Jelenleg 293 vendég és 2 tag online

Hangkommunikáció

2 hónapja 1 hete #295145 Írta: Cisco
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!

Volna egy kis problémám clan-ban osztagban és szakaszban hallom a csapattársaimat de beszélni nem tudok,mi lehet a gond? Régen tudtam beszélni többször is játszottam úgy a Q betű volt akkor is és most is úgy hogy nem értem....
A gépen kellene valamit változtatni?
A játékban engedélyezve van minden.
A segitséget előre is köszönöm.
Üdv:.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete #295146 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Cisco beküldte: Sziasztok!

Volna egy kis problémám clan-ban osztagban és szakaszban hallom a csapattársaimat de beszélni nem tudok,mi lehet a gond? Régen tudtam beszélni többször is játszottam úgy a Q betű volt akkor is és most is úgy hogy nem értem....
A gépen kellene valamit változtatni?
A játékban engedélyezve van minden.
A segitséget előre is köszönöm.
Üdv:.

1. Nem jó mikrofon van beállítva a vezérlőpultban.
2. Le van tiltva a voice chat ingame (habár akkor hallanod sem kéne őket)
3. A "G" betű az alap-aktiváló gomb, ha azt lenyomod, azzal lehet "aktiválni" vagy "leállítani" a folyamatos hangkommunikációt. (Tehát ha mondjuk nem tudsz beszélni miközben nyomod a Q betűt, akkor egyszer nyomj egy G-t, majd utána minden menni fog. Ha pedig gyorsgomhasználat miatt, esetleg nem akarod, hogy a Q lenyomására beszélj, akkor egy ismételt G-vel deaktiválni is tudod az opciót.)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

2 hónapja 2 napja #295409 Írta: Cisco
Megválaszolva: Cisco
Szia,

Sajnos ki próbáltam amit irtál és igy sem tudok osztagban és szakaszban sem beszélni
Fogalmam sincs mi lehet a gond
Előre is köszi,hogy irtál és próbálsz segiteni.
Üdv:.CISCO

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #295412 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Cisco beküldte: Szia,

Sajnos ki próbáltam amit irtál és igy sem tudok osztagban és szakaszban sem beszélni
Fogalmam sincs mi lehet a gond
Előre is köszi,hogy irtál és próbálsz segiteni.
Üdv:.CISCO

Itt megnezted mi van kivalasztva alapertelmezett bemeneti eszkoznek?

Ha van tobb lehetoseg, probalgasd vegig mindet. Ugyanitt probald ki a hibaelharitot (Troubleshooter).

Milyen fulesed van? Van rajta kulon gomb a mikit ki/be kapcsolni? Nem rohog! Nalam az volt a baj mikor lecsereltem a fulesem, hogy elfelejtettem fizikailag bekapcsolni a mikrofont az uj cuccon. :)

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete #295557 Írta: Cisco
Szia,
Néztem amit küldtél a hang beállitásánál de nekem ott nincs semmi
nem tudok választani olyan mintha nem ismerné fel hogy be van dugva a füles.
Nincs rajta ki/be kapcsolo gomb nekem a fülesen de van egy másik is gamer füles azzal sem jó.
Pedig régen is beszéltem a játék közben fogalmam sincs mi lehet vele igaz akkor nem win 10-es volt hanem win 8-as tuti a rendszeren belül kell valamit beállitani de nem jöttem rá mit.

1 hónapja 4 hete #295558 Írta: dobilaci

Cisco beküldte: Szia,
Néztem amit küldtél a hang beállitásánál de nekem ott nincs semmi
nem tudok választani olyan mintha nem ismerné fel hogy be van dugva a füles.
Nincs rajta ki/be kapcsolo gomb nekem a fülesen de van egy másik is gamer füles azzal sem jó.
Pedig régen is beszéltem a játék közben fogalmam sincs mi lehet vele igaz akkor nem win 10-es volt hanem win 8-as tuti a rendszeren belül kell valamit beállitani de nem jöttem rá mit.

Jo helyre dugtad a mikrofont? Az elolapi panelt hasznalod vagy a szamitogep hatuljan levo panelt?

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

1 hónapja 2 hete #295733 Írta: Cisco
Szia,laptopról játszok és bal oldalt van a bemenet

1 hónapja 2 hete #295734 Írta: dobilaci

Cisco beküldte: Szia,laptopról játszok és bal oldalt van a bemenet

Esetleg probalj meg windowst frissiteni vagy ha adtak a laptophoz driver csomagot akkor azt telepitsd fel. Mas otletem sajnos nincs.

1 hónapja 2 hete #295747 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Megpróbálhatod megkeresni a megfelelő drivert a laptop gyártójának az oldalán, ha korábbi windowsnál működött a dolog.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.