Jelenleg 304 vendég és 2 tag online

Szakasztárs kereső

4 éve 11 hónapja #63314 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

kharon00 beküldte:

Jackal_hun beküldte:

Milyen fura három ilyen jól képzett fickó jelentését megnézni... :ohmy:

Figyelj, agyonvertek minket, amikor nem, akkor Odin megcsinálta a meccset:D Siralmas volt de tényleg, ráadásul úgy kaptunk ki, hogy a csapatok 70%-a piros volt oldalanként, ennek ellenére nem tudtuk hozni a meccseket. Persze a statok tűrhetőek, de akkor is. Szerintem ciki. Ebből is látszik, hogy nem az egyéni tudás az, ami dominál, hanem hogy tudsz-e csapatban játszani vagy sem.

Ha van erre igény, akkor szívesen posztolok még ki ilyeneket. Ezért szoktam mondani, hogy nem kell nyekeregni ha valakinek szar napja van, mindenkinek van olyan:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #63318 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00
Nem konkrétan az eredményre gondoltam... A fura az, hogy a nagy Odint és két másik, a fórumon jól csengő nevét olvasom a jelentésben.

Sebzéstől, xp-től, eredménytől függetlenül.

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

4 éve 11 hónapja #63488 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
Először is: köszönöm mindenkinek a tegnapi szakaszokat!

Számomra tanulságos volt, mert: nem vágom a szakaszozást, de fejlődget a képesség.. valamint látom van hova fejlődni!

Valamiért igazi büntető csapatokat kaptunk, volt igaz levágott fejű csirke jellegű rohangálás a káoszelméletnek megfelelően, néha szimplán a lobotómiások gyűlését tartották nálunk..

az, hogy csak ekkora lett az égés (egyébként WN8/eff nem lett rossz), csak a másik két szakasztársat dícséri, többször Odin pedo-cromwellezését B)

Miután Odin/Jackal szakasszal végeztem még 3x kerültem ZWACK taggal egy csapatba random, fura, hogy eddig nem emlékszem ilyenre.. :)

4 éve 11 hónapja #63497 Írta: Jackal_hun

TivadarToth beküldte: Először is: köszönöm mindenkinek a tegnapi szakaszokat!

Számomra tanulságos volt, mert: nem vágom a szakaszozást, de fejlődget a képesség.. valamint látom van hova fejlődni!

Valamiért igazi büntető csapatokat kaptunk, volt igaz levágott fejű csirke jellegű rohangálás a káoszelméletnek megfelelően, néha szimplán a lobotómiások gyűlését tartották nálunk..

az, hogy csak ekkora lett az égés (egyébként WN8/eff nem lett rossz), csak a másik két szakasztársat dícséri, többször Odin pedo-cromwellezését B)

Miután Odin/Jackal szakasszal végeztem még 3x kerültem ZWACK taggal egy csapatba random, fura, hogy eddig nem emlékszem ilyenre.. :)

Egyet értek azzal amit mondtál, össze kell szokni ez a titka?:D

Beindult az Odin fétis, mentél egy ZWACK taggal, ezért a ZWACK védőszellemek köréd gyűltek. Vagy a WG csalt, szerintem jó ki összeesküvés elméletet lehetne vele csinálni. Ja és nyertetek legalább?

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 11 hónapja #63533 Írta: TivadarToth

Beindult az Odin fétis, mentél egy ZWACK taggal, ezért a ZWACK védőszellemek köréd gyűltek. Vagy a WG csalt, szerintem jó ki összeesküvés elméletet lehetne vele csinálni. Ja és nyertetek legalább?

2 dolog: 1. szerintem Odin manipulálja ZWACK-ot, aki manipulálja a WG-t, hogy manipulálja WoT-ot, csak ez lehet! B) 2. mire tippelsz? :oops:

4 éve 11 hónapja #63539 Írta: Jackal_hun

TivadarToth beküldte:

2 dolog: 1. szerintem Odin manipulálja ZWACK-ot, aki manipulálja a WG-t, hogy manipulálja WoT-ot, csak ez lehet! B) 2. mire tippelsz? :oops:

Kizárt dolog, mert nem tudom, hogy mi folyik itt Gyöngyösön:D

4 éve 11 hónapja #63557 Írta: OdinHUN
Megválaszolva: OdinHUN
Halkan megjegyezném, hogy a Zwack-ban van éppen egy WG-hez igen közel álló egyén. Rágjuk is a fülét rendesen bizonyos javakért. :P

4 éve 11 hónapja #63559 Írta: mark021264
Megválaszolva: mark021264
miért szerinted lehet ugy lila az ember hogy a wg nem csal a javára? XD havi 3-5 ezer forintot kell fizetni privát számlára serb-nek hogy + 30-50% RNG-d legyen,de sajnos nem áll módomban elérulni a paypal címet ahova a pénzt küldöm :( ;)

4 éve 11 hónapja #63560 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

mark021264 beküldte: miért szerinted lehet ugy lila az ember hogy a wg nem csal a javára? XD havi 3-5 ezer forintot kell fizetni privát számlára serb-nek hogy + 30-50% RNG-d legyen,de sajnos nem áll módomban elérulni a paypal címet ahova a pénzt küldöm :( ;)

Na ugye... én már milyen régen megmondtam, hogy ez így van. :woohoo:

Csak nemem nem hittek, :S pedig azt is mondtam, ha vesznek egymás után 2X 100€ csomagot, utána lesz 1 új opció is amivel WIN% lehet venni. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kharon00

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #63562 Írta: TivadarToth

OdinHUN beküldte: Halkan megjegyezném, hogy a Zwack-ban van éppen egy WG-hez igen közel álló egyén. Rágjuk is a fülét rendesen bizonyos javakért. :P

..és igen!! TUTTAM ÉN!!! :)

4 éve 11 hónapja #63565 Írta: Jackal_hun

mark021264 beküldte: miért szerinted lehet ugy lila az ember hogy a wg nem csal a javára? XD havi 3-5 ezer forintot kell fizetni privát számlára serb-nek hogy + 30-50% RNG-d legyen,de sajnos nem áll módomban elérulni a paypal címet ahova a pénzt küldöm :( ;)

És mi történt nem ment át?:D

4 éve 11 hónapja #63593 Írta: HUN17610105594
Megválaszolva: HUN17610105594

HUN17610105594 beküldte: Hello! :)

Szakasz társakat keresnék!
Legfőképpen light tankokkal szeretnék játszani, viszont nekem 8. :silly:
A statisztikám nem a legjobb, akit ez nem zavar az vegyen fel barátlistára!

A wotos nevem HUN17610106694

-

4 éve 11 hónapja #63636 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
holnapra teszt szerverre keresek szakasztársat.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Knap

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #63652 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

Serious_Threat beküldte: holnapra teszt szerverre keresek szakasztársat.

Én nagyon nagyon szeretném látni ahogy TRIXXON megtanít rendesen játszani.
Ha lehetne 1 ilyen szakaszt össze hozni az nagyon epic lenne. :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 11 hónapja #63654 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00

Mir4g3 beküldte:

Serious_Threat beküldte: holnapra teszt szerverre keresek szakasztársat.

Én nagyon nagyon szeretném látni ahogy TRIXXON megtanít rendesen játszani.
Ha lehetne 1 ilyen szak :) aszt össze hozni az nagyon epic lenne. :woohoo:

Szia!

Trixxon??? Valamiről lemaradtam?

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.