Jelenleg 291 vendég és nincs tag online

CW aukció

1 hónapja 3 napja #290354 Írta: DonZorro
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok Parancsnokok! o7

Pici segítséget kérnék az AUKCIÓ-val kapcsolatban. Hogyan működik, mik a szabályai, stb.

Köszi előre is! o7
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #290358 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

DonZorro beküldte: Sziasztok Parancsnokok! o7

Pici segítséget kérnék az AUKCIÓ-val kapcsolatban. Hogyan működik, mik a szabályai, stb.

Köszi előre is! o7

Ahhoz, hogy részt vegyél az aukcióba tankért, a kampány ideje alatt 5 csatát kell lejátszani a global mapen, és 100 pontot kell szerezni. Ezután annyi a dolgod, hogy a kampány végeztével a klán opció, és kampány neve alatt a tankok közül választasz, bidet teszel rá (belépsz egy aukcióba) kötvények formájában. Általában 15 nap után az aukció véget ér, és akik elég kötvényt ajánlottak, a kötvényért cserébe tankot kapnak, akik azonban a "kereten" kívül szorultak, azok a kötvényüket kapják vissza.
A tavaly nyáron kb 12k, a idén télen kb 22k, most júliusban kb 25k kötvény kellet a tank megszerzéséhez licit formájában.
Fontos tudni, hogy akár a legalacsonyabb nyerő licit akár dupláját is megteheted (előre nem tudod mennyi lesz ugye a legkisebb), de a megtett kötvény egésze elvész, ha kapsz tankot!
+ Jelenleg szezon van, nem kampány, szóval tank jutalom nincs. A legközelebbi kampány legkorábban jövő év februárja körül várható.

1 hónapja 2 napja #290366 Írta: DonZorro
Megválaszolva: DonZorro
Ohh elnézésed kérem!

Rosszul fogalmaztam, félre informáltalak. Ne hari!
Én a CW térképen lévőre gondoltam.
Csatolok képet..

:whistle: :whistle: :whistle:
Mellékletek:

1 hónapja 2 napja #290380 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

DonZorro beküldte: Ohh elnézésed kérem!

Rosszul fogalmaztam, félre informáltalak. Ne hari!
Én a CW térképen lévőre gondoltam.
Csatolok képet..

:whistle: :whistle: :whistle:

Azon a területen a legtöbbet licitálók mérkőzhetnek meg egymással. Licitálni a klán "befolyás" (influence) pontajival lehet. Ha véget ér a licit, akkor a sikertelen licitálók visszakaphatják a feltett pontjaikat. Két egyforma licitnél a korábbi számít erősebbnek. Licitálni csak a terület nélküli klánok tudnak (a landinghoz hasonlóan).
Részletek itt:
worldoftanks.eu...ction/
Az aktuális szezonra vonatkozó szabályok: (Ez egy kicsit hiányos, írhattak volna több infót is)
worldoftanks.eu...ement/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Tankpeti

1 hónapja 1 napja #290381 Írta: DonZorro
Megválaszolva: DonZorro
Köszönöm szépen! Erre voltam kíváncsi.. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.