Jelenleg 202 vendég és egy tag online

Eltűnt tank

9 hónapja 5 napja #285199 Írta: beneth64
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
sziasztok!
csata után eltűnt a prémcsi tankom a su 130pm a garázsból.Mivel nem tudok angolul nem tudom a sutporral fel fenni a kapcsolatot.Mit tudnák tenni?Bármilyen ötletre nyitott vagyok.
Előre is köszönöm a válaszokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 5 napja #285200 Írta: Rhymetime
Megválaszolva: Rhymetime
Figyelj, ha már azt sem tudod leírni hogy support, akkor tényleg segítségre van szükséged!:D
Egyébként meg próbáld újraindítani a gémet, módot letörölni, stb. Általában ezek megoldják. Ha nem, akkor tényleg marad a support. Annyira se tudsz angolul mint egy kecske? Vagy ott a google fordító, talán még segíthet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: beneth64

9 hónapja 5 napja - 9 hónapja 5 napja #285205 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Nézd meg bal alul a szűrőket. Ha aktív a 4x (2x, mikor milyen) szorzós szűrő, akkor az első győztes csata után eltűnik a tank, és majd csak a következő napon jelenik meg megint, mikor újra aktív rajta az "aznapi első győztes csata szorzó".

Töröld a szűrőket (ha rákattintasz a 2X vagy 4X vagy amilyen éppen gombra is aktiválja/deaktiválja a szűrőt, de a felettük lévő "szám / szám X"-nél az X-re kattintva is törli a szűrőket), és meg kell, hogy jelenjen. Ha mégsem, megírjuk a levelet a supportnak, csak szólj!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: beneth64

9 hónapja 5 napja #285208 Írta: beneth64
Megválaszolva: beneth64
Nagyon szépen köszönöm a választ. Sikerült visszakapnom.Nem is tudtam hogy ott is lehet állítani.
Még a közelébe se megyek.
Még egyszer köszönöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.