Jelenleg 449 vendég és 6 tag online

Csapatok harca

2 hónapja 3 napja #294047 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

ScreaminGoose beküldte: A kék csapatot ne válassza senki!! rendszeresen nagyon aránytalan a sorsolás :)
25 csata ebből 4 győztes..és többnyire nagyon aránytalanul porolnak el minket.
Béna játékosnak tartom magam..de ebben a módban az összes kedvem elment a játéktól.
Feladtam a csapatozást..
Mindenkinek sokkal több szerencsét!

kék? hmmm...furcsa....én mindig a zöldekkel vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 napja - 2 hónapja 3 napja #294048 Írta: Puma_81
Megválaszolva: Puma_81
Én a Sikll4ltu csapatot választottam, úgy néz ki szerencsésen, mert egyrészt toronymagasan vezet, másrészt nagyon jó a win rate. 8.szinten járok és eddig összesen kb. 5-6 vesztes csatám volt.
Amúgy nekem eddig nem adott prém napot, kötvényeket dobálja, kaptam már képzési füzetet és tank töredéket is, valamint creditet is adott többször 100k-t.

2 hónapja 3 napja - 2 hónapja 3 napja #294052 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Én is Skill-t választottam, de nem azért mert "menő" hanem mert bírom a szövegét.
Kellemes meglepetés volt hogy toronymagasan vezet.
Valóban nagyon jó a nyerési arány, de azért mert nagyon agresszíven cepelünk, és szerencsére mindig van háttértámogatás is.

Nagyon sokszor látom, hogy emberek elmennek a térkép másik felére mint randomban, ami teljesen felesleges, ez a mód hálistennek nem erről szól. Nagyon elégedett vagyok, nagyon dinamikus, pörgős játékmenet. Nem sajnálják a "fényezést a tankon" a srácok, kitolják, mint Skill4ltu, oszt "da da da"

Már a 4. szintet kezdem, pedig alig játszottam 2 órát vele.
A pénzt valóban viszi, dehát na, X-es tank.
Nyereményben főleg prémnapot kaptam ami ugyan nem rossz, de annyira nem örülök neki.

Minden további szint 60 Like?

Mert akkor viszonylag hamar el lehet érni a X-es szintet....

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 3 napja #294054 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
@Puma
Az 50 bond az fix minden szinten.

@Matt
Igen, végig 60 pont.

2 hónapja 3 napja #294055 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Tegnap előtt 5,3 szintre csak feltornáztam magam azóta is Kreditet farmolok XD Bár lehet ,hogy utolsó napig halogatom mert addig is napi küldikel szaporítható a pont :D

2 hónapja 2 napja #294057 Írta: Matt__Kirby
Ha eléri az ember a X.- szintet, akkor érdemes még tovább csinálni?

A legjobb hely

2 hónapja 2 napja #294059 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Matt__Kirby beküldte: Ha eléri az ember a X.- szintet, akkor érdemes még tovább csinálni?

Mindenképpen.
Ugyanis a csapatodnak gyűjtesz pontot ezáltal akár meg is változhat a rangsor, és jobb parancsnokot fog a csapatod kapni az event végén.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

2 hónapja 2 napja #294061 Írta: Matt__Kirby

gabi418 beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Ha eléri az ember a X.- szintet, akkor érdemes még tovább csinálni?

Mindenképpen.
Ugyanis a csapatodnak gyűjtesz pontot ezáltal akár meg is változhat a rangsor, és jobb parancsnokot fog a csapatod kapni az event végén.

Hát, szerintem Skillnél már nem sok kell :)

A legjobb hely

2 hónapja 2 napja #294069 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Azért kissé zavaró, hogy itt is megvannak a megmondóemberek. Ékes példája Ruinberg, ahol mindenki berongyol a capkörhöz én meg általában kimegyek a kisvárosba védeni a flanktől illetve biztosítani a keresztüzet. Mindezt ráadásul T57-tel akkor aztán szarrápingelnek, meccs után meg jönnek a szokásos üzenetek, de azt nem veszi észre, hogy azért győzünk mert ott vagyok...

2 hónapja 2 napja #294071 Írta: gabi418

Rathagol27 beküldte: Azért kissé zavaró, hogy itt is megvannak a megmondóemberek. Ékes példája Ruinberg, ahol mindenki berongyol a capkörhöz én meg általában kimegyek a kisvárosba védeni a flanktől illetve biztosítani a keresztüzet. Mindezt ráadásul T57-tel akkor aztán szarrápingelnek, meccs után meg jönnek a szokásos üzenetek, de azt nem veszi észre, hogy azért győzünk mert ott vagyok...

Hasonló történt velem. Ruinberg szintén mindenki a caphez ment, én egyedül a kisvárosba, aztán rámjött 3 BatChat a csapat nem volt sehol kilőttek, aztán jól megflankelték a csapatot...Vereség.
Aztán jöttek a kedves csapatársaktol hogy noob, bot miattad vesztettünk stb...

Klánom:

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #294072 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

gabi418 beküldte:

Rathagol27 beküldte: Azért kissé zavaró, hogy itt is megvannak a megmondóemberek. Ékes példája Ruinberg, ahol mindenki berongyol a capkörhöz én meg általában kimegyek a kisvárosba védeni a flanktől illetve biztosítani a keresztüzet. Mindezt ráadásul T57-tel akkor aztán szarrápingelnek, meccs után meg jönnek a szokásos üzenetek, de azt nem veszi észre, hogy azért győzünk mert ott vagyok...

Hasonló történt velem. Ruinberg szintén mindenki a caphez ment, én egyedül a kisvárosba, aztán rámjött 3 BatChat a csapat nem volt sehol kilőttek, aztán jól megflankelték a csapatot...Vereség.

Muszáj megkérdeznem.
Láttad, hogy három batchat van az ellenfélnél, mégis elindultál egyedül (!) a kisvárosba. Mire számítottál?

Szerk: közben rád néztem a játékban... ok.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, zics911, harakiri

2 hónapja 2 napja #294074 Írta: gabi418

_Szazados_ beküldte:

gabi418 beküldte:

Muszáj megkérdeznem.
Láttad, hogy három batchat van az ellenfélnél, mégis elindultál egyedül (!) a kisvárosba. Mire számítottál?

Ja tudtam csak számítottam arra hogy legalább valaki jön segíteni, még pingeltem is a területet.

Klánom:

2 hónapja 2 napja #294075 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

_Szazados_ beküldte:

gabi418 beküldte:

Muszáj megkérdeznem.

hehehe ! :) :) :) :)
ott a pont :) :P

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #294076 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

_Szazados_ beküldte: Szerk: közben rád néztem a játékban... ok.

Ez kicsit övön aluli, nem gondolod?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

2 hónapja 2 napja #294077 Írta: gabi418

VaFec beküldte:

_Szazados_ beküldte: Szerk: közben rád néztem a játékban... ok.

Ez kicsit övön aluli, nem gondolod?

?

Klánom:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.