Jelenleg 450 vendég és 2 tag online

Tankos viccek

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #215720 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Karika beküldte: WoT fizika a valóságban!
152mm-es HE lepattan egy Lada tetejéről.

coub.com/view/ftj2h

Bmeeg, ez aztán célzás... :woohoo: Vajon hány Ladát trafált telibe, mielőtt ennek a tetejét érintette :lol: ?
Jól birta az a papundekli :d2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #215721 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem kocka 2105-tel sikerült megcsinálnom azt a kunsztot (4-es főúton, Császárszállás magasságában), hogy átrepültem az árkot, és megtettem még vagy további 10 métert a levegőben .. aztán másfél méter nádra és egy méter hóra érkeztem .. egyenesen előre a befagyott mocsár közepét célozva...

Ez volt délután 4 óra körül, este 10kor jött arra egy jószándékú ember ARO-val és kicsörlőzött... A kocskalada sértetlenül megúszta, igaz a következő műszaki vizsgára felkészítéskor indokoltnak érezték az első lengéscsillapítók cseréjét :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pharysheus, Sztyepan65

3 éve 2 hónapja #215767 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

tiger beküldte:

TivadarToth beküldte:

tiger beküldte:

PanzerGunter beküldte:

silean2 beküldte: Nálam még mindig található az udvaron egy 2106-os :)

A dupla körlámpás. Hú az volt a kedvencem. Bátyámnak 2105 kocka volt. Télen kukoricászsák a csomagtartóban... :trollol: :trollol: :trollol:

g

Nekem az ucsó ladám egy 1200-as kombi volt,télen nekem a csomagtartóban a garázsban található összes szerszám készlet be volt pakolva,de még így is hiányzott belőle egy kovács üllő. :trollol:

Ha igazán csapatni akartál a hóban, akkor nem lehetett plusz súly a csomgatartóban, mert igaz, hogy könnyebben elindulsz vele hóban, de ha egyszer az a puttony tempónál megindul oldalra, akkor meg nem fogod többet.. szóval, enyhe segges ültetéssel, frankó hógumikkal adta az élményt rendesen.

Hógumik meg enyhe ültetés?Ne viccelj már,akkoriban örültem,hogy benzinre volt pénzem,nemhogy ilyen luxusokra. :lol:

Ültetés: 1 menet levág a rugóból, Lengéscsillapító szétkap, olaj ki, Finish be - kemény mint beton (élettartam 1000km max. ). Téligumi: gyári diagonál minden második bütyök kivág, vagy használt újravágva. Szóval nem kellett ehhez egy vagyon..

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #215776 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

TivadarToth beküldte:

tiger beküldte:

PanzerGunter beküldte:

silean2 beküldte: Nálam még mindig található az udvaron egy 2106-os :)

A dupla körlámpás. Hú az volt a kedvencem. Bátyámnak 2105 kocka volt. Télen kukoricászsák a csomagtartóban... :trollol: :trollol: :trollol:

g

Nekem az ucsó ladám egy 1200-as kombi volt,télen nekem a csomagtartóban a garázsban található összes szerszám készlet be volt pakolva,de még így is hiányzott belőle egy kovács üllő. :trollol:

Ha igazán csapatni akartál a hóban, akkor nem lehetett plusz súly a csomgatartóban, mert igaz, hogy könnyebben elindulsz vele hóban, de ha egyszer az a puttony tempónál megindul oldalra, akkor meg nem fogod többet.. szóval, enyhe segges ültetéssel, frankó hógumikkal adta az élményt rendesen.

Én pont nem akartam csapatni. :cheer: Bár ha nagyon akarta az ember, elindult a popi és lehetett kilinccsel előre autózni. :troll:

3 éve 2 hónapja #215778 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tivadar bácsi ne kötözködj! :beer:
Nekem munkához kellett a kocsi,hetente Szeged-Pest minimum egyszer.Szóval ez a fajta ültetés nálam kizárt lett volna.Hétvégente,meg egy megpakolt utánfutót cibáltam.Viszont ezt a fajta téli gumi cheat-et nem hallottam még. :thx2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 2 hónapja #215779 Írta: PanzerGunter

tiger beküldte:

Tivadar bácsi

Ezt már rajta marad. :troll: :trollol: :trollol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TivadarToth

3 éve 2 hónapja #215782 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

tiger beküldte:

Nekem munkához kellett a kocsi,hetente Szeged-Pest minimum egyszer.Szóval ez a fajta ültetés nálam kizárt lett volna.Hétvégente,meg egy megpakolt utánfutót cibáltam.Viszont ezt a fajta téli gumi cheat-et nem hallottam még. :thx2:

Nekem is volt, 3... Egy munkába, egy becsövezve, licensszel, egy bontószökevény az erdőbe, yolo rush-olni.. :love:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

3 éve 2 hónapja #215786 Írta: PanzerGunter

TivadarToth beküldte:

tiger beküldte:

Nekem is volt, 3... Egy munkába, egy becsövezve, licensszel, egy bontószökevény az erdőbe, yolo rush-olni.. :love:

Az öreg VFTS. :trollol:

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #216061 Írta: Sztyepan65
Megválaszolva: Sztyepan65
A Ladás témához egy kép a csatolmányban ;)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 1 hónapja #220180 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, ga5udeHUN, wolf07, Szete58, Sics, UltorVulpes, Sztyepan65

3 éve 1 hónapja #220190 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes
Még ki se jött a 9.17, de én már várom a 9.18-at:

"Exhaustless fountain of poison divine."
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tomat, Sztyepan65

2 éve 11 hónapja #229780 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ga5udeHUN, MegaJani, Sztyepan65

2 éve 10 hónapja #233756 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000
A Szaratov hûtõgépgyár sztahanovistája nyugdíjba megy, és ebbõl az alkalomból a TASSZ riportere interjút készít vele.
– Mondja elvtárs, van magának hûtõszekrénye?
– Nem, nekem nincs.
– De ember, maga harminc évig egy hûtõgépgyárban dolgozott, nem próbált meg ennyi idõ alatt egyet darabokban hazavinni?
– Én hazavittem hármat is, de akárhogy raktam össze, mindig tank jött ki belõle.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Sics

2 éve 10 hónapja #233777 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
TASSZ hirek , 1930-as évek :
Ma a gaz , aljas , kapitalista Japán ismételten több alkalommal is orvul megtámadta a
Szovjetunió békés , a határ közelében fekvő földékjeiket megművelő Kolhozok dolgozóit.
Megkísérelve azok aljas megölését , járműveik-termelőeszközeik megsemmisítését, a nehéz munkájukkal megtermelt termények elpusztítását.
Hős dolgozóink azonban hősiesen szembenéztek az agresszor katonáival , repülőivel !
Fegyverek nélkül , a békés dolgozók csupán szerszámaikat használva bátran ellenálltak támadásainak !
Minden támadó katonát és gépet megsemmisítettek !
Majd sérültjeik ellátása után , büszkén visszarepültek bázisaikra !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Sztyepan65

2 éve 10 hónapja #233813 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
A 'boing boing boing' hangeffektet képzeljétek hozzá :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne, MegaJani, Sztyepan65

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.