Jelenleg 202 vendég és nincs tag online

Kilép a játék

5 éve 5 hónapja #37804 Írta: zeppelin97
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok.
Tegnap kezdődött hogy játszok és ok nélkül kilép a játék magától, nemtudom hogy miért lehet, és ha valakinek még csinál ilyet akkor ha tudja amegoldást légyszíves írja le.Előre is köszönöm.
Sziasztok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #37808 Írta: Maganyos_farkas
Megválaszolva: Maganyos_farkas
Hali.
En tegnap ota nem tudok belepni egyaltalan.

5 éve 5 hónapja #37813 Írta: _Bull_Dog
Megválaszolva: _Bull_Dog
Nekem is folyamatosan kilépked. Ma még csak buktam emiatt úgyhogy feladom. Csak a prémem ketyeg közbe amit kaptam. :( :(

5 éve 5 hónapja #37815 Írta: Turul_Harcos
Megválaszolva: Turul_Harcos

zeppelin97 beküldte: Sziasztok.
Tegnap kezdődött hogy játszok és ok nélkül kilép a játék magától, nemtudom hogy miért lehet, és ha valakinek még csinál ilyet akkor ha tudja amegoldást légyszíves írja le.Előre is köszönöm.
Sziasztok

Szia!

A játék közbeni kilépésre a régebbi pach-ben megoldás volt ha kitöröltétek az application.swf fáljt!
Egy próbát megér itt is!

Nekem nem hozta meg a várva várt eredményt, de hátha nektek működni fog.
(Megjegyzés: én másolatot készítettem róla, és miután nekem nem ez okozta a kidobásokat, ezért vissza is raktam).
Ha nektek bejött kérlek írjátok meg.
Köszönöm!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #37816 Írta: Buldog41
Megválaszolva: Buldog41
Szevasztok!
Másnak is a ,,Nincs elég memória. Indítsd újra a játékot." szövegre hivatkozik? Engem is kidob, full low grafika mellett 7-20fpssel játszok, ami élvezhetetlen, mert célozni nem tudok tőle. Elvileg az a baja, hogy nincs elég memória, de könyörgöm!!! 3GB van! A rendszerkövetelményben 1,5GB a minimum, 4GB a max vagy több!
Szóval? A játékot áttettem a D-re, így 11GB szabad helye van a meghajtón.

VALAKI TUDNA MEGOLDÁST ADNI EZEKRE A PROBLÉMÁKRA, MERT EZ MÁR ABSZURDUM??!!
Mellékletek:

5 éve 5 hónapja #37822 Írta: _Bull_Dog
Megválaszolva: _Bull_Dog
Na megint kidobott azt hiszem várhatunk a Armored Warfare-re hátha jobb lesz! :(

5 éve 5 hónapja #37826 Írta: llacaa
Megválaszolva: llacaa
SZiasztok. Nekem is ugyan az a problémám. ( Mármint hogy játék közben kidob az asztalra és nem tudok visszalépni amíg be nem fejeződik a menet.) Nem tudom hogy mindenkinél előfordul e a probléma vagy csak a játékosok egy elenyésző részénél? Miden esetre akinek ilyen problémája van írja ki hogy milyen konfigon fut a játék. Hátha csak egyes hardver elemekkel van gondja a szoftvernek. Az én gépem paraméterei: asus P5Qpro alaplap. intel core duó (talán 5300) 3GH, 4GB ram , Sapphire radeon HD 6950 2GB.WIN7 home premium 32bit.

5 éve 5 hónapja #37828 Írta: Buldog41
Kilépett... Játék közben...

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #37831 Írta: Buldog41
Észrevétel:
Akiket kidob a játék és nem tudnak visszalépni, azoknak:
Ctrl+Alt+Delete , Folyamatok , ha ott megtaláljátok a Wot-ot, zárjátok be.
Ha ezt megtettétek, indíthatjátok a játékot! :)

[Elvileg mikor először vissza akartok lépni, vagy nem csinál semmit, vagy azt írja, a World of Tanks alkalmazás már fut... Nekem ez a kezelőpultos megoldás bevált.]

5 éve 5 hónapja #37832 Írta: zeppelin97
Megválaszolva: zeppelin97
Köszi szépen az ötletet megpróbálom.

5 éve 5 hónapja #37844 Írta: Maganyos_farkas
Megválaszolva: Maganyos_farkas
Szasztok.
Segitsetek.
Nem tudok belepni tegnap este ota.
A kapcsolodasig eljutok,es aztan semmi es azt irja ki"nem sikerult csatlakozni a szerverhez.
Lehetseges hogy a aszerver nem elerheto.vagy lehetseges a halozati beallitasaid nem megfeleloek."

Sosem volt meg ilyen problemam.
Mar ujra is raktam a Wotot. Semmi valtozas. :(

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #37845 Írta: fridok
Megválaszolva: fridok

llacaa beküldte: SZiasztok. Nekem is ugyan az a problémám. ( Mármint hogy játék közben kidob az asztalra és nem tudok visszalépni amíg be nem fejeződik a menet.) Nem tudom hogy mindenkinél előfordul e a probléma vagy csak a játékosok egy elenyésző részénél? Miden esetre akinek ilyen problémája van írja ki hogy milyen konfigon fut a játék. Hátha csak egyes hardver elemekkel van gondja a szoftvernek. Az én gépem paraméterei: asus P5Qpro alaplap. intel core duó (talán 5300) 3GH, 4GB ram , Sapphire radeon HD 6950 2GB.WIN7 home premium 32bit.

Itt már van egy tippem mi a baj, legalábbis részben észrevétel ami visszahúzza a géped.
Lehetséges Buldognál is van valami hasonló.
Az operációs rendszered mint írod 32 bites, ez a rendszer nem tudja megfelelően kezelni ezeket a hardwereket.
Nem nagyon akarok belemenni a részletekbe, de nem tudja kezelni az oprendszered ezt a mennyiségű memóriát (memória + vga memória), így visszahúzza a géped, talán lehet ez is probléma, de ha nem is ez, mindenképpen hátrány.

5 éve 5 hónapja #37875 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT

fridok beküldte:

llacaa beküldte: SZiasztok. Nekem is ugyan az a problémám. ( Mármint hogy játék közben kidob az asztalra és nem tudok visszalépni amíg be nem fejeződik a menet.) Nem tudom hogy mindenkinél előfordul e a probléma vagy csak a játékosok egy elenyésző részénél? Miden esetre akinek ilyen problémája van írja ki hogy milyen konfigon fut a játék. Hátha csak egyes hardver elemekkel van gondja a szoftvernek. Az én gépem paraméterei: asus P5Qpro alaplap. intel core duó (talán 5300) 3GH, 4GB ram , Sapphire radeon HD 6950 2GB.WIN7 home premium 32bit.

Itt már van egy tippem mi a baj, legalábbis részben észrevétel ami visszahúzza a géped.
Az operációs rendszered mint írod 32 bites, ez a rendszer nem tudja megfelelően kezelni ezeket a hardwereket.
Nem nagyon akarok belemenni a részletekbe, de nem tudja kezelni az oprendszered ezt a mennyiségű memóriát (memória + vga memória), így visszahúzza a géped, talán lehet ez is probléma, de ha nem is ez, mindenképpen hátrány.

Szerintem ez nem a baj forrasa. Ezt abbol gondolom hogy egy ASUS ROG G750JZ gamer laptomon nyomom a jelenleg elerheto legerosebb konfiggal, win8.1 64 bit oprendszer meg amit meg el tudsz kepzelni - es meg igy is kivag neha. Ennek a gepnek a WoT full beallitason futtatva laza ujjgyakorlat reggeli elott vagy meg annyi se. Igy nagyon gyanus hogy vagy a jatek szarkodik vagy valamelyik mod okozza a gondot. Mod nelkul nem probaltam es nem is fogom mert mod nelkul nem vagyok hajlando jatszani :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tankaranka69

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #37877 Írta: fridok
Megválaszolva: fridok
Írták már páran, másik topicban is, hogy mod nélkül is csinálja.
A laptoposról annyit, hogy azt a wot hivatalos oldalán jelezték, hogy M-es vga-kat jelenleg még nem optimalizálták. (legalábbis ezt olvastam egy hozzászólásban)
Nem tudom a tiédben milyen van, de ez a laptopok sajátja, így akár a tiédben is lehet ilyen típus.

5 éve 5 hónapja #37879 Írta: tankaranka69
Megválaszolva: tankaranka69

F3rmi beküldte:

fridok beküldte:

Szerintem ez nem a baj forrasa. Ezt abbol gondolom hogy egy ASUS ROG G750JZ gamer laptomon nyomom a jelenleg elerheto legerosebb konfiggal, win8.1 64 bit oprendszer meg amit meg el tudsz kepzelni - es meg igy is kivag neha. Ennek a gepnek a WoT full beallitason futtatva laza ujjgyakorlat reggeli elott vagy meg annyi se. Igy nagyon gyanus hogy vagy a jatek szarkodik vagy valamelyik mod okozza a gondot. Mod nelkul nem probaltam es nem is fogom mert mod nelkul nem vagyok hajlando jatszani :-)

Modok nélkül is ugyan ez a helyzet. Én már mindent kipróbáltam, töröltem, áthelyeztem, cseréltem, rimánkodtam, de semmi nem használ! A gépem zsír új, a Battlefield 4 max felbontáson fut hibátlanul. Kipróbáltam win8.1-el és a másik gépemen XP-vel is, de nem operációs rendszer függő. Várjuk a javító pach-ot, mert a WG rontott el valamit. (ismét)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.