Csak egy kérdés

1 éve 6 hónapja #306247 Írta: tamás.szabó
Megválaszolva: tamás.szabó
Könnyed 28 perc és végeztek is a szerverekkel! 
Remélem nem alszok el menet közben!
 
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306248 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy: ha 500m a látótáv.. Akkor milyen távolságból spotolok fel mondjuk egy heavy tankot? 
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306249 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
500 m a kirajzolási távolság, annál messzebb lévő tankokat nem láthatsz.
445 m a maximális spotolási távolság, azaz egy 446 m-en lévő tankot nem lehet felspotolni sehogy sem.(ha mégis látod, az amiatt lehetséges, mert egy csapattársadnak 445 m-en belül volt).
Amúgy ha nem ismered a láthatósági rendszerrel, akkor ezekből sokat tanulhatsz:
www.wotinfo.hu/...erites
és
www.wotinfo.hu/...mir4g3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #306250 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Másfél-két év kihagyás után kedvem támadt megint játszani. Az lenne a kérdésem, h mennyit változott a meta ezidő alatt, melyek most azok az ágak, amelyek randomra és/vagy rankedre a legjobb választások?

Mikor abbahagytam, még a Progetto, kerekes szar, SC, Obj 277 volt a sláger, TD-nél a V4, esetleg az STRV (bár a kifejezetten támogató tankok már akkor is sznvedősek, csapatfüggők voltak, kötve hiszem, h ez nagyon változott volna).

A CW nyeremény tankok nem opció, mert nincsenek :D

Köszönöm a segítséget.

Kranvagn volt a rangsorolt "királya", de éppen most kapott nerfet, de hogy emiatt elveszíti-e ezt a titulust, az majd kiderül, mert a páncéljához nem nyúltak hozzá.
Új tankok közül a Vz.55 ami elég erős, valamint feltételezhetően az új olasz td ág Minotauro-ja is elég népszerű lehet, mert aránylag egyszerűen lehet vele hatékonyan játszani, de ez még nagyon friss. Most buffolták az Amx M4 54-et, ami jó játékosok kezében nagyon OP lett a streamek alapján.
Progetto 65-öt, 430U-t nerfelték anno, azóta eléggé kikoptak.
Könnyű tankoknál semmi változás, továbbra is EBR uralom van, de passzívra Manticore jobb lehet..
Medeknél Obj 140, Leopard 1, STB-1, CS-63 (pályafüggő).
Heavy-nél 279early (nem CW tank :) )SQ, 277, Vz.55, Kranvagn (? a nerf után), esetleg IS-7, E100 (kiságyúval), Amx M4 54 (buffot kapott)
TD-nél az új Minotauro tűnik egyelőre erősnek, rajta kívül Strv, E3, V4.
Kb. ennyi és szerintem, tehát biztos nem mindenki ért teljesen egyet a listával.
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Grande__Reagel
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306251 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy: ha 500m a látótáv.. Akkor milyen távolságból spotolok fel mondjuk egy heavy tankot? 
 

500 méterrel várhatóan 445 méterről (max lehetséges felderítési távolság) fel tudod spotolni a nehéz tankokat, feltéve hogy nem állnak fedezék és/vagy fa/bokor mögött.

Ha nem használsz CVS-t, és egy heavy kb 5% (vagy kevesebb) álca-értékkel bír és 1 bokrot használ fedezéknek (50% álca), akkor nagyjából 250 méterről tudod felderíteni,
ha pedig több bokrot is használ (80% álca), akkor kb. 110-120 méterről tudod felderíteni.

Ha használsz CVS-t (pl lighton speciális slotban), és az ellenfél nehéz tankja továbbiakban is kb 5% álcaértékkel bír.
1 bokor (50% álca) mögött kb 300 méter, míg több bokor mögött (80% álca) kb. 200 méter az a távolság, ahonnan fel tudod deríteni az adott heavy-t.

Remélem segítettem. (Ha ez nem, PZoli válasza tartalmazott hasznos linkeket. Ezen kívül ezen fórumszekcióban is van pár érdekes/hasznos dolog a témát illetően: www.wotinfo.hu/...304777)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306252 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Köszi! Csak azért kérdezem mert az tm en távcső, cvs, rammer van és sokszor nem spotolom a népet. És nem érzem hogy olyan sokat kapnék spotra. 
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #306253 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Ravenholm figyelmébe.

www.wotinfo.net...ulator

Bátorkodom ajánlani ezt az oldalt, elvégre szegről-végről (név)rokon.

Felül kell kiválasztani a TE tankod, beállítani, hogy miként van felszerelve, lent beállítani az ELLEN tankját, azt is kalibrálni, hogy szerinted milyen a legénysége / felszereltsége, és már köpi is ki, hogy kinek mikor villan a (hatodi kérzék) lámpa.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #306254 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Ravenholm figyelmébe.

www.wotinfo.net...ulator

Bátorkodom ajánlani ezt az oldalt, elvégre szegről-végről (név)rokon.

Felül kell kiválasztani a TE tankod, beállítani, hogy miként van felszerelve, lent beállítani az ELLEN tankját, azt is kalibrálni, hogy szerinted milyen a legénysége / felszereltsége, és már köpi is ki, hogy kinek mikor villan a (hatodi kérzék) lámpa.

 

Nem, ezt az oldalt így ebben a formájában ne használja. Az álcaértékek sok esetben másak a feltüntetett értékeknél, illetve jöttek be direktívák,modifikációk, speciális slotok, új felszerelések (sima, rózsaszín, lila egyaránt).

A linkelt weboldal nem tartotta magát a korral.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306255 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Sziasztok!

Másfél-két év kihagyás után kedvem támadt megint játszani. Az lenne a kérdésem, h mennyit változott a meta ezidő alatt, melyek most azok az ágak, amelyek randomra és/vagy rankedre a legjobb választások?

Mikor abbahagytam, még a Progetto, kerekes szar, SC, Obj 277 volt a sláger, TD-nél a V4, esetleg az STRV (bár a kifejezetten támogató tankok már akkor is sznvedősek, csapatfüggők voltak, kötve hiszem, h ez nagyon változott volna).

A CW nyeremény tankok nem opció, mert nincsenek :D

Köszönöm a segítséget.

Kranvagn volt a rangsorolt "királya", de éppen most kapott nerfet, de hogy emiatt elveszíti-e ezt a titulust, az majd kiderül, mert a páncéljához nem nyúltak hozzá.
Új tankok közül a Vz.55 ami elég erős, valamint feltételezhetően az új olasz td ág Minotauro-ja is elég népszerű lehet, mert aránylag egyszerűen lehet vele hatékonyan játszani, de ez még nagyon friss. Most buffolták az Amx M4 54-et, ami jó játékosok kezében nagyon OP lett a streamek alapján.
Progetto 65-öt, 430U-t nerfelték anno, azóta eléggé kikoptak.
Könnyű tankoknál semmi változás, továbbra is EBR uralom van, de passzívra Manticore jobb lehet..
Medeknél Obj 140, Leopard 1, STB-1, CS-63 (pályafüggő).
Heavy-nél 279early (nem CW tank :) )SQ, 277, Vz.55, Kranvagn (? a nerf után), esetleg IS-7, E100 (kiságyúval), Amx M4 54 (buffot kapott)
TD-nél az új Minotauro tűnik egyelőre erősnek, rajta kívül Strv, E3, V4.
Kb. ennyi és szerintem, tehát biztos nem mindenki ért teljesen egyet a listával.

 

Szia!

Köszi!

Tegnap mentem pár kört 5-6-os tierbe, h mi jön vissza, illetve emlékszem-e még a pályákra. Egy két balfaszságot leszámítva, emléxem, bár Lakeville-nél amikor mentem a völgybe a fasza hulldown-os poziba, ami csak az északi báinál működött régen, eltűnt onnan a szikla, csak egy bokor van :D

Utána T10-ben mentem a SC-vel és a Kranvagn-nel, so-so, bár T10 sose volt az erősségem (anno is ezért hagytam abba).
Olyan hihetetlen, h a Kranvagn olyan félelmetes hírben állt. Nem volt rossz régen sem, de azért nem volt leküzdhetetlen. Pl sztem egy Super Conqueror ezerszer jobb tanknak gondolom, faszább ágyúval (a Chieftein-ről ne is beszéljünk, de utáltam ellene harcolni, pláne, h aki szembe jött veled, valszeg nem volt szar játékot, ha már CW nyeremény tank :D)

Pont a Progetto ágával kezdtem el gyakorolgatni, gondoltam úgyis ki kell húzni, hát akkor ezek szerint már nem sürgős :D

Az EBR még mindig a yolozós, eltalálhatatlan, "átlőhetetlen" fos, aki belebasz a SC-dbe 500at?? Tegnap nem éreztem olyan frusztrálónak a jelenlétüket, mint régen, de lehet csak szerencsém volt.

Illetve még egy utolsó kérdés, mert ez nekem nem teljesen világos, van ez az alternatív konfiguráció 1-2 slot. Ez valóban azt jelenti, h a tankot felszerelem két féleképpen, és onnantól úgy cserélegetem a csatáról csatára, ahogy akarom? Vagy ez jár "költésggel is", h amikor a 2. konfigot választom, ami tegyük fel merőben más, akkor olyankor "leszereli" a fent lévő felszerelést kötvényét, aranyért? Nem tudom, h érthetően magyaráztam el. Pl nekem a SC-n már lila felszerelés van mind3 slotban, most ha az egyik helyére rakni akarok a második konfigba egy turbót, vagy HP boostot? Akkor ha az elsőról átváltok a másodikra, 100 kötvényért leveszi a pl a lila stabot, és felteszi a turbót? Mert ha ez tényleg annyit jelent, h két féleképpen felszereled a tankod, és onnanól szabadon váltogatod, ez egy zseniális ötlet volt.

Igaz, nem tudom mennyi kreditbe fog bekerülni, a kb 40-50 tankomra összerakni a két konfigot, de végülis ki nem szarja le, akkor is zseniális.

Kicsit hosszú lett, bocsi :)
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306257 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Másfél-két év kihagyás után kedvem támadt megint játszani. Az lenne a kérdésem, h mennyit változott a meta ezidő alatt, melyek most azok az ágak, amelyek randomra és/vagy rankedre a legjobb választások?

Mikor abbahagytam, még a Progetto, kerekes szar, SC, Obj 277 volt a sláger, TD-nél a V4, esetleg az STRV (bár a kifejezetten támogató tankok már akkor is sznvedősek, csapatfüggők voltak, kötve hiszem, h ez nagyon változott volna).

A CW nyeremény tankok nem opció, mert nincsenek :D

Köszönöm a segítséget.

Kranvagn volt a rangsorolt "királya", de éppen most kapott nerfet, de hogy emiatt elveszíti-e ezt a titulust, az majd kiderül, mert a páncéljához nem nyúltak hozzá.
Új tankok közül a Vz.55 ami elég erős, valamint feltételezhetően az új olasz td ág Minotauro-ja is elég népszerű lehet, mert aránylag egyszerűen lehet vele hatékonyan játszani, de ez még nagyon friss. Most buffolták az Amx M4 54-et, ami jó játékosok kezében nagyon OP lett a streamek alapján.
Progetto 65-öt, 430U-t nerfelték anno, azóta eléggé kikoptak.
Könnyű tankoknál semmi változás, továbbra is EBR uralom van, de passzívra Manticore jobb lehet..
Medeknél Obj 140, Leopard 1, STB-1, CS-63 (pályafüggő).
Heavy-nél 279early (nem CW tank :) )SQ, 277, Vz.55, Kranvagn (? a nerf után), esetleg IS-7, E100 (kiságyúval), Amx M4 54 (buffot kapott)
TD-nél az új Minotauro tűnik egyelőre erősnek, rajta kívül Strv, E3, V4.
Kb. ennyi és szerintem, tehát biztos nem mindenki ért teljesen egyet a listával.


 

Szia!

Köszi!

Tegnap mentem pár kört 5-6-os tierbe, h mi jön vissza, illetve emlékszem-e még a pályákra. Egy két balfaszságot leszámítva, emléxem, bár Lakeville-nél amikor mentem a völgybe a fasza hulldown-os poziba, ami csak az északi báinál működött régen, eltűnt onnan a szikla, csak egy bokor van :D

Utána T10-ben mentem a SC-vel és a Kranvagn-nel, so-so, bár T10 sose volt az erősségem (anno is ezért hagytam abba).
Olyan hihetetlen, h a Kranvagn olyan félelmetes hírben állt. Nem volt rossz régen sem, de azért nem volt leküzdhetetlen. Pl sztem egy Super Conqueror ezerszer jobb tanknak gondolom, faszább ágyúval (a Chieftein-ről ne is beszéljünk, de utáltam ellene harcolni, pláne, h aki szembe jött veled, valszeg nem volt szar játékot, ha már CW nyeremény tank :D)

Pont a Progetto ágával kezdtem el gyakorolgatni, gondoltam úgyis ki kell húzni, hát akkor ezek szerint már nem sürgős :D

Az EBR még mindig a yolozós, eltalálhatatlan, "átlőhetetlen" fos, aki belebasz a SC-dbe 500at?? Tegnap nem éreztem olyan frusztrálónak a jelenlétüket, mint régen, de lehet csak szerencsém volt.

Illetve még egy utolsó kérdés, mert ez nekem nem teljesen világos, van ez az alternatív konfiguráció 1-2 slot. Ez valóban azt jelenti, h a tankot felszerelem két féleképpen, és onnantól úgy cserélegetem a csatáról csatára, ahogy akarom? Vagy ez jár "költésggel is", h amikor a 2. konfigot választom, ami tegyük fel merőben más, akkor olyankor "leszereli" a fent lévő felszerelést kötvényét, aranyért? Nem tudom, h érthetően magyaráztam el. Pl nekem a SC-n már lila felszerelés van mind3 slotban, most ha az egyik helyére rakni akarok a második konfigba egy turbót, vagy HP boostot? Akkor ha az elsőról átváltok a másodikra, 100 kötvényért leveszi a pl a lila stabot, és felteszi a turbót? Mert ha ez tényleg annyit jelent, h két féleképpen felszereled a tankod, és onnanól szabadon váltogatod, ez egy zseniális ötlet volt.

Igaz, nem tudom mennyi kreditbe fog bekerülni, a kb 40-50 tankomra összerakni a két konfigot, de végülis ki nem szarja le, akkor is zseniális.

Kicsit hosszú lett, bocsi :)

Kb. egy hete jött a patch, ahol többek között elég sok map-ot egyensúlyoztak némileg. (pl.: lakeville-nél már nem csak az egyik oldal tud felmenni a mocsárban.

Kranvagn a rangsoroltban (ami most már 10v10 a korábbi 15v15-höz képest) volt igazán népszerű a sebessége (odaért, ahova kellett) és toronypáncélja miatt.

Progetto 65. Kapott nerfet, de attól még személy szerint neked bejöhet, ez nyilván egyéni preferencia kérdése.

EBR - kapott ugyan némi nerfet, de átlagos játékos számára ugyanúgy "ellőhetetlen" maradt. Majd kitapasztalod, hogy mennyire idegesít. :D

Harctéri módosítások 2. felszerelés sor. Két felszerelés sorod lesz, amit fel tudsz tölteni cuccokkal. A csata elején ki tudod választani, hogy a két sor közül melyiket használod. Ennyi. Nem kell leszerelgetni a sor választásnál. Ha van két sorod pl.:
1. turbó, vstab, töltés
2. hp boost, vstab, töltés
Az azonos cuccot csak egyszer kell feltenned, azaz a fenti példánál hiába van mindét sorban a vstab, töltés, azokból is csak egy "fogy" a raktárból. Ha kifejleszted ezt a harctéri módosításoknál, de csak egy sort akarsz használni, akkor a harctéri módosításoknál ki tudod kapcsolni, hogy ne kínálja fel csaták előtt a két sort feleslegesen (egy teli, egy üres)..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306329 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Off téma gépépítéssel kapcsolatban.
A memória mindkét oldalán van öntapadós matrica a gyártó logójával.
Ezt el kell távolítani használatba vétel előtt, vagy nem számít? Befolyásolhatják ezek a matricák a RAM-ok hűtését?
16GB 3200MHz DDR4 RAM G.Skill Aegis CL16 (2x8GB) (F4-3200C | PCX.hu
Előre is köszi a válaszokat.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306372 Írta: BigiZe
Megválaszolva: BigiZe
Hali mindenkinek.
Már jó pár éve (4-5) nem WOT-ozok.Szeretném tolni egy kicsit csak nincs gépem/laptopom hozzá.Van valami gépigény amit érdemes lenne beszerezni?Nem akarnám én fullra felhúzni a beállításokat csak szórakozni egy kicsit.Tudnátok segíteni kb közepes beállításokra milyen paraméterekkel vegyek laptopot.

Előre is köszönöm!
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306375 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Alternatíva lehet, ha csak egy kicsit akarod tolni,van jó neted és nem zavar, ha óránként újra kell loginolnod, akkor ott van az ingyenes Geforce Now. Esetleg próbáld ki, aztán ha többre vágysz, akkor még mindig ráérsz gépet vásárolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BigiZe
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306388 Írta: BigiZe
Megválaszolva: BigiZe
Hali mindenkinek.
Lenne egy kérdésem.
Nem talám,hogy hol lehet beállítani,hogy jobb egérre ne mozduljon a torony mikor pl.oldalra nézek.

Köszi elöre is.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #306389 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Szia!
Ha folyamatosan nyomod a jobb egeret, nem mozdul a torony csak a kamera látószöge ...
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.