Jelenleg 366 vendég és 2 tag online

WN8 értékek

8 hónapja 3 hete #291718 Írta: tigrisking2014
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok olyan kérdésem lenne van-e olyan oldal amin vissza lehet nézni a teljes WN8 értéket mert amit én ismerek ott csak az utolsó 1000 csatát mutatja de engem a 2014 év és a 2015 érdekelne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 2 hete #291807 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Szerintem nincs.

Volt (van?) olyan oldal, ahova ha valaki felrakosgatja a saját adatait, akkor elég sok mindent tud... de nem "általánosan elterjedt" a használta. Meg ha nem rakta fel rendszeresen, akkor utólag már nem megy.

De nincs is jelentősége. Több dolog miatt nincs.

Egyik, hogy a WN8 az egész pályafutásról szól ... a jelenlegi tudást az utóbbi hét/hónap statja mutatja sokkal valósabban.

A piroska megtanult játszani az évek során: hihető. Hirtelen +200 WN8: felrakott egy aimbotot/warpackot. Hirtelen 1000-es ugrás: más tolja az accot.

Saját teljesítmény figyelésére meg a legjobb ha felraksz valami napi stat modot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tigrisking2014, Genyo

8 hónapja 2 hete #291845 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf
noobmeter.com

8 hónapja 1 hete #291851 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
www.wotstats.org
hu.wot-life.com/
én ezeket nézem
előbbit a sajátom nyomonkövetése miatt . pár percenkeént frissül
az utóbbit pedig klánok lenézéséhez és játékosok előző klántagságjainak ellenenőrzése céljából.
ez előttem íródott szöveg meg ógy baromság ahogy van . ilyen butaságot régen hallottam . azért mert vki 200 wn8-al többet produkál , még nem jelenti hogy ilyen szarokat leszedettt. +200 wn8 esetleg 2000 wn8 felett számít vmit de még ott sem igazán. egy piroska ahogy te mondod mondjuk 500 wn8-al csinál egyik napról a másikra akár 800-at is , szerinted akkor nagy tudású ? egyik érték sem számít kimagasló teljesítménynek. de ha az 500 -as csóka hirtelen unicum statokat produkál ott már nagyobb a valószínősége a dolognak !! nem ????

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

8 hónapja 1 hete #291862 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia!
Ránéztem a wotsats oldalra.
Nem tudom mikor, hogyan frissül, de messze nem a valós adatokat mutatja.
Sem wn8-ban sem csataszámban.
Én mint toborzó alapvetően a szintén a wot-life-ot használom, bár mostanában sokszor elég bugos.
A wn8lab.com mervadó még esetleg illetve a wotinfo.net.
Tudom, h az alap kérdés nem innen indult, de reagálnék ludverc szösszenetére is.
Kb 23k csata mellett 750 wn8am van.
Az elmúlt 30 nap valahol a 900 és 1100 között mozog már régóta. Ebben vannak magas wn8 ertékü napok és eldobottak is. Azt h egyik naprol a másikra mit produkálsz sok minden befolyásolja. Nem vonnék le olyan következtetéseket amit te leirtál.
Mint toborzót leginkább az érdekel, h az elmult 30 napot milyen teljesitménnyel hozta és főleg milyen tierben. Az aki tier 6 alatt játszik rendszeresen és ott farmolja a wn8-at , hiaba hoz 2000-et. Kevesebbet ér számomra mint aki tier 8 fölött hoz 800-at kellő csata szám mellett. A klán szempontjábol a magasabb tierben szerzett tapasztalat fontosabb mint az alacsony tierű kiemelkedő wn8.
Valamint a wn8 is csak viszony szám. Nem minden értéket vesz figyelembe. Az adott tankokkal elért eredmény, amit a játékon belül a jatékos szolgálati feljegyzese mutat sokszor sokkal beszédesebb mint a wn8 érték.

8 hónapja 1 hete #291863 Írta: harakiri
noha igen pl lemesz aznap 10 csatat , nem biztos h csataszamban fogod latni ezt 10 perc mulva , de a wn8 ertek attol fuggettlenul frissul. en gyorsabb es atlathatobb oldallal nem talalkoztam a mai napig.
az irasodhoz viszont szeretnek valamit hozzafuzni.
en nem vagyok benne biztos h jo uton jarsz ha embereket toborzol azzal a rutinnal amit leirtal,
idezem : "Az aki tier 6 alatt játszik rendszeresen és ott farmolja a wn8-at , hiaba hoz 2000-et. Kevesebbet ér számomra mint aki tier 8 fölött hoz 800-at kellő csata szám mellett"
eloszor is igaz is meg nem is. Igaz mert csak tier 6-ban jatszani kicsit frusztralo lehet mondjuk a 10. csata utan . ....de..:
szoval nem hinnem h ha valaki tier 8 felett jatszik es meghozza ahogy irtad megfelelo csataszammal , ( gondolom minimum 10 k csata ) akkor a 800 wn8 az ugyanannyit er mint aki tier 6-ban jatszik ( ahogy irtad ) es produkal 2000 wn8-at.
ki is fejtem h miert :
tier 6-ban is meg kell lonni a 2000 wn8-hoz szukseges dmg-t , + spot , + hozzajarulasok a lanctalpak lelovesevel pl. szoval ez mind azt mutatja csatankent h ki mennyire hatekony egy-egy csataban . ezt tukrozi a wn8.
na mar most ha valaki tegyuk fel tier 8 -ban osszerakott 800 wn8-at a kovetkezo parameterek alapjan : sebzes+spot+hozzajarulas , akkor ott bibi van mert az azt jelenti h vagy megallt csata elejen a legkozelebbi bokorban , ( kedvencem amikor heavyvel megallnak igy ) es 2 percig el de ekozben leadott egy de maximum 2 lovest ami sebzest okozott. VAGY csata vegeig campelt ugyszint bokorban es tegyuk fel megint csak heavyvel , kilovoldozte az alaploszert , ( premiumot nem lott , mert hat mindenki mondja h aki goldot hasznal az NOOB , marpedig o nem az ! ) majd miutan elfogyott az alap losszer es 500 meterrol termeszetesen minden lepattant az ellenfel tornyarol , volt meg tarsolyban 10 robbano lovedek amivel azert tudjuk lehet sok esetben tornyot is loni es sebez legalabb vagy 20-at jo esetben talan 200-at osszehozott igy 600-1000 sebzest , vagy finomitva : kombinaltan 1000 sebzest: 500 dmg + 500 lanctalp lelovesevel hozzajarulas asebzeshez. aztan egy spotot kap mert ugye heavy egy bokorban minden fedezek nelkul mikozben cirkalnak az ebr-ek nagyon fincsi falat barki szamara , es kap egy fokuszt 2 tank meglovi as mar vege is a csatanak . csata vege nezi a statot es latja h 800 wn8 azert meglett.boldog es mehet a kovetkezo
tier 6 ban papir tankokkal , kiveve amelyik nem :) , termezsetesen ugyanezzel a campelessel is osszelehet hozni az altalad emlitett 2000 wn8-at de kisebb a valoszinusege meg kisebbek a pancelertekek es kisebb tierben nagyobb eselyel barmi beut szinte barhol ( megegyszer mondom nem minden tankra igaz de nagy szazalekban igen ) ezert az elso spotnal akar mar az elso robbanolovedekes talalat is halalt okozhat szoval megsem lehet osszehozni annyira konnyen azt a 2000 wn8at ugyanannak a jatekosnak aki tier 8 es afelett max 800 at tesz le az asztalra.
ezt csak es kizarolag azert irtam ennyire hosszan es reszletesen mert nem akarom h barki is szivere vegye a dolgot ez szimplan teny ami szemelyem szerint ez problemat is jelent ezuttal es ezt meg kell oldani . sok video nezes , gyakorlo csatak a klannal , helyzetfelismeresek gyakorlasa , loszerek ertelmezese es azoknak sebzesi rataja es aranya bizonyos tavolsagbol , es nem utolso sorban ami a legfontosabb : a sokszor latott es hallott kerdes : " hol lehet beutni " dolog megfejtese.
mert ha valaki lekombinalja a wn8 szinskalak tukorszintjeit akkor tudhatja h 800 wn8 nagyon alacsony mutato es akkor vmit rosszul csinal, es ha ugy mint te , javitani akar a statisztikajan akkor a fent leirtak egyike de inkabb osszesege a jarhato ut . valoszinuleg ha hasonlo ertekkel rendelkezo jatekosok tomegesen egy klanban hajlandoak a javitast elsajatitani szerintem ez nem lehet akadaly . arra pedig a javulni vagyo jatekosok az aktualis produkalt statisztikat ellenorizni tudjak az altalam es masok altal leirt oldalak boven elegek . a legmegfelelobb ha valaki egy aktualis azonnali wn8 szamlalot feltesz maganak , vagy egy napi statisztikai is megfelelo lehet : bar utobbi 2-ben nagyobbak a wn8 mutatok elteresei .

Dombóvári István

8 hónapja 1 hete #291865 Írta: AntTheZ
Szia!
Köszönöm a részletes válasz, reakciót.
Azért árnyalnám a egy kicsit.
A tier 6 alatt igazábol inkább a még alacsonyabb tierre gondoktam 3-4.
A tier6 már tud kellemetlen lenni hiszen 8as tankokkal összefutni rendszeresen nem felemelő.
Viszont kicsit magyaráznám mire is gondoltam.
Teszek 3 képet. A ket utolsó játeknapom és a hozzá kapcsolodó tank bontást.
Tehát a wn8 összességében nem tükrözi a jelenlegi játék tudást.
Valamint hiába hozod 6ban, 5ben és lejjebb a magas értéket, a tierben magasabb tabkoknak kéne megtanulni az átüthetőségét.
És ha ez megvan, még mindig lehet probléma mint az én esetem, h együtt mozogni a csata változásával, lereagálni a kistérkép információit.
A wn8 érték nem veszi figyelembe az SH-n és nyomuláson nyujtott teljesitményed, valamint a 30 v 30as grand battle csaták eredményeit sem.
Nem értékeli mint spotter betöltött szereped v ahaogy irtad a track asustokat sem.
Tehát számomra mindenképp csak viszony szám.
Mellékletek:

8 hónapja 1 hete #291869 Írta: harakiri
hello.
megneztem a statisztikad en is.
en a kovetkezot latom_
nagyon keves az atlagsebzesed barmelyik tankkal kiveve : ( es ez most fontos )
a szupernehez heavyk es a taras tankokkal. ebben a 2 tipusban sokkal jobb eredmenyeket ersz el , de feltetelezem ugyanazt ataktikad alkalmazod mondjuk a spotterre mint barmely mas tipusre , annyi kulonbseggel h egy szupernehez heavybol nehezebben lonek ki , mondjuk mint egy skorpobol , a taras tankoknal meg egy ertelmu egy teli tar szinte barmelyik tipusbol es megvan az atlag sebzes arra a tankra mondjuk egy 1200 sebzest vegyunk alapul tier 8ban .
tankfuggo , de ez mar 1000/1100+ wn8 , a baj h ahogy atlagosan nezem szinte egybol meghalsz . szoval itt ha igazat adok neked a wn8-al kapcsolatban , marmint h effektiven nem szamit semmit , akkor buta cipoben jarunk megint csak . ervek-ellenervek . minel tovabb elsz annal hatekonyabb vagy , tobb sebzest kell kiosztani mint amit elszenvedsz ez is fontos. es szerintem egy tanktipusra allj ra , en javasolnam a td-ket amig kimondottan erzekelni tudod a korulotted zajlo esemenyeket . ugye javareszt egy td-vel nem rushollunk be a kozepebe mint a rambo ezert hatul szepen meghuzodva memorizalod h altalaban valoszinuseg szerint milyen tankok a palya mely reszen bukkannak fel es egybol maris latod h akar az ellenseg akar a te csapatodbol a csata elejen elhullott tankok hol es miert haltak meg ( 0 sebzessel ) de te ugyanazt mar akkor biztos nem fogod csinalni emlekezve a negativ elmenyre. viszont te hatul allsz csapatod tor elore kapod a spotokat es ha epp a heavy soron akarsz tamogatni probal meg elsokent a szembe jovo tankoknak a hasa aljan levo kis reszt loni , nem pedig csak racelozni es loni . az h taras tankokkal mondjuk nekimesz barminek oldalrol es ott hagysz bennuk 1000 sebzest vagy akar tobbet az meg szep csak tudd abbahagyni visszahuzodni , ujratolteni , kivarni h leessen rolad a spot , megint kitamadni es igy vegig. mert a taras tankok csodallatosak de ha meghalsz egy tamadst kovetoen egybol ugy gondolom egy ido utan nem elvezetes a tank .
spotterekkel nem megy a jatek latom , de nyugi nekem se en nem is szeretem. van ilyen is . de ha nem muszaly ne is eroltesdd. megint csak ott tartunk h lasdd meg a masok altal csinalt hibakat pl amikor spotter heavynek erzi magat , vagy epp a medekkel megy el rambozni es meghal egy fokusz utan , szoval tanulj masok hibajabol . amikor td-ben vagy pineld nekik h hova kersz spotot akar irj nekik igy te is tudod h hol van x palyan az a hezag amit a spotterek nem teljesitettek de te nagy valoszinuseggel mar ezt tudni fogod az o hibajukbol is ezert a legkozelebbi lightban ulve tudni fogod milyen bokorban hol allj meg
ha gondolod akar neha johetsz velunk is szakaszban gyakorloban barmi , es mar lattam itt is h volt vki aki el is inditott egy ilyen akciot szoval hajra. de az jo pont h fejlodni akarsz de mondom elsonek egy tanktipussal probalj meg kiemelkedo teljesitmenyt hozni , aztan johet a kovetkezo.tanacsolnek neked egy rerollt az accountra ha ugy erzed h az alap atlagsebzeseket meg tudod csinalni , vedd altalaban a tankod hp-jat es azt probald meg megloni . igy talan jobban valtozik az eredmenyed . mert 50 k csata utan nehez lesz azt jo mutatokra forditani
ha valamiben esetleg segiteni tudok irj nyugodtan pm-et
wotstats.org/st...tthez/
hu.wot-life.com...02066/
utolso linkben latod az ertekelesed a wotlifon es kulon bazisokra is lehet bontani hany szakaszban erodben csatarozasban vettel reszt milyen eredmenyekkel .
mint ahogy montam a klanok , es a klanosdi eredmenyeket en itt szoktam lenezni

Dombóvári István

8 hónapja 1 hete #291878 Írta: AntTheZ
A jatekmenettel kapcsolatban megprobálom megfogadni a javasoltakat.
A rerollt biztos kihagyom.
Nem igazán zavar ez az érték.
Köszi, h forditottál rá időt es mindezt le is irtad.
Lehet fogok élni a szakasz lehetőségével. Bár a szakasszal az a baj, h van rajtam valami teljesitmény kényszer amit nem tudok levetni és saját eredményeimet messze alul múlom olyankor.
Majd meglátjuk.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.