Jelenleg 375 vendég és 6 tag online

észrevétel.. a játék beállításaival kapcsolatban..

2 hónapja 3 hete #290498 Írta: mate0506
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok..
Nem tudom csak nekem tűnik a pontozás ..G.W .Pantherrel ..5 kilövés plusz sebzés kábítás és a jutalom érte ..365..pont.!!!!!!!! ez Qrva szar ezért nem érdemes csatázni ...a csatáért járó pontok..18285... lőszerre automatikus töltése 17.920... és nyertünk..ez nagyon nem jó így ha még eltalál valaki és javítás is van akkor már mínuszba zárom a csatát hiába küzdöttem..
Kipróbáltam elbújtam nem harcoltam igaz a végén kilőttek és plusz 3874 ponttal zártam.. Nem érdemes harcolni megyek előre felderítek két három tankot kilőnek mint a szart és pozitívan zárok ... Nincs ilyen beállításokkal motiváció a csatára.. minél többet lövök hiába talál..nem számolja találatnak mert rendszerin vagy nem átütő vagy csak lepattanó és cserélhetek lőszert ez nem változik ami nagyon érdekes.... meg az is mikor egy AMX 13 75 egy lövéssel ki lövi az IS tankomat ..kicsit fura..:evil: ezeket nem igazán értem.. Én csak sima játékos vagyok nem fizetős..már 5 éve küzdök de azt veszem észre egyre rosszabb a játék az ilyen jellegű játékosoknak mint én.. A pontosság amit észre vettem hogy elállították mert hiába full piros telibe van és mellé vagy elé mögé de véletlenül sem találja el ha igen akkor tuti lepattanó,hogy ne kapjak érte semmit ..engem meg minden találat sért és még olyan is eltalál aki a pálya túloldalán van ..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.