Jelenleg 342 vendég és 6 tag online

Nők a játékban!

1 éve 6 hónapja #273920 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Pl. a Tankos Faterok Klánja parancsnoka nő :) Pilla hun. Nekem női legénységi hang modom van. Az avatar képem is mindig nő.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #273930 Írta: Zoebird
Megválaszolva: Zoebird

CrossMetal1 beküldte: Pl. a Tankos Faterok Klánja parancsnoka nő :) Pilla hun. Nekem női legénységi hang modom van. Az avatar képem is mindig nő.

Ott joczika a parancsnok, nem? ;)

1 éve 6 hónapja #273936 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Zoebird beküldte:

CrossMetal1 beküldte: Pl. a Tankos Faterok Klánja parancsnoka nő :) Pilla hun. Nekem női legénységi hang modom van. Az avatar képem is mindig nő.

Kb féléve nem.

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

1 éve 6 hónapja #273939 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Hajrá, full leány/nő klánt! ;) :)

Tényleg, van már olyan? :blink: B)

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #273940 Írta: Zoebird
Megválaszolva: Zoebird

Rallyefan81 beküldte:

Zoebird beküldte:

Kb féléve nem.

Nem ismerem őket, de a klán oldalon őt írja, azért gondoltam.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #273942 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Bár nem rózsaszín, de annak aki a szineset hiányolta talán jó lesz.

Fiamé.

A csövén masni és mosolyog.
Mellékletek:

1 éve 6 hónapja #273944 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Sőőt, nekem a feleségem és a lányaim is nők! B) :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Szete58, pap32, bittus, Tomat, Sztyepan65, AntTheZ, Exami

1 éve 6 hónapja #273968 Írta: 0rsi
Megválaszolva: 0rsi

Kipsicurka beküldte: Sziasztok!

Érdekelne, hogy miért hiszi azt mindenki még a Wargaming is, hogy ez a játék csak férfiak játszanak vele! Látom van Tankos apukák fóruma! Lehetne akár Tankos nők/ lányok! Topik is! Vagyunk egy páran szerintem én legalább 3 nőt/ lányt tudnák rajtam kívül felsorolni ! ;) Köszi :)

Szia,

ez egy nagyon jó kérdés, ahány játékos rájött, hogy nőből vagyok, hirtelen szóhoz sem jutott :) Viszont az előző és a mostani klánomban is egyedüli csaj voltam/vagyok, és azt kell mondjam, semmi bajom ezzel, főleg amíg elviselnek, néha nagyon szőke tudok lenni, vagy csak nyűgös :blondy:

A szívem szerint szólok. Nő vagyok, nem szólhatok másképp.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Szete58, Leopardusz, Tomat, Sztyepan65, Kipsicurka

1 éve 6 hónapja #273969 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Sokan csodálkoznak még most is, hogy nőként Wot-ozok. Viszont párkapcsolati szempontból hatalmas mák, mert együtt szakaszozunk esténként ahelyett, hogy csesztetnénk egymást, hogy a másik miért nyomogatja a gépet :applause: .

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Szete58, Katjaton, Frankenstein Bourne, Sztyepan65, AntTheZ, Kipsicurka

1 éve 6 hónapja #273970 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Na igen csak egy egy bénázás után családi veszekedés veszélye áll fenn... :P

ArtieCsoka, jó név :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, Kipsicurka

1 éve 6 hónapja #273972 Írta: 0rsi
Megválaszolva: 0rsi

Leopardusz beküldte: Na igen csak egy egy bénázás után családi veszekedés veszélye áll fenn... :P

Az csak az elterelés miatt van (meg az artymániám miatt, csak elírtam :rofl: ), és sokan úgy is szólítanak először, hogy csóka, aztán megszólalok, és döbbent csend ... az élmény leírhatatlan :troll:

A szívem szerint szólok. Nő vagyok, nem szólhatok másképp.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Szete58, Katjaton

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #273973 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Leopardusz beküldte: Na igen csak egy egy bénázás után családi veszekedés veszélye áll fenn... :P

Nem mondom, hogy nem fordult még elő "miért nem lőtted ki?", miért nem álltál elém?" stbstbstb kérdésfeltevés :evil:

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton, Leopardusz

1 éve 6 hónapja #273982 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Tomat beküldte:

Nem mondom, hogy nem fordult még elő "miért nem lőtted ki?", miért nem álltál elém?" stbstbstb kérdésfeltevés :evil:

Sziasztok!

Nekem a kedvencem ide vágó idézetem, a "NEm megmondtam ne gyere erre, HE!" :lol:

A játékból meg, mikor az utolsó másodpercekben azon múlik a csata, hogy behúzom-e a bázist.. s azt mondja az enemy: - Be a man! Fight!
:blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

1 éve 6 hónapja #273984 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Tomat beküldte: Sokan csodálkoznak még most is, hogy nőként Wot-ozok. Viszont párkapcsolati szempontból hatalmas mák, mert együtt szakaszozunk esténként ahelyett, hogy csesztetnénk egymást, hogy a másik miért nyomogatja a gépet :applause: .

Otthon vagytok kettesben és inkább a gépet 'nyomogatjátok'?! :yk:

Aztán nem értjük, miért fogy a magyar... :troll:

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, Tomat

1 éve 6 hónapja #273985 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

singes beküldte:

Tomat beküldte: Sokan csodálkoznak még most is, hogy nőként Wot-ozok. Viszont párkapcsolati szempontból hatalmas mák, mert együtt szakaszozunk esténként ahelyett, hogy csesztetnénk egymást, hogy a másik miért nyomogatja a gépet :applause: .

Otthon vagytok kettesben és inkább a gépet 'nyomogatjátok'?! :yk:

Aztán nem értjük, miért fogy a magyar... :troll:

Valamit hagyni kell a béketárgyalásokra is... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Lord_Loga, Tomat, Sztyepan65

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.