Jelenleg 356 vendég és 3 tag online

Kidob a játék !!

5 napja 21 órája #291239 Írta: femi978
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
hali játék közben kiléptet mikor 1-feladatot csináltam meg ,aztán többször kidob .A mai frissítés óta na most hogy is van ez ? Elindítottam a fogyóezközöket azokkal mi lett ,??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 napja 18 órája #291245 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Ez a kibaszott WG ezt csinálja 2011 óta van wot de nem képesek 1x normális munkát végezni.
Régen kibasztak volna a munkahelyemről ha ilyen szarkupacot raknék össze mint ezek a csicskák.

5 napja 4 órája #291259 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Gondolom egy erőmű a géped így teljesen jogos a felháborodás. Érdekes én nem tapasztaltam ilyet... 3év alatt de biztos a régi motorosokat szopatja a WG :applause:

Vandoren beküldte: Ez a kibaszott WG ezt csinálja 2011 óta van wot de nem képesek 1x normális munkát végezni.
Régen kibasztak volna a munkahelyemről ha ilyen szarkupacot raknék össze mint ezek a csicskák.

Nem hiszek a tér létezésében...

5 napja 4 órája - 5 napja 4 órája #291261 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte: Gondolom egy erőmű a géped így teljesen jogos a felháborodás. Érdekes én nem tapasztaltam ilyet... 3év alatt de biztos a régi motorosokat szopatja a WG :applause:

Vandoren beküldte: Ez a kibaszott WG ezt csinálja 2011 óta van wot de nem képesek 1x normális munkát végezni.

Nekem ez alatt a pár év alatt kb. 3-szor fordult elő ilyesmi. Ebből kettő a múlt héten, az egyik esetben simán bezárta a játékot, a másik eset kék halálhoz vezetett. Nem mondom, hogy WOT hiba, csak gondoltam megemlítem. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.