Jelenleg 414 vendég és 2 tag online

0.9..20.1 pach érdekességei

1 éve 9 hónapja #254095 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy

Robb_HUN beküldte:

t1heavy beküldte: nem a WG meg a szervere a hibás:)

pont ez a lenyeg:)

Abashed the Devil stood, And felt how awful goodness is

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #254101 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Nagyon örültem, hogy wz-131-el meglett a 3k kombinált tök gyorsan, mondom meg is van a stug, erre meg nem volt elindítva a küldi. :cry: :cry: :cry2: :( :wb: :wb: :wb:

1 éve 9 hónapja #254122 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Kulung69 beküldte: Nagyon örültem, hogy wz-131-el meglett a 3k kombinált tök gyorsan, mondom meg is van a stug, erre meg nem volt elindítva a küldi. :cry: :cry: :cry2: :( :wb: :wb: :wb:

Keep calm. ha csak a dombtető lábánál körözöl, meglesz az.:)

Happy brrrrrrt day

1 éve 9 hónapja #254123 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

bfreshfishb beküldte:

Kulung69 beküldte: Nagyon örültem, hogy wz-131-el meglett a 3k kombinált tök gyorsan, mondom meg is van a stug, erre meg nem volt elindítva a küldi. :cry: :cry: :cry2: :( :wb: :wb: :wb:

Keep calm. ha csak a dombtető lábánál körözöl, meglesz az.:)

Raktam be pótkaját és meg is lett :banana:

1 éve 9 hónapja #254131 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Valakinek van problémája a “kapcsolatok” anlakkal?

Nem jelenít meg semmi kontaktot, folyamatosan pörög a fogaskerék... a frissítés óta

Segítsetek...

1 éve 9 hónapja #254133 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Béé beküldte: Üdv!

Valakinek van problémája a “kapcsolatok” anlakkal?

Nem jelenít meg semmi kontaktot, folyamatosan pörög a fogaskerék... a frissítés óta

Segítsetek...

Nem tudunk segíteni, a hiba nem a te készülékedben van. A frissítés nem sikerült hibamentesre.

1 éve 9 hónapja #254248 Írta: mrNK1975
Megválaszolva: mrNK1975
Szia!

A Helyzet ugyan az nálam is! És mindenkinél a klánban! senkit nem tudok meghívni szakaszba ,nem látom a barátlistámat csak folyamatosan azt mutatja ,hogy töltődik és forog a fogaskerék ! A gépem elég jónak mondható a netem szintén tehát tuti a wg nem csinált valamit jól!! Egyelőre én is várok valami micro frissítésre hátha megoldódik a probléma!!

1 éve 9 hónapja #254253 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
komplett windows ujrarakas helyett eloszor a registryt pucold ki....gyakran mar az is helyrehozza a dolgokat....Ccleaner...Ashampoo megfeleo ingyenes termeke jw16 powertools...stb kis googlezas ........ha ezek egzike utan sem javult meg...meg mindig ujrarakhatod a wint..... ;)

1 éve 9 hónapja #254304 Írta: _TANK74_
Megválaszolva: _TANK74_
Gyerekek, a szakasz problémára találtunk megoldást a HELP-ben. Vegyétek ki a pipát a beállításoknál abból az opcióból, hogy "Meghívó elfogadása a barátoktól a garázsban" és minden süti lesz. :) Természetesen minden érintett deaktiválja ezt az opciót! ...Remélem, egy-két játékostársnak sikerült segíteni! Nálunk kifogástalanul működik.

1 éve 9 hónapja #254346 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
szakaszra volt(mert már az sem jó!!!) egy lehetőség: belépsz /kreálsz egy csatornát, és onnan jobb gombbal rányomsz a másikra,hogy szakasz létrehozása vele. Ez meglepő módon volt akinél ment, volt akinél nem. De mint irtam már ezt is elqrták, mert mostmár se létrehozni, se belépni nem lehet channelbe... bravo WG..ez igen....csak tudnám ilyenkor hol a retekbe vannak akik ezt meg tudnák csinálni, hétvégén nincs ügyelet??? >(

World of Tanks - A játék, ahol azért játszol, hogy másnak jó legyen....

1 éve 9 hónapja #254412 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Olyat tapasztalt-e valaki, hogy egyik fiókon megy a csapat chat, másikon meg nem? :troll: (Kb. ugyanolyan beállításokkal, ugyanolyan modokkal... :lol: )

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.