Jelenleg 301 vendég és egy tag online

Szakasztárs kereső

6 éve 1 hete #12118 Írta: Zedetu
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

Zedetu vagyok

Keresek hozzám hasonló társakat szakaszolni. Egyedül ugyanis sokszor nehéz hozni a csatákat ;)

Ha valaki kedvet érez esti és hétvégi (ált. du-i) játékokhoz, akkor irjon ide a fórumba.

Majd felveszem barátnak, és ráírok...

Persze jó lenne, ha mások is találnának társakat, illetve ha tudtok ilyen oldalakat, ahol magyarok tudnak összebeszélni WOT szakaszolás érdekében, kérem azt is írjátok be.

KÖSZI: Zedetu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #12295 Írta: Hungarr
Megválaszolva: Hungarr
Hungarr néven vagyok de ez itt is látszik:) Én most leginkább T71 KV1S Hellcat-al megyek.. ha van hozzá hasonló kaliber és kedv szívesen:) Tankszázadot nem csipem várakozás sok rizsa de szakasz jöhet:)

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #62681 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
Ide írd be ha társat keresel !

Add meg mihez keresel társat:

Járművek, TIER-ek, játékos szintek (WIN8 lehetőleg), idősáv amikor általában ráérsz és kapcsolattartás módja játék közben (beépített, TS vs. skype)

Jó keresést! Jó játékot!

4 éve 11 hónapja #62701 Írta: von_wolf
Megválaszolva: von_wolf
Hali!

Szakasz társakat keresnék, egy kis délutáni lődözéshez. Főként tier 8-9 tankokat farmolok (prémium és nem prémium járgányokat egyaránt). Természetesen, az enyémhez hasonló effivel. A hangkommunikáció nálam nem megoldott, mert főként melóhelyen játszok. :D

von_Wolf

4 éve 11 hónapja #62736 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

von_wolf beküldte: Hali!

Szakasz társakat keresnék, egy kis délutáni lődözéshez. Főként tier 8-9 tankokat farmolok (prémium és nem prémium járgányokat egyaránt). Természetesen, az enyémhez hasonló effivel. A hangkommunikáció nálam nem megoldott, mert főként melóhelyen játszok. :D

von_Wolf

Úgy kell azt, pörogjön a gazdaság:D Te vagy a rendszergazda?:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 11 hónapja #62772 Írta: von_wolf
Megválaszolva: von_wolf
Ááh, nem ámítástechnikus vagyok. Távközlés, ügyelet, vidéki és külföldi "konferenciák".... tudod, csak a szokásos. :D
A GDP meg jön magától is.

4 éve 11 hónapja #62872 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

von_wolf beküldte: Hali!

von_Wolf

én mennék! T-8/ +9 Foch-t szeretném húzni..

4 éve 11 hónapja #62918 Írta: HUN17610105594
Megválaszolva: HUN17610105594
Hello! :)

Szakasz társakat keresnék!
Legfőképpen light tankokkal szeretnék játszani, viszont nekem 8. :silly:
A statisztikám nem a legjobb, akit ez nem zavar az vegyen fel barátlistára!

-

4 éve 11 hónapja #62942 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

HUN17610105594 beküldte: Hello! :)

Szakasz társakat keresnék!
Legfőképpen light tankokkal szeretnék játszani, viszont nekem 8. :silly:
A statisztikám nem a legjobb, akit ez nem zavar az vegyen fel barátlistára!

És ez hogy derül ki hogy milyen statod van? Mert a user neved nem a WOT accountod neve...

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 11 hónapja #63026 Írta: riglercsabi
Megválaszolva: riglercsabi
Lehet, hogy csak elírt egy számot :evil:

Ha éppen játékban találtok, invet én is szívesen fogadok, 3-as tier kivételével :lol: bármely szinten, bár mostanában farmolás miatt 7-tierlimites, valamint 8-as: T34-Löve, esetleg statjavító X-es...
Klánkötelezettségeim egyenlőre nincsenek :whistle:

Jah, és persze a statom, ha megfelelek vele:
www.noobmeter.c...53491/

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #63027 Írta: riglercsabi

riglercsabi beküldte: Lehet, hogy csak elírt egy számot :evil:

Ha éppen játékban találtok, invet én is szívesen fogadok, 3-as tier kivételével :lol: bármely szinten, bár mostanában farmolás miatt 7-tierlimites, valamint 8-as: T34-Löve, esetleg statjavító X-es...

www.noobmeter.c...53491/

Ui: vigyázzatok velem, a karmám már mínusz 1 :P , pedig úgy őrizgettem a 0-át :silly: , valaki plusszoljon már egyet léééégysziiiii :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maxi8072

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #63028 Írta: Zedetu

riglercsabi beküldte: Lehet, hogy csak elírt egy számot :evil:

www.noobmeter.c...53491/

Szia Csabi, az a jó a statodban, hogy javuló a tendenciája :P

Az én statom: www.noobmeter.c...06909/

Majd rádírók este, ha el nem ugrassz :-)

4 éve 11 hónapja #63029 Írta: Zedetu
MINDENKINEK!

Pls kommenteljétek a 9.3-as nerfet, mert érdekel a véleményetek! köszi

4 éve 11 hónapja #63032 Írta: riglercsabi
Sajna az első 6k csatám, amit Németországban egy sz@r mobilnettel toltam, lehúzza, de a recentem általában lila, néha csak kék :(
Általában délután 5-6 óra környékén kezdek el ingame lenni, és ez tart addig, amíg el nem kezdődik a bukó-széria (kb 3-4 vereség zsinórban), utána inkább küzdök a Messerschmitt-ekért a Warthunderban :lol:

4 éve 11 hónapja #63038 Írta: Zedetu

riglercsabi beküldte: Sajna az első 6k csatám, amit Németországban egy sz@r mobilnettel toltam, lehúzza, de a recentem általában lila, néha csak kék :(
Általában délután 5-6 óra környékén kezdek el ingame lenni, és ez tart addig, amíg el nem kezdődik a bukó-széria (kb 3-4 vereség zsinórban), utána inkább küzdök a Messerschmitt-ekért a Warthunderban :lol:

Nekem az első 5-10 ezer csatám volt vakrepülés, most már 1800 és 2000 körüli WN8-as napokat húzok.

Én is este... kb 6-7-től szoktam játszani, 2-3 órá, na meg hétvégeken kora dálutántól.

Felveszlek a barátlistára, aztán meglátjuk mire jutunk együtt. Van még egy két srác, szóval általában 3 fős szakaszokkal számolhatunk. (Klánosdi nekem nem jött be.)

Üdv: Zedetu

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.