Jelenleg 315 vendég és 4 tag online

Szakasztárs kereső

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #63167 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

Van Marder 38T-m imádom, egyik legjobb tank a tierjében, csak nem illik bele a WN8 statpadder tankok közé:D Egyébként az unicum expected WN8 850 a M38T-esetében. Az M4A2E4 esetében, ami meg T5 650...Szóval érted...

ok, esetleg DW2, bár az elég rettenetesnek tűnik, talán szakaszban... vagy visszavezem Pz38Na-t, az még talán fekszik is..

Marder 38t über brutál volt, most a kenyérpírító van meg, hasonlóan brutál - még élvezem a nerf előtt...

A táblázat klassz, köszönet érte!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #63168 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
Jackal jössz játszani (szakasz) vagy csak itt vagy jelen? :-)

4 éve 9 hónapja #63173 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
első közös csata 48% win chance, de lehoztuk :-)
Mellékletek:

4 éve 9 hónapja #63185 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

TivadarToth beküldte:

Van Marder 38T-m imádom, egyik legjobb tank a tierjében, csak nem illik bele a WN8 statpadder tankok közé:D Egyébként az unicum expected WN8 850 a M38T-esetében. Az M4A2E4 esetében, ami meg T5 650...Szóval érted...

ok, esetleg DW2, bár az elég rettenetesnek tűnik, talán szakaszban... vagy visszavezem Pz38Na-t, az még talán fekszik is..

Marder 38t über brutál volt, most a kenyérpírító van meg, hasonlóan brutál - még élvezem a nerf előtt...

Bármivel tolhatod, nem csak D.W.2-vel, ott a lista, ami szimpi:D

Zedetu: csak itt vagyok:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #63204 Írta: Gyilokzóna
Megválaszolva: Gyilokzóna

Zedetu beküldte: Senki se maradjon ki, aki kedvet érez!

Nagyon örülök, ha a topic beváltja a hozzá fűzött reményeket.

köszi és hajrá B)

Stevetigris
tier 3-6-ig amikor fentvagyok bármikor szakaszra vevő vagyok. :whistle:

Csak véletlenül rúgtam be megint!

4 éve 9 hónapja #63229 Írta: TivadarToth

Jackal_hun beküldte:

TivadarToth beküldte:

Tegnapi 3-as szakaszozásunk vegyesre sikerült, sok a tanulság... szakaszban -400WN8 átlag LOL :silly: általában a rosszabb esélyű meccseket hoztuk, ahol totál dominálnunk kellett volna percek alatt buktuk zéró teljesítménnyel.. :evil:

másik: miután 3. vesztes meccsünk (40% körül, lista alján) volt át kellett volna szervezni a meghívót másik félre, ezt nem figyeltem, bocs...

de bizalommal tekintek a fényesebb jövő felé! :)

(akkor T4 hogyan is lesz?)

4 éve 9 hónapja #63238 Írta: Jackal_hun

TivadarToth beküldte:

Jackal_hun beküldte:

TivadarToth beküldte:

Tegnapi 3-as szakaszozásunk vegyesre sikerült, sok a tanulság... szakaszban -400WN8 átlag LOL :silly: általában a rosszabb esélyű meccseket hoztuk, ahol totál dominálnunk kellett volna percek alatt buktuk zéró teljesítménnyel.. :evil:

másik: miután 3. vesztes meccsünk (40% körül, lista alján) volt át kellett volna szervezni a meghívót másik félre, ezt nem figyeltem, bocs...

de bizalommal tekintek a fényesebb jövő felé! :)
(akkor T4 hogyan is lesz?)

Szia, miután elmentél 80%-ban nyertünk:P

Viccet félretéve néha kicsit elmajomkodtuk. Egyrészt, nem vagyunk összeszokva és nem kommunikálunk csak az elején mondjuk én jobbra te balra stb. és ennyi, igazából nem ez a platoonozás lényege. Másik, meg hogy sokszor taktika nélkül mentünk fel a pályára. De azért az látszott, hogy 0:8 nál nem tudjuk a meccset megfordítani, de majd jobb lesz ez is, nem para:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #63242 Írta: TivadarToth

Viccet félretéve néha kicsit elmajomkodtuk. Egyrészt, nem vagyunk összeszokva és nem kommunikálunk csak az elején mondjuk én jobbra te balra stb. és ennyi, igazából nem ez a platoonozás lényege. Másik, meg hogy sokszor taktika nélkül mentünk fel a pályára. De azért az látszott, hogy 0:8 nál nem tudjuk a meccset megfordítani, de majd jobb lesz ez is, nem para:D

:cheer: akkor én voltam a kakukktojás..
valaki olyannak kell vezetni és irányítani, aki sokat szakaszozik. én szinte alig... szóval..? (a többiek csendben figyelnek) B)

4 éve 9 hónapja #63249 Írta: Jackal_hun

TivadarToth beküldte:

:cheer: akkor én voltam a kakukktojás..
valaki olyannak kell vezetni és irányítani, aki sokat szakaszozik. én szinte alig... szóval..? (a többiek csendben figyelnek) B)

Van egy félig unicum barátom, akivel régebben játszottam. VEle azt csináltuk (jobban mondva ő nekem, mikor tanított), hogy a meccs előtt az egyik ember mondja a taktikát, de úgy hogy hangosan gondolkodik a 30 másodperc elkezdődésétől. ELmondja mit lát, szerinte milyen tankok hova mennek a pályán stb. Elmondja milyen taktikával játszana, így rá lehet hangolódni a gondolkodásmódjára. A másik meg hogy a platoonok szoktak tartani egy lövésnyi távolságot egymás között, hogy tudják egymást fedezni, megbeszélik kire lőnek stb. Ez nálunk még hiányzott, de majd kialakul.

A T4 az csak bohóckodás, lehet azt is csinálni, lényeg a fő szempont a STATPAD, nem a nyerés. Én a D.W.2-t az alábbiak szerint fogom összerakni:
- csak gold ammo a nagy átütés miatt (szemből átlövi vele a Tigrist), meg pár HE
- sok skilles legénység
- rammer, venti, GLD vagy rammer, venti, optika , minden amivel jó sok sebzést be tudok verni
- képességnek BIA biztosan
- nem foglalkozunk azzal ki nyer, csak a sebzésre megyünk, nem védünk bázist csak ha ott a HP, ha van egy egyedüláló tank akit le lehet tunkolni, letunkoljuk. Nem húzunk zászlót, mindenkit megölünk
- végén megnézzük, milyen eredményt sikerült elérni :D

4 éve 9 hónapja #63274 Írta: Jackal_hun
A mai szakaszozás eredménye:

Pedig nem voltunk éppen gyengék:

Mellékletek:

4 éve 9 hónapja #63276 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

Morphelo beküldte:

TivadarToth beküldte:

Jackal_hun beküldte: Nem veszem fel, tudom hogy poén :P Azért tetem be, hogy motiváljalak benneteket. Nekem sincs D.W.2-m de majd veszek, meg ráműtök valami legénységet, mindent a szent cél érdekében:d

jókat mentünk, szinte minden meccsben alacsonyabb eséllyel, de sikerült nyerni!

ez a 4-es cuc mifene? ott lehet mókázni... bár semmim sincs pill.. :lol:

jahh, kezd TFk fíling lenni, de oda már - sajna - nem lehet beférni...

T4-be vegyél Marder38t-t. Kategóriákkal erősebb a többi 4-es tanknál. Nehéz vele 600 alatt sebezni még szar körben is.

Jah, hasonlóan jó még az Alecto és a T40-is ha képzettebbek a legények.

Ha csak gyilkolászósdiról van szó a T49 az igazi szakasz OP tank. :)
Még ha szívat is az MM, akkor is bőven 50+-os a WIN rate vele. Ha meg nem akkor előferdül a 70 százalékhoz közeli élmény, amit mindig sikerül szólózással a porba húzni :)

4 éve 9 hónapja #63284 Írta: TivadarToth

Jackal_hun beküldte: A mai szakaszozás eredménye:

mit mondjak? szerintem tegnap este ugyanez volt a helyzet. valakinek fel kell vállalnia a taktika bemondását... a távolságot próbáltam tartani, mikor milyen sikerrel.. :unsure:

4 éve 9 hónapja #63301 Írta: Jackal_hun

TivadarToth beküldte:

mit mondjak? szerintem tegnap este ugyanez volt a helyzet. valakinek fel kell vállalnia a taktika bemondását... a távolságot próbáltam tartani, mikor milyen sikerrel.. :unsure:

Na de Odin milyen jó volt közelharcban nem? Ennek ellenére hogy levertek minket a lázadók:P

4 éve 9 hónapja #63310 Írta: TivadarToth

Jackal_hun beküldte:

TivadarToth beküldte:

Na de Odin milyen jó volt közelharcban nem? Ennek ellenére hogy levertek minket a lázadók:P

szerintem a 38% felét is ő hozta le.. LOL milyen mm-jeink voltak már?? :sick:

4 éve 9 hónapja #63313 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00

Jackal_hun beküldte:

Milyen fura három ilyen jól képzett fickó jelentését megnézni... :ohmy:

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.