Jelenleg 404 vendég és egy tag online

Replay fájl rögzítés/konvertálás

1 éve 1 hete #281420 Írta: lingszilard
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!

Arra várnám a választ replay fájl rögzítésben és szerkesztésben jártas személyektől, hogy miért van az, hogy több képernyő rögzítő, felvevő programot is próbáltam, de mindegyiknél ugyanaz az eredmény születik. Mindent tudok rögzígeni, amit a gépen csinálok, azonban ahogy belépek a wotba csak és kizárólag hang van a továbbiakban és egy bazi nagy fekete képernyő. Tehát rögzít, de képet nem csak hangot. Elképzelhető, hogy a wot nem engedi? Hol lehet a hiba? Sem replay fájl, sem pedig élő játék esetén sem rögzít.
A válaszokat és tanácsokat előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hete #281423 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Szerintem gyorsabban kapsz választ, ha privátot írsz olyannak, aki csinál YT videókat: Scheff, Bodzy, stb.

1 éve 6 napja #281430 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Ha jól emlékszem, akkor a rögzítő program beállításainál kell variálni valamit.
Asszem az fps-en kell állítani valamit, de nagyon régen csináltam, szóval nem vagyok benne biztos.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 napja - 1 éve 6 napja #281433 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

lingszilard beküldte: Sziasztok!

Arra várnám a választ replay fájl rögzítésben és szerkesztésben jártas személyektől, hogy miért van az, hogy több képernyő rögzítő, felvevő programot is próbáltam, de mindegyiknél ugyanaz az eredmény születik. Mindent tudok rögzígeni, amit a gépen csinálok, azonban ahogy belépek a wotba csak és kizárólag hang van a továbbiakban és egy bazi nagy fekete képernyő. Tehát rögzít, de képet nem csak hangot. Elképzelhető, hogy a wot nem engedi? Hol lehet a hiba? Sem replay fájl, sem pedig élő játék esetén sem rögzít.
A válaszokat és tanácsokat előre is köszönöm!

nvidia kariknál van valami megoldás ami felvesz,rögziti játék közbe.Screenpresso pro progit használtam én régen erre.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

9 hónapja 3 hete #283709 Írta: rockpapa
Megválaszolva: rockpapa
Fiú,bajtársak,harcostársaim,véreim!!
Adjatok tanácsot.A haza védelmében ,hősiesen megvívott, önfeláldozó csatáimat wotreplay formátumból hogyan tudom átenni AVI,vagy mittudomén milyen lejátszható filmformátumba?
Szeretném bemutatni az unokáimnak, hogy hogyan alázom le a taknyos ifjoncokat.
Elöre is köszönöm a segítséget.

Figyelem fiatalok,ha a harctéren találkozunk kérem hogy finoman mészároljatok le,tiszteljétek a korom.
Pléhkaszni kapitány.

9 hónapja 3 hete #283711 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

rockpapa beküldte: Fiú,bajtársak,harcostársaim,véreim!!
Adjatok tanácsot.A haza védelmében ,hősiesen megvívott, önfeláldozó csatáimat wotreplay formátumból hogyan tudom átenni AVI,vagy mittudomén milyen lejátszható filmformátumba?

Közvetlen konvertálás nincs, csak képernyőkép felvevő program segítségével lehetséges. Egyes nvidia videókártyákhoz van alapból ilyen program. Továbbiakban csak ismételni tudom az egyik előttem szólót:

Ynnegaf beküldte: Szerintem gyorsabban kapsz választ, ha privátot írsz olyannak, aki csinál YT videókat: Scheff, Bodzy, stb.

9 hónapja 3 hete #283713 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

rockpapa beküldte: Fiú,bajtársak,harcostársaim,véreim!!

Üdv!

Jómagam az nVidia Shadowplay nevű programot használom, de amennyiben Ön nem nVidia grafikus processzorral rendelkezik, abban az esetben ajánlanám az OBS Studio nevű program felvevő funkcióját.
Ha annyira nem fontos a minőség, (felbontás, bitráta, stb) akkor tudom még ajánlani a Windows 10 beépített funkcióit, amelyet a Win+Alt+G billentyűvel hívhat életre a játékon belül!

A tévedés jogát fenntartom a billentyűzet kombináció esetén!

Tisztelettel: egy visszavonult játékos!

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #283717 Írta: roboooo
Megválaszolva: roboooo
Az msi afterburner is tud rögzíteni videót,nem csak a hardver adatok kiírására / gpu tuningra jó,és az is tudja használni a gpu segítségű felvételt, videjó .
Esetleg használhatod még a Fraps-t, igaz az hatalmas méretű felvételt csinál,de az (szinte) az eredeti minőséget adja vissza,igaz az a procit terheli.

7 hónapja 2 hete #285924 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Sziasztok, jó reggelt!
Nekem a Fraps bizonyult a jó programválasztásnak! Már közel 100 replay-t rögzítettem vele és a feltöltéskor ( YT) sem volt probléma. Lehet hogy van jobb progi ezekhez a munkákhoz de egyszerűbb, kezelhetőbb nincs!

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.