Jelenleg 538 vendég és 8 tag online

Néhány kérdés tankokról

4 hónapja 14 órája #291543 Írta: PetrovPali
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok, lenne két kérdésem:
1.: A T-100 LT miért jó könnyű tank? Láttam, hogy az EBR mellett CW -ken ezeket is használják. Ha jó tank inkább mire kell használni, mivel másabb mint egy EBR? Milyen játék stílus kell a két tankhoz?
2.: Az Obj. 705A ága jónak számít? Gondolkozom, hogy elkezdjem-e az IS-M -et, de nem tudom. Ezek a tankok milyen játékstílust igényelnek, mert a tornyuk hátul helyezkedik el, és így elég furcsának látom "közelharcra"?

Ha valami hülyeséget kérdeztem elnézést, nem vagyok valami nagy játékos, a válaszokat előre köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 4 hete #291564 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Köszönöm a választ, sokat segítettél! :)

3 hónapja 4 hete #291566 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, csak egy rovid valasz mert rohanok, de talan elg lesz - ha nem szolj:
1., A T100LT egyike a jo konnyu tankoknak. Jelenleg az EBR viszi a primet (kompetitiv csatakban szinte teljesen), de mellette a T100 es az AMX hasznalata is megfontolando (elsosorban randomban). Miert jo a T100? Mobilis, talan a legjobb alcaval rendelkezik, nagyon alacsony profil es nemi pancelzat. Hatuluto az alacsony pen, azzal meg kell tanulni egyutt elni. Az EBR jatekstilusa teljesen egyedi mint aktiv spotter, a lanctalpas felderitokkel passzivabban kell jatszani.
2., Az Object705A nem a legjobb neheztank. Hatsotornyos, annak minden elonyevel es hatranyaval egyutt. Nagyot ut, de kozelharca valo az az agyu igazan. Sidescrape, de akkor meg az elejet-oldalat utik be. En nem ennek a neheztank agnak allnek neki a helyedben. IS7, WZ, SQ, ezekkel jobban boldogulsz kezdokent.

Jo jatekot

PetrovPali beküldte: Sziasztok, lenne két kérdésem:
1.: A T-100 LT miért jó könnyű tank? Láttam, hogy az EBR mellett CW -ken ezeket is használják. Ha jó tank inkább mire kell használni, mivel másabb mint egy EBR? Milyen játék stílus kell a két tankhoz?
2.: Az Obj. 705A ága jónak számít? Gondolkozom, hogy elkezdjem-e az IS-M -et, de nem tudom. Ezek a tankok milyen játékstílust igényelnek, mert a tornyuk hátul helyezkedik el, és így elég furcsának látom "közelharcra"?

Ha valami hülyeséget kérdeztem elnézést, nem vagyok valami nagy játékos, a válaszokat előre köszönöm!

3 hónapja 4 hete #291598 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

A Ram II, az M4 Improved vagy a T14 a legjobban használható tank?
Melyik a legalkalmasabb ezek közül a pénzfarmolásra?

Előre is köszönöm!

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:

3 hónapja 4 hete #291599 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Előre is köszönöm!

Tier5 kredit farmra? Hááát, nem igazán. Viszont a RAM II nem egy rossz gép, csak kicsit lassú, meg vaksi, meg kicsi az alfa. A másik kettőnek meg az átütése kevéske, a RAM-nak legalább van 170-es goldja, ha szorul a helyzet, csakhát ugye akkor meg oda a kredit. Ha farmolni akarsz, akkor tier 8.

3 hónapja 4 hete #291600 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

bandras32 beküldte:

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Előre is köszönöm!

Tier5 kredit farmra? Hááát, nem igazán. Viszont a RAM II nem egy rossz gép, csak kicsit lassú, meg vaksi, meg kicsi az alfa. A másik kettőnek meg az átütése kevéske, a RAM-nak legalább van 170-es goldja, ha szorul a helyzet, csakhát ugye akkor meg oda a kredit. Ha farmolni akarsz, akkor tier 8.

Köszönöm a választ!

Csak azért kérdeztem hogy az eventből melyik tankot válasszam. worldoftanks.eu...-2019/

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:

3 hónapja 3 hete #291613 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
A T14 tier limites. Ha egyik sem lenne meg azt választanám, aztán a RAM, az M4 Improt meg kb fejeltsd el.

3 hónapja 3 hete #291683 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Két dolgot mondanék a kérdésedre.

1.
Szerintem az eventben megkapható tankok egyike sem ideális farmolásra.

Bármilyen farmoló tanknál fontos, hogy sebezni tudjon. Mert hisz arra adja a játék a kreditet: a kiosztott sebzésre.

Ugyancsak fontos hogy prémium lőszer használata nélkül tudjon sebezni - ha az alaplőszer átütése alacsony, akkor vagy sebzés nem lesz (max pattogni fog) és ezért nem lesz bevétel, vagy gyakran kell rányomni a kettes gombra, akkor meg a lőszer ára viszi el a bevételt.

2.
Tier5-ben (és 6-ban) is lehet farmolni. Sőt: kezdőbb játékosoknak ezek a tierek sokkal inkább valók, mint a t8 ... ott azért az tud jól vagy legalább normálisan teljesíteni, aki már "nem kezdő".

Én valahol 1000 WN8-nál húznám meg a határt, az alatt úgy vélem jobb ha t5 max t6 tierekben farmol az érintett. ( Napi statra, heti aktuális statra gondolok, nem az account összesített statisztikájára. )

3.
T5-ben a Chi-Nu-Kai és a PzT25 pld jó választás a farmolásra, normális ágyút kapott mindkettő. És olcsók, azaz jó az ár-érték arányuk. A Turán szintén okés, csak az drágább (és nem jobb)

Ami a két kötvényért kapható tankocskát illeti:

t-34shieled nekem nem jött be, de van aki szereti.

m10: ebbe viszont beleszerettem, legalább olyan jó mint a fent említett három med. Ha valaki szeret tornyosTD-vel játszani, annak különösen.

A fenti két tankban az az érdekes, hogy ezek ingyen beszerezhetők: csinálni kell egy accot, és meghívni azt ... és letolni rajta annyi csatát, hogy meg legyen az 1500 kötvény a "toborzónak", et voila: máris meg lehet a fenti két tankocska valamelyike ingyen ... meg ugye a toborzóként kapott t8 jutalom prémtank is beáll a garázsba :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.