Jelenleg 430 vendég és 2 tag online

Szakasztárs kereső

5 éve 2 hete #63656 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Melléklet:

LOL van olyan aki nem ismeri TRIXXON hatalmas fővezért a wot mindenható urát ? :woohoo:

Ő az aki mindenről tud mindent (szerinem ő találta ki a Wotot és azzzinternetet is) a TRIXXON csak 1 teszt acc a fő accján Ő 1 nemzetközileg elismert klán vezére. Ő volt aki bemutatta a rá fingos tankokat. Minden képesség kifejlesztve a legénységen, mert 1 olyan embernek a fiának van 1 embere aki azért kapta a fizetését, hogy játsszon. Ő neki megengedte az a valaki hogy az accal menjen amin több tankon is ki van húzva az összes képesség (13). Ezek a tankoknak már csak rá kell nézni az ellenfélre és nyert is a csata.

Ilyen és ehhez hasonló bölcseleteket lehet tőle meg tudni.

TRIXXON a Magyar közösség által érthetetlen módon nem elismert legfőbb Wot guru.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hecienda

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #63667 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON
Sziasztok!

Hé, te francia vadászgép!
Figyelek ám... kár próbálkoznod... egyrész gyáva vagy te ahhoz, hogy szakaszozzál velem, másrészt a tudásod is kevés hozzá... és téged akkor sem tanítanálak, ha a W.o.T. jövője múlna rajta... egyébként kb. 2 héttel ezelőtt csőbe húztalak (mert nem tudtad, hogy én "rejtőztem" egy téged porig alázó név mögött a játékban), még most is röhögök rajtad emiatt... :-)
Sajnálatosnak gondolom még most is, hogy jobb sorsra érdemes kis agyaddal nem azon gondolkozol, hogyan lehetne egymást erősíteni... a helyzet nagyon egyszerű ugyanis: én vagyok a jobb a tervezésben, elemzésben és csatavezetésben és te vagy a jobb az agresszív végrehajtásban... ezt hívják a műveletebb világban győztes párosnak... de sajnos te ezt nem érted. :-(

A többieknek, akik szakaszozásra/századozásra szerettek volna velem menni... pár nap múlva megjelenik egy tájékoztató a hozzám érkezett kérdésekre válaszként, abból sokminden kiderül majd... :-)

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #63668 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Mivel próbálkozom ?

Le írtam azt amit te írtál eddig, mi ezzel a gond?

Valamely része talán nem igaz ? :ohmy:

Ne izgulj nem sértenélek azzal, hogy szakaszba hívjak 1 ilyen kiváló szemmélységet, aki minden nap más néven porba aláz a csata téren.

Én azt szeretném mikor Seriust felkarolod és mutatnál neki néhány szakmai fogást. (mert szegényke 1edül olyan tehetetlen)
Rajtam már úgysem lehet segíteni de belőle talán még tudnál jó játékost faragni. :)

5 éve 2 hete #63669 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

5 éve 2 hete #63901 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
Jackal-lal jól jött ki a lépés - végre! Már kellet valami ilyesmi.. B)

Mellékletek:

5 éve 2 hete #63926 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

TivadarToth beküldte: Jackal-lal jól jött ki a lépés - végre! Már kellet valami ilyesmi.. B)

Ebben a szánalmas az hogy T9-es meccsben mi voltunk a 2. és a 3. játékos. A baj az, hogy a többi 10 meccs meg még ilyen sem volt és ez itt nem sok sebzés... El tudnám viselni ha T7-ben lenne 1 azaz EGY olyan nap, amikor mondjuk minden 3. meccs legalább unicumra jönne ki 2K átlagsebzéssel. Persze ez egy utópia:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #82211 Írta: Johnsy27
Megválaszolva: Johnsy27
Hello,

Alkalmankénti szakaszozáshoz keresek csapatot/társakat.
Nem minden nap van lehetőségem játszani.Ha épp tudok játszani,akkor is az esti órákban 20:00- max éjfélig.
Helioosz
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 9 hónapja #82265 Írta: gdavid093
Megválaszolva: gdavid093
Sziasztok!

Szakasztársat/társakat keresnék. Tier 2-4 között. Kezdő vagyok még a magam 250-300 csatájával. Sajnos sokszor mindenféle taktika nélkül, nehéz úgy elérni bármit is, ha mindenki megy a feje után. Legalább ha vagyunk 2-3-an, az már számít azért:) Német, szovjet, amcsi tankjaim vannak (könnyű, med, és heavy tankok).
Aki úgy érzi szívesen csatlakozna (esténként játszom, hétvégente délután), az vegyen fel (nevem: gdavid093), vagy írja le kommentbe a nevét, és felveszem majd én:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 9 hónapja #82363 Írta: safalade
Megválaszolva: safalade
Üdv

Hasonló tudású szakasztársakat keresek T3-T9ig szorzózásra,
decemberi shitstorm-ra (és utánna)
Napi szinten játszok, 1-X órát ahogy munkám/asszony engedi.
Skypeon, TSen tudok kommunikálni, chatelni nem szeretek.

safalade

4 éve 9 hónapja #82402 Írta: Dorog
Megválaszolva: Dorog
Keres, esténként a játékban. DOROG néven megtalálsz: Klán: HUN-S.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: safalade

4 hónapja 2 hete #288574 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Akar velem valaki T10-ben szakaszolni? :)

Két apró kikötésem van csak.

Nem gond ha ts-en vagyunk közben, ahogy az sem, ha nem. Ugyanakkor ha ragaszkodsz hozzá, akkor leszel szíves nem háborogni az összes lepattanón és nem szóvá tenni az ÖSSZES történést, mert ettől a hamar ki van a faszom. Lásd Nem hiszem el, lepattint! És Átüt. ÁTÜT!!
Nem érdekel. Én is lepattanok, engem is átütnek. Ezek unfontos infók, csak magadat és engem idegesítesz ezzel. A másik, hogy ismerkedni max nagyon minimálisan, mert elsősorban szakasztárasat keresek, nem egy egész estés mindent megbeszélünk balázs showt, figyelünk csak a játékra.

A másik, hogy kérlek szépen tudj egyedül is működni a pályán, ne legyünk egymásra utalva. Igazándiból ez az, ami eddig csak Dobilacival működött, de hiszem, hogy mással is fog. Ez a Merre megyünk? kérdés a visszaszámlálás alatti utolsó másodpercben... hagyjuk. Teszem a dolgom, Te is tedd a sajátod. Ha kell, segítünk a másiknak, de ne az legyen az elsődleges szempont, hogy a másik seggében vagyunk.

Nem gond ha nem vagy szuperunicum, legyél béna, nem zavar, majd megoldjuk valahogy. Magyarázok is ha szükséges, de jó lenne ha belátnád a hibáid és ne az ellenfél legyen a hibás ha kilőttek. A mit rontottam el kérdés legyen alap meccsek után, nálam is gyakori kérdés.

Soknak tűnik leírva, pedig egyszerű dolgok ezek :cheer:

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, RedFox69, AntTheZ

4 hónapja 2 hete #288577 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Vevő vagyok a dolgra, de ts helyett a discordot preferalnám.

4 hónapja 2 hete #288586 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Új fent én is szakaszhoz keresek társat/társakat napi meccsekre.
Nincs sok feltételem csak :
-Ne légy szobanövény
-Rendelkezz 6-8-9-10 tankkal.
-Legyél inteligens, mikrofonnal rendelkező egyén.
18+
-Felesleges infók nem érdekelnek csata alatt.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

4 hónapja 1 hete #288595 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Lassan lehet csinálni wot-os társkeresőt:rofl:

Betanított magfizikus

4 hónapja 1 hete #288644 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Toborzói programhoz keresnék segítőtársat.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.