Jelenleg 572 vendég és 3 tag online

Néhány kérdés tankokról

2 hete 3 napja #291543 Írta: PetrovPali
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok, lenne két kérdésem:
1.: A T-100 LT miért jó könnyű tank? Láttam, hogy az EBR mellett CW -ken ezeket is használják. Ha jó tank inkább mire kell használni, mivel másabb mint egy EBR? Milyen játék stílus kell a két tankhoz?
2.: Az Obj. 705A ága jónak számít? Gondolkozom, hogy elkezdjem-e az IS-M -et, de nem tudom. Ezek a tankok milyen játékstílust igényelnek, mert a tornyuk hátul helyezkedik el, és így elég furcsának látom "közelharcra"?

Ha valami hülyeséget kérdeztem elnézést, nem vagyok valami nagy játékos, a válaszokat előre köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #291560 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Szia!
Nekem ezek közül csak az ISMmel van tapasztalatatom, meg az OBJ 705A val némi tesztszerveres.
Az ISM: az oldalon van egy remek elemzés róla, érdemes elolvasni. A tank lomha, de az ágyú remek mind célzási sebesség, mind DPM terén, pontossága orosz heavyhez képest nem rossz, egyetlen negatívuma az alacsony átütés, sokszor gold igényes, tier 10ben az is sokszor kevés.
DE az új MM ritkán dobja oda, főleg full 8-asban és 9 esben mozog, ott pedig elég ez az átütés.
Páncélja, ha megfelelően sideolsz vele, azaz nem látszik a lekerekített rész az elején, akkor csak a repesz árthat neki. Erről is van egy részletes leírás az elemzésben. Hatékony tanknak tartom igen jó páncéltattal, nekem jobban bejött mint az IS3.
Legnagyobb negatívuma a borzalmas stockgrind, még úgy is, hogy először tudod kifejleszteni a top ágyút, majd a tornyot. Ajánnlom, hogy a top ágyúhoz szükséges XP mennyiség nélkül ne kezdj neki, idegőrlő tud lenni, a stock tornyot pedig bárki átlövi. Persze 4x szorzókkal és boosterekkel hamar le lehet tudni, sideolással így is működik. ( Mondjuk nekem kb 30 csata alatt 1-2 lőttek a stock toronyra, nem is értettem)
OBJ705A: tesztszerveren próbáltam.
A csaták felében robbant a lőszerrekesz, de mástól nem hallottam, hogy ilyen érzékeny lenne, lehet csak én jártam pórul...
Ágyú használható volt, azonban az mind3 járgányra igaz, hogy hiába erős, jól döntött a frontjuk, elég alacsonyak, így egy magasabb tank olyan szögben lát rá, hogy nagy eséllyel beüti. Szóval nem célszerű magasabb járgányok arcába mászni velük.

+ Az OBJ 705 nél pedig a kisebb ágyút érdemes használni, a nagy az IS 7 lövege, amivel azért vannak gondok.
Az ág nem tartozik a metába, de szép köröket lehet velük futni. Szerintem egy próbát megér az ág és az ISM, hamar kiderül, bejön-e neked a stílusa vagy sem.

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

2 hete 2 napja #291564 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Köszönöm a választ, sokat segítettél! :)

2 hete 2 napja #291566 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, csak egy rovid valasz mert rohanok, de talan elg lesz - ha nem szolj:
1., A T100LT egyike a jo konnyu tankoknak. Jelenleg az EBR viszi a primet (kompetitiv csatakban szinte teljesen), de mellette a T100 es az AMX hasznalata is megfontolando (elsosorban randomban). Miert jo a T100? Mobilis, talan a legjobb alcaval rendelkezik, nagyon alacsony profil es nemi pancelzat. Hatuluto az alacsony pen, azzal meg kell tanulni egyutt elni. Az EBR jatekstilusa teljesen egyedi mint aktiv spotter, a lanctalpas felderitokkel passzivabban kell jatszani.
2., Az Object705A nem a legjobb neheztank. Hatsotornyos, annak minden elonyevel es hatranyaval egyutt. Nagyot ut, de kozelharca valo az az agyu igazan. Sidescrape, de akkor meg az elejet-oldalat utik be. En nem ennek a neheztank agnak allnek neki a helyedben. IS7, WZ, SQ, ezekkel jobban boldogulsz kezdokent.

Jo jatekot

PetrovPali beküldte: Sziasztok, lenne két kérdésem:
1.: A T-100 LT miért jó könnyű tank? Láttam, hogy az EBR mellett CW -ken ezeket is használják. Ha jó tank inkább mire kell használni, mivel másabb mint egy EBR? Milyen játék stílus kell a két tankhoz?
2.: Az Obj. 705A ága jónak számít? Gondolkozom, hogy elkezdjem-e az IS-M -et, de nem tudom. Ezek a tankok milyen játékstílust igényelnek, mert a tornyuk hátul helyezkedik el, és így elég furcsának látom "közelharcra"?

Ha valami hülyeséget kérdeztem elnézést, nem vagyok valami nagy játékos, a válaszokat előre köszönöm!

2 hete 6 órája #291598 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

A Ram II, az M4 Improved vagy a T14 a legjobban használható tank?
Melyik a legalkalmasabb ezek közül a pénzfarmolásra?

Előre is köszönöm!

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

2 hete 5 órája #291599 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Előre is köszönöm!

Tier5 kredit farmra? Hááát, nem igazán. Viszont a RAM II nem egy rossz gép, csak kicsit lassú, meg vaksi, meg kicsi az alfa. A másik kettőnek meg az átütése kevéske, a RAM-nak legalább van 170-es goldja, ha szorul a helyzet, csakhát ugye akkor meg oda a kredit. Ha farmolni akarsz, akkor tier 8.

2 hete 4 órája #291600 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

bandras32 beküldte:

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Előre is köszönöm!

Tier5 kredit farmra? Hááát, nem igazán. Viszont a RAM II nem egy rossz gép, csak kicsit lassú, meg vaksi, meg kicsi az alfa. A másik kettőnek meg az átütése kevéske, a RAM-nak legalább van 170-es goldja, ha szorul a helyzet, csakhát ugye akkor meg oda a kredit. Ha farmolni akarsz, akkor tier 8.

Köszönöm a választ!

Csak azért kérdeztem hogy az eventből melyik tankot válasszam. worldoftanks.eu...-2019/

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

1 hete 6 napja #291613 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
A T14 tier limites. Ha egyik sem lenne meg azt választanám, aztán a RAM, az M4 Improt meg kb fejeltsd el.

1 hete 15 órája #291683 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Két dolgot mondanék a kérdésedre.

1.
Szerintem az eventben megkapható tankok egyike sem ideális farmolásra.

Bármilyen farmoló tanknál fontos, hogy sebezni tudjon. Mert hisz arra adja a játék a kreditet: a kiosztott sebzésre.

Ugyancsak fontos hogy prémium lőszer használata nélkül tudjon sebezni - ha az alaplőszer átütése alacsony, akkor vagy sebzés nem lesz (max pattogni fog) és ezért nem lesz bevétel, vagy gyakran kell rányomni a kettes gombra, akkor meg a lőszer ára viszi el a bevételt.

2.
Tier5-ben (és 6-ban) is lehet farmolni. Sőt: kezdőbb játékosoknak ezek a tierek sokkal inkább valók, mint a t8 ... ott azért az tud jól vagy legalább normálisan teljesíteni, aki már "nem kezdő".

Én valahol 1000 WN8-nál húznám meg a határt, az alatt úgy vélem jobb ha t5 max t6 tierekben farmol az érintett. ( Napi statra, heti aktuális statra gondolok, nem az account összesített statisztikájára. )

3.
T5-ben a Chi-Nu-Kai és a PzT25 pld jó választás a farmolásra, normális ágyút kapott mindkettő. És olcsók, azaz jó az ár-érték arányuk. A Turán szintén okés, csak az drágább (és nem jobb)

Ami a két kötvényért kapható tankocskát illeti:

t-34shieled nekem nem jött be, de van aki szereti.

m10: ebbe viszont beleszerettem, legalább olyan jó mint a fent említett három med. Ha valaki szeret tornyosTD-vel játszani, annak különösen.

A fenti két tankban az az érdekes, hogy ezek ingyen beszerezhetők: csinálni kell egy accot, és meghívni azt ... és letolni rajta annyi csatát, hogy meg legyen az 1500 kötvény a "toborzónak", et voila: máris meg lehet a fenti két tankocska valamelyike ingyen ... meg ugye a toborzóként kapott t8 jutalom prémtank is beáll a garázsba :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.