SEGÍTSÉG! [régi]

11 éve 2 hete #1257 Írta: szkita117
Megválaszolva: szkita117
Sejtettem. Ahogy az elvárható a WG-től. Kurvára leszarják a játékosok gondjait.
Egy ismerősömnek feltörték az acc.-ját kb. 1 éve. A support azt válaszolta a levélre, hogy jobban kellett volna vigyázni rá. :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lobcsob
Téma zárolva.
11 éve 2 hete #1273 Írta: Han Solo
Megválaszolva: Han Solo
Sziasztok

Ma harmadszor dob le a játék csata közben (eddig soha nem akadt le) látom a lag piros, nem tudok mozogni, nézelődni tudok, de ennyi, se lőni se mozogni. Miért lehet ez ? eddig sose csinálta, ma meg háromszor...
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1356 Írta: kalidar
Megválaszolva: kalidar
Üdv!
Valaki meg tudná mondani hogy mostanában miért rak olyan magas tankok közzé csatába?
3-4 tier eltérésekkel is szokott rakosgatni,persze pluszba és nem mínuszba...
(pl VK 3601(H)-t vagy a Stug III-at is 8-9-esek közzé.)
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1357 Írta: kezdhetjuk
Megválaszolva: kezdhetjuk
Sziasztok!
Kilőttem egy német tankot.
A név/típus mellett a visszaszámláláskor egy sárga kis logo volt(láttam már kéket is máshol).
Mi a nyavaját jelölt vajon?
Azt hittem kapok érte valami bónuszt, de azóta is hiába várom...:(

Ha valaki tud valamit megköszönném, ha leírja.

üdv
Téma zárolva.
11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #1360 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Ne aggódj, az csak a csapat logója.

Nézz utána ha érdekel:

worldoftanks.eu...clans/

A "Hunt Us Down - Vadássz le minket!" máshogy néz ki:

wotinfo.hu/inde...minket
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1361 Írta: kezdhetjuk
Megválaszolva: kezdhetjuk
Le vagyok lombozva!
Már megörültem egy kis ingyen aranynak...:(

Köszönöm
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1362 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Üdv!
Valaki meg tudná mondani hogy mostanában miért rak olyan magas tankok közzé csatába?
3-4 tier eltérésekkel is szokott rakosgatni,persze pluszba és nem mínuszba...
(pl VK 3601(H)-t vagy a Stug III-at is 8-9-esek közzé.)


Nos kalidar valószínőleg felderítővel rohangászol. A VK 3601(H)-t csak tier8-ig rakhatja föl, a Stug III-at meg tier7-ig kivéve ha szakaszban, században vagy CW-ben mész.

Persze a MM szemét és már semmin se lepődök meg. Azt vettem észre, hogy ha kilépek WOT-ról majd vissza, néha "kedvesebb" lesz. Lehet hogy csak bemesélem magamnak...
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1363 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Sziasztok

Ma harmadszor dob le a játék csata közben (eddig soha nem akadt le) látom a lag piros, nem tudok mozogni, nézelődni tudok, de ennyi, se lőni se mozogni. Miért lehet ez ? eddig sose csinálta, ma meg háromszor...


Szervusz Han Solo, szerintem indítsd újra a rootert és a gépet. Nálam segített. Amúgy hétvégenként rogyásig van terhelve a szerver is, szóval he nem javult meg akkor szerintem hanyagold a játékot mert nem sok örömet okoz.
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1364 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Sejtettem. Ahogy az elvárható a WG-től. Kurvára leszarják a játékosok gondjait.
Egy ismerősömnek feltörték az acc.-ját kb. 1 éve. A support azt válaszolta a levélre, hogy jobban kellett volna vigyázni rá. :woohoo:


Mit várt, hogy nekiállnak nyomozni? A jelszó ne legyen bonyolult, az e-mail cím ne szűnjön meg és a legjobb ha csinálsz egyet mondjuk gmail-en külön a játékokhoz. Ezenkívül ha a telefonszámodat az acc.-hoz kötöd szintén hasznos lehet, de ha nem akkor is kapsz érte 100 aranyat. az biztos jól jön, ha másra nem is de felszerelések eltávolítására párszor elég.
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1368 Írta: CsakaregE
Megválaszolva: CsakaregE
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy lehet egyszerre több accauntom is amiről játszok? Van miatta valami szankció, vagy valami tiltás ez ellen?

Kössz a válaszokat.

Üdv.
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1369 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Elméletileg tilos, és elveszítheted mind a kettőt. Gyakorlatilag a te felelősséged.
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1370 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Lehet én tudom rosszul, de én úgy tudom hogy csak egy account megosztása tilos, pl h ketten játszatok egy alól. Miért ne lehetne neked másik is? Ráadásul másik e-mail cím is kell hozzá, tehát a rendszer nem tudja, hogy az is tiéd. Nem olvastam sehol olyat ami ezt tiltaná.
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1372 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy lehet egyszerre több accauntom is amiről játszok? Van miatta valami szankció, vagy valami tiltás ez ellen?

Kössz a válaszokat.

Üdv.


Gyakorlatilag nincs rá mód hogy elkapjanak, amennyiben nem ugyanazt az e-mail címet használod és nem reklámozod. Igazából a WG-n kívül senkit se érint hátrányosan, szóval részemről nem is fogok neheztelni rád emiatt. Az egyetlen előnyöd az a pár plusz garázshely lesz.
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1373 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Egy acc. alól lehet többen játszani, arra az életben nem jönnek rá.

Amiért tilos két account, az az, hogy meg lehet vele kerülni az esetleges eltiltásokat. Természetesen a WG látja, ha egy IP-ről (egy gépről, kliensről) több accot használnak, és ha fennáll, hogy az egyiken tiltás van, a másik meg vígan fut, akkor jó eséllyel hello van...
Téma zárolva.
11 éve 1 hete #1374 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Na ja, ha ez is előny lehet egyeseknél. Viszont egyszerre kettővel úgyse tudsz belépni. Amíg az egyik le van tiltva valószínűleg használni se fogod. Nagyon résen kell lenniük, hogy észrevegyék amikor kilépsz az egyikkel és belépsz a másikkal. Ha mégis aggódsz előtte lépj fel újra a netre és változik az IP.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.