Jelenleg 245 vendég és nincs tag online

Feltörték a Profilom

8 hónapja 1 hete #291970 Írta: Kiskaca
Megválaszolva: Kiskaca
Üdv!egy olyan gondom lenne,hogy eltüntek a tankjaim,tegnap még megvoltak ma reggelre alig maradt néhány darab a garázsban.Nyilván ha feltörték akkor a kreditem az nőtt volna,de az sem változott semmit..ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 1 hete #291971 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

Kiskaca beküldte: Üdv!egy olyan gondom lenne,hogy eltüntek a tankjaim,tegnap még megvoltak ma reggelre alig maradt néhány darab a garázsban.Nyilván ha feltörték akkor a kreditem az nőtt volna,de az sem változott semmit..ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszi

Először is nyugodj meg! Az idegeskedés nem javít a helyzeten. Accot mindíg lehet majd kapni prémekkel olcsón. Nem kell aggódni. Én biztosra veszem, hogy a modok miatt a tanklista beállításai módosultak. Szedj le mindent vagy futtasd szüzen a klienst és x-eld ki a tank listát. Minden ott lesz meglátod.:angel2:

Egyébként ha eladják a tankjaid a kreditből vehetnek újjabbat, majd féláron azt is eladogatják. Le lehet nullázni a kreditet elhiheted, de szerintem nálad nem ez történt

8 hónapja 1 hete - 8 hónapja 1 hete #291973 Írta: Kiskaca
Megválaszolva: Kiskaca
Egyenlőre nyugodt vagyok és nem is érdekelne ha nem egy 5 éves fiokról lenne szó és nem csak a 8-9 es tankok tüntek volna el...Egyenlőre re-install

na hát semmi nem változott se tank se kredit :wb: :wb:

8 hónapja 1 hete #291978 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Kiskaca beküldte: Egyenlőre nyugodt vagyok és nem is érdekelne ha nem egy 5 éves fiokról lenne szó és nem csak a 8-9 es tankok tüntek volna el...Egyenlőre re-install

na hát semmi nem változott se tank se kredit :wb: :wb:

nézd meg mennyi lőszered van,mert ha feltörték csa kiegészitők, javitok, és lőszerre lehetett költeni

nothing is true everything is permitted

8 hónapja 1 hete - 8 hónapja 1 hete #291979 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Pár kérdésem lenne. A válaszokon gondolkodj el.

- Mikor észrevetted, hogy feltörték, beléptél a WG hivatalos oldalára, megváltoztattad a jelszavadat?
- Az e-mail címeddel megtetted az előzőt?
- A telefonszámod meg van adva a WG honlapon?
- Kétlépcsős azonosítás be van kapcsolva?

Szerk.:
- Újratelepítés ELŐTT törölted a C:\Users\windows_userneved\appdata\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks mappát?

Az appdata rejtett mappa, ha nem látod, kapcsold be a rejtett mappák mutatását. :)

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

8 hónapja 1 hete #291980 Írta: DiliDoki
Megválaszolva: DiliDoki
Bocs, nem lehet hogy a szűrők be vannak kapcsolva, ezért nem látod a tankokat?. Tudom banális ... de hátha.

8 hónapja 1 hete #291981 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

Thothem beküldte: Pár kérdésem lenne. A válaszokon gondolkodj el.

- Mikor észrevetted, hogy feltörték, beléptél a WG hivatalos oldalára, megváltoztattad a jelszavadat?
- Az e-mail címeddel megtetted az előzőt?
- A telefonszámod meg van adva a WG honlapon?
- Kétlépcsős azonosítás be van kapcsolva?

Szerk.:
- Újratelepítés ELŐTT törölted a C:\Users\windows_userneved\appdata\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks mappát?

Az appdata rejtett mappa, ha nem látod, kapcsold be a rejtett mappák mutatását. :)

Biztos, hogy a tankszűrőket állította át egy mod. Nekem is csinált egyszer ilyet. Kitöröltem ezt a preferences filet, amit tothem most is beírt és minden működött

Van egy módszer amivel jelenleg is ellenőrizheted, hogy megvannak-e a tankjaid. Kiválasztasz egy küldetést és rákattintva feljön egy tank választó, hogy melyikkel akarod teljesíteni. Ott kipipálod hogy agarázsban levőkkel és beadja mik vannak a gariban. Ha megvan a tankod ott is meg fog jelenni. Nem kell aggódni mert akkor megvannak a tankjaid.

8 hónapja 1 hete #291988 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
Amúgy is egy nap csak max 5 tankot lehet eladni,többet nem hagy a rendszer.Ha meg több hiányzik akkor valami bekavar a háttérben.

8 hónapja 1 hete #291995 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Ha tényleg eltűntek róla tankok: jelszócsere kurva gyorsan.

Aztán a wg ügyfélszolgálatának írd le mi történt - ők vissza tudják állítani az acc egy korábbi állapotát.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.