Frontvonal

3 hete 16 órája - 3 hete 15 órája #291802 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Matt__Kirby beküldte: Közepes játékosként szerintetek melyik tankot tudnám megszerezni, ha rá tudok szánni napi bármennyi órát a játékra, de csak 3 tekintélypontom van?

)
Az STA-2-höz 2 tekintélyszintet, a WZ-111-hez 4-t kellene lépned. 1 tekintélyszinthez 30500 tier-pont kell, egy átlagosan jó játékosnak 40-50 csatát kell hozzá játszania (nagyon jóknak talán 30-t jelent). 2 óra alatt 5 csatát lehet menni - 6-t, ha szünet nélkül monoton tolod vagy rövid csaták vannak (a rövid csata viszont valszeg kevés előrelépést jelent tekintélyben). Az STA-2-höz van esélyed szerintem, de azért ez így nagyon sok órát jelent.
De FL-boosterrel meg tudod duplázni a csatád során elért tier-pontodat. 1 FL-boostert automatában kapsz, van küldetés, amivel még 2-3-t nyerhetsz (ennek nem néztem utána pontosan, de in-game látod). Szükség esetén még vehetsz párat - ha aranyért vetted, és nem használnád fel őket, a végén visszatérítik.
Sok sikert! Hajrá!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 14 órája #291806 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

RockyRuciano beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Közepes játékosként szerintetek melyik tankot tudnám megszerezni, ha rá tudok szánni napi bármennyi órát a játékra, de csak 3 tekintélypontom van?

)
Az STA-2-höz 2 tekintélyszintet, a WZ-111-hez 4-t kellene lépned. 1 tekintélyszinthez 30500 tier-pont kell, egy átlagosan jó játékosnak 40-50 csatát kell hozzá játszania (nagyon jóknak talán 30-t jelent). 2 óra alatt 5 csatát lehet menni - 6-t, ha szünet nélkül monoton tolod vagy rövid csaták vannak (a rövid csata viszont valszeg kevés előrelépést jelent tekintélyben). Az STA-2-höz van esélyed szerintem, de azért ez így nagyon sok órát jelent.
De FL-boosterrel meg tudod duplázni a csatád során elért tier-pontodat. 1 FL-boostert automatában kapsz, van küldetés, amivel még 2-3-t nyerhetsz (ennek nem néztem utána pontosan, de in-game látod). Szükség esetén még vehetsz párat - ha aranyért vetted, és nem használnád fel őket, a végén visszatérítik.
Sok sikert! Hajrá!

Abból (FL booster) van 16 db szóval nem reménytelen, köszi

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hete 13 órája - 3 hete 13 órája #291809 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Slandyke beküldte: Köszönöm a válaszokat!

Tartok tőle, hogy nekem nem lesz napi 6-7 órám egy héten keresztül.. pláne, hogy valószínűleg nem is haladnék olyan jól mint Te. Szóval akkor a STA-2 majd a jövő évre marad, mármint ha akkor is lesz frontline és ez lesz az egyik díj. Ezzel együtt a mostanit megpróbálom kimaxolni. Sajnos ezúttal abból főzünk majd, ami van. Ha jól értem a WZ-132 még jó is lehet. Már majdnem maxos, csak a legnagyobb ágyú van hátra (100mm 60-100TA), de gondolom az ráér. Az O-HO -t maximum kezdésnél dobom majd be, csak még nem döntöttem el melyik ágyút tegyem rá. Hétköznapokon a 15cm -es howitzerrel szoktam használni, de lehet frontline -ra jobb a 10 cm experimantal. Az UDES 14 alt 5 már a garázsban van egyelőre (majdnem) stock. Remélem összejön az Emil I -is addig. Az talán használhatóbb lesz mint az O-HO.. Erősen gondolkodom rajta, hogy a kampányért kapott 3 skilles női legénységet teszem majd bele, hogy működjön is valamennyire.

Mivel jelenleg nincs remény, hogy az idén az általatok javallott tankokat vigyem a frontline -ra, így most nem is erőltetem őket egyelőre. Ezeket a járműveket igyekszem majd a közeljövőben beszerezni:

tier 6
-hellcat
-hummel
-SU-8
(az utóbbi kettő inkább a küldetések miatt)

tier 8
-STA-1
-Lynx
-T-44
-Caernavaron
és a Pantera
(ezek pedig a következő frontline -ra)

Azt hiszem ez eltart majd egy ideig. :) Van valami amit kihagytam, de szerintetek érdemes?

Lynxet felejtsd el, ahhoz 3-4 skilles legénység kell, különben csak ágyútöltetlék leszel.
TD-k erősen csapatfüggők, csak akkor ha elfogadod az erős függőséget.
Ha megteheted vegyél prémium fiókot, karácsonyi akcióban éves fiók ára kijön kb. 1500-1700Ft/hóból (kb. 20eFt).

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

2 hete 4 napja #291828 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Mintha kicsit visszavették volna az FL kreditszorzóját?
Régebben egy őrnagyi ranggal és 10K sebzéssel kerestem nettóban 2-3K kreditet.....

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #291829 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Lehet venni ezen a héten Progetto-t Szerintem a legjobb Frontlines tank.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.