Jelenleg 562 vendég és 6 tag online

0.9..20.1 pach érdekességei

1 éve 7 hónapja #254048 Írta: Mortel4
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok megjött megint a ragyogó újjitás az uj pach és ismét megörvendeztett néhány furcsa és elkeserítő eredménnyel. A játék letöltötte a kötelező kiegészítőket megnéztem és meglepődve tapasztaltam, hogy eltünt a játékomból a kapcsolatok nevü rész így nem tudok senkivel kapcsolatot tartani sem a barátaimmal sem az ellenségeimet sem tudom nyilvántartani. Mivel évek óta játszom gondoltam majd megoldodik a problémám és örömmel láttam, hogy az oldalon fenn vannak már az uj modok, mivel én megszoktam és számomra ezekkel élvezhető a játék, letöltöttem őket. Persze nem ment könnyen az aktiválásuk de 3 szorra sikerült is persze nem ezen az oldalon lévő mod müködött mindíg. Mielőtt megköveznétek, hogy minek használok modokat ismétlem ezek egyszerü (jimbó célkereszt ,jimbó icon modok ) nem tiltott csak áttekinthetők és élvezhetők aki ült tankban pl. tudja, hogy ott is hasonló a célkereszt pl.Na végre gondoltam indulhat a játék, hát sajnos továbbra sem mükszik a kapcsolat oldalam, sehol senki csak a töltést jelzi. Ezek után mérgemben ujra telepítettem az egész játékot, mivel volt már ilyen, hogy annyira jó lett az uj pach letöltés, hogy nem müködött a játék jól.Mit ne mondjak kemény 4,5 óra volt mire az egész jaték letöltödött és települt és ez nem a gépem vagy a netem hibája viszonylag új gépem és 90 letöltésü netem van mégis nagyon lassan települt a játék. Na végre ennyi idő után lejött és játszható, meglepetés minden úgyan az a sérült játék jött le így sem mükszik a játékban a kapcsolatok menü . Így feladtam most már kapcsolatok nélkül leszek amíg meg unom ezt a helyzetet, a játék egyre inkább így is gagyi játszhatatlan minél több patch-ot raknak bele játék közben a pingem sokszor felszalad 150 500ra és kockánként ugrál a kép néha meg hibátlanul megy teljesen kiszámíthatatlan. Már több min 5 éve nyomom amikor ráérek de egyre inkább tele lesz vele tütüm ( azt már nem is mondom, hogy a statisztikám ez miatt a játékban merdeken ivel a 0 felé ) finoman szólva el fogják érni, hogy legközelebbi frissitésnél megint letörlöm de többet nem is telepítem újra csak azt a sok időt és tankot sajnálom amit közben fejlesztettem és persze néhány jó játékost akit az évek során megismertem.
Ha tud valaki valami jó ötletet megoldást köszönettel veszem, de kérlek hülyeséggel ne tömjetek, hogy pl. csak a WOT menjen a gépeden, vagy nem kell moddal játszani és egyébb.
Előre is köszönöm
Mortel4

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #254049 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Kedves Mortel.

A patch telepítése kb 15-20 percet vett igénybe, semmi de semmi probléma nem volt.
A netem 1000mb/s ha neked 90-es akkor ne csodálkozz, 4-5 gb-ot nem fog 5 perc alatt letölteni, kicsomagolni, telepíteni.

Tehát a hiba az "ön készülékében" van:)

Hogy megoldást is javasoljak, valószínűleg neked nem ártana egy komplett windows újrarakás....
De mivel nem írtad milyen gépen futtatod ezért nem tudok pontosan reagálni.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortel4

1 éve 7 hónapja #254051 Írta: SSLReaper
Megválaszolva: SSLReaper
Elnézést a zavarásért! :)
Nekem se, illetve több ismerősömnek se működött a kapcsolatok menüpont.

1 éve 7 hónapja #254052 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Ezért kár volt egy újabb topikot nyitni . Ott a verzióváltós topik ott lehet leírni ki mit tapasztal és ha picit utánaolvasol , már többen is jelezték a barátlistás dolgot. Ezért kár volt újrarakni a játékot. Elkúrta a Wg nem kicsit ezt is inkább ők HD mapot csinálnak ,de egy frissítést nem tudnak rendesen összehozni.

Azt nem tudom , hogy akik pálmafa ágat lengetnek a WG feje felett azok most hol vannak ?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 7 hónapja #254054 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Gondolom Cipruson a WG villogó tornyában, nyilván oda kell menniük hogy lengethessék a pálmalevelet :troll:

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #254055 Írta: Mortel4
Megválaszolva: Mortel4
Robb_hun
Szia lehet pontatlanul fogalmaztam 90 gb a letöltésem / 15 gb a feltöltési sebességem persze ez maxi) nem megabyte a szolgáltatóm így irja ki .A gépem2 éve win xp van rajta nem is akarok mást a 10 nekem nem vált be probáltam 8 magos 2500 proci 12 giga ram 1300 hz es van , így 1 10 giga letöltés a qtorrentel kb 10 perc tehát nem a gépembe van a hiba hál istennek mások is írtak és náluk is van hasonló probléma nem egyedi estről van szó.
Mindenestre köszi a hozzászólást Jó játékot.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #254056 Írta: Mortel4
Horgony1
Köszönöm, hogy elolvastad és vettél időt rá, hogy válaszolj, biztos igazad van hogy megtaláltam volna máshol is a választ de én inkább játszani szeretnék nem topikokat böngészni, csak ha nagy ritkán olyan dolgokkal találkozom akkor kényszerülök írni, de válaszodban leírtad számomra a lényeget, hogy sajnos másnak is van hasonló problámája nem egyedi az esetem.
Tovább jó játékot

1 éve 7 hónapja #254061 Írta: Matt__Kirby

Mortel4 beküldte: Robb_hun
Szia lehet pontatlanul fogalmaztam 90 gb a letöltésem / 15 gb a feltöltési sebességem persze ez maxi) nem megabyte a szolgáltatóm így irja ki .A gépem2 éve win xp van rajta nem is akarok mást a 10 nekem nem vált be probáltam 8 magos 2500 proci 12 giga ram 1300 hz es van , így 1 10 giga letöltés a qtorrentel kb 10 perc tehát nem a gépembe van a hiba hál istennek mások is írtak és náluk is van hasonló probléma nem egyedi estről van szó.
Mindenestre köszi a hozzászólást Jó játékot.

Melyik szolgáltatónál vagy?

A win XP az necces, én is nagyon szerettem, de sajnos váltani kellett, mert nagyon nincs támogatása.
Most a 8.1-et használom, az megszokható, és be lehet úgy állítani hogy XP felülete legyen.

Mit ne mondjak kemény 4,5 óra volt mire az egész jaték letöltödött és települt és ez nem a gépem vagy a netem hibája viszonylag új gépem és 90 letöltésü netem van mégis nagyon lassan települt a játék.

Nekem sokkal rosszabb gépem van mint neked, nemrégen tettem újra a wotot, (4-5 napja) nem volt több 30 percnél. A frissítés maga sem volt több mint 20 perc.
Szóval vagy nem olyan géped van, mint írod, vagy rosszul van telepítve. (Megjegyzem a 8 magos 2500 hz proci tutira nem támogatja az XP-t.)

játék közben a pingem sokszor felszalad 150 500ra és kockánként ugrál a kép néha meg hibátlanul megy teljesen kiszámíthatatlan.

Nekem tökéletesen működik, és nem ugrál. Ezért mondom hogy nálad nem stimmel valami.
Nem bántani akarlak, vagy kétségbevonni amit mondasz! Csak segíteni.

Ha megírod pontosan milyen típusú alkatrészek vannak a gépben akkor tudok pontosabban segíteni.

Ami érdekel:
- Processzor típusa
- Memória típusa
- VGA típusa
- Alaplap

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja #254065 Írta: Mortel4
Robb_HUN. Üdvözöllek !
Köszönöm a segítséget és a jóindulatot de a gépemmel semmi probléma nincs , és biztos,hogy jól van összerakva és megfelelő alkatrészek vannak benne 2 fiam is informatikus és ezzel ( is ) foglakoznak a gépemen is ők rakták össze persze a való igaz, hogy erősebb a gép mint ami a xp re kell és a 10 is ki kiprobáltam és nem jött be ( ez talán a korom miatt is van ) és nem kell bele geforce 500 megás video kártya meg hasonló de ezek nem rontanak a gép müködésén stabilitásásán, viszont mint már probáltam a win 10 is simán elmegy vele , csak én nem kedvelem a 10 és megfelel winxp enterprice 64 bit verzió is. A szolgáltatóm meg helyi úgy hogy hiába irnám le, hogy Pick-Up neked semmit nem mondana ez kábel szolgáltató és eddig sem volt vele bajom a játék szerverével annál több.
Köszönöm a segítségedet türelmedet Szia jó játékot.

1 éve 7 hónapja #254070 Írta: Matt__Kirby

Mortel4 beküldte: Robb_HUN. Üdvözöllek !
Köszönöm a segítséget és a jóindulatot de a gépemmel semmi probléma nincs , és biztos,hogy jól van összerakva és megfelelő alkatrészek vannak benne 2 fiam is informatikus és ezzel ( is ) foglakoznak a gépemen is ők rakták össze persze a való igaz, hogy erősebb a gép mint ami a xp re kell és a 10 is ki kiprobáltam és nem jött be ( ez talán a korom miatt is van ) és nem kell bele geforce 500 megás video kártya meg hasonló de ezek nem rontanak a gép müködésén stabilitásásán, viszont mint már probáltam a win 10 is simán elmegy vele , csak én nem kedvelem a 10 és megfelel winxp enterprice 64 bit verzió is. A szolgáltatóm meg helyi úgy hogy hiába irnám le, hogy Pick-Up neked semmit nem mondana ez kábel szolgáltató és eddig sem volt vele bajom a játék szerverével annál több.
Köszönöm a segítségedet türelmedet Szia jó játékot.

Neked nem segítség kell ,hanem sírni akarsz a WG-ről. Már bocs, de ez van.

és nem kell bele geforce 500 megás video kártya meg hasonló de ezek nem rontanak a gép müködésén stabilitásásán

Hát bocs, de a Geforce 500mb ezer éves, és persze hogy nem jó. De, de igen rontanak a gép teljesítményén.

A szolgáltatóm meg helyi úgy hogy hiába irnám le, hogy Pick-Up neked semmit nem mondana ez kábel szolgáltató és eddig sem volt vele bajom a játék szerverével annál több.

A szolgáltatód szerint, (ami nekem ugye semmit sem mond....) van 15, 33,66,99,280 M-es csomagjuk, ami megint csak ő szerintük 15,33,66,99,280 mb/s sebességnek felel meg. Tehát igen, a 90-es (ezt te állítottad) az igenis kevés és szar, ezért a 4.5 óra. Valamint azt is írják, hogy a garantált sebesség 50 mb/sec ami még szarabb.

viszont mint már probáltam a win 10 is simán elmegy vele , csak én nem kedvelem a 10 és megfelel winxp enterprice 64 bit verzió is.

Na most ha valóban olyan modern géped van mint írod, akkor alapvetően NEM IS menne rajta az XP mivel az alaplap és a processzor valamint a Bios sem támogatja ergo csak szimulált környezetben tudnád feltelepíteni.

Szóval nem bántani akarlak, csak nem szeretem ha hülyének néznek.
Hozzátenném, hogy golyós számológépen is lehet próbálkozni wotozni, csak nem fog menni...:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tindalos

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #254071 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Kapcsolatok senkinek nem megy a patch óta. Biztos javítani fogja a wg sürgősen. Pár menüpont is hibás, ami ehhez a részhez kötődik. Például a klános dolgok. Különben semmi gond a 9.20.1-gyel, ezen kívül. Sem lag, sem magas ping, se semmi más. Akinek vannak ilyen jellegű gondjai, azok próbálják modok és xvm nélkül. Az nem a wot hibája, ha a mod gyártók szarul írnak meg egy modot vagy nem frissítik időben. (vagy a játékos nem frissíti őket)

Informatikus fiaid ellenére szerintem Neked valami őslelet géped van. Én is informatikus vagyok, de minimum 5 éve nem telepítettem senkinek xp-t, már jó ideje w7-et sem. Értsd meg, hogy 2017-ben nem várhatod egy 2017.10.18-án megjelent játék patch-tól, hogy hiba nélkül működjön xp-n, mikor annak támogatását már maga a Microsoft is évekkel ezelőtt befejezte.

(win10 nem azért kell, mert szereted vagy nem. Azért kell, mert a játékokat arra fejlesztik, tesztelik. Ha nem játszol, csak aknakeresőt, akkor használj xp-t még 20 évig, viszont ne csodálkozz, ha nem fognak menni az újabb programok)

1 éve 7 hónapja #254074 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
win xp. ha informatikus a fiad, akkor egy relativ modern hardvert milyen okbol kifolyolag kell egy 2001-s op rendszerrel futtatni, ahol sem megfelelo drivertamogatas sincs, sem megfelelo hardverkihasznalas, arrol nem is beszelek, hogy mennyire sebezheto. igazan kivancsi lennek egy vedheto okra, mert az ezt szoktam meg az nem az. elobb utobb meg fogod szokni a masikat is. trabanrol es a zsigarol is atszoktal.

90mbit azert 10megat siman tudhat masodpercenkent, meg akkor is, ha nem megy maxon. ez velemenyem szerint eleg.

viszont nagyon komoly telepitesbeli kulonbseg van ssd es hdd-re torteno telepites kozott, sokszoros kulonbseg, ugyanazon hardver alatt (termeszetesen az ssd javara).

egyet kell erdenem azzal, hogy a hozzaszolasod a " ekezzuk a wg-t" hozzaszolas.

Abashed the Devil stood, And felt how awful goodness is

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #254079 Írta: Matt__Kirby

90mbit azert 10megat siman tudhat masodpercenkent, meg akkor is, ha nem megy maxon. ez velemenyem szerint eleg.

A játék működéséhez elég, nekem elég volt a 60-as is. De a telepítést simán elhúzza. Én erre utaltam:)
a 90, az 90mb/s a szolgáltatója szerint.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #254080 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
nem a jatek futtatasahoz kell a 90, 60, ezen nem veszunk ossze. 10mega/mp kenyelmesen lehuz nem 4 ora alatt akar egy teljes ujratelepitest, de hddre kinlodasos a kicsomagolas stb.

van a mi varosunkban nemes digi meg mindig (a belvarosban) 8/2-s modemes netet arul, ismerek olyat, aki ezen wotozik problema nelkul. a full ujratelepites hdban azert egy 8 oras muszak :)

Abashed the Devil stood, And felt how awful goodness is

1 éve 7 hónapja #254091 Írta: Matt__Kirby

t1heavy beküldte: nem a jatek futtatasahoz kell a 90, 60, ezen nem veszunk ossze. 10mega/mp kenyelmesen lehuz nem 4 ora alatt akar egy teljes ujratelepitest, de hddre kinlodasos a kicsomagolas stb.

van a mi varosunkban nemes digi meg mindig (a belvarosban) 8/2-s modemes netet arul, ismerek olyat, aki ezen wotozik problema nelkul. a full ujratelepites hdban azert egy 8 oras muszak :)

Hát HD-nem nem is csodálom:)
Nem, nem vitatkozunk csak tisztáztam, hogy ki mire érti az "eleget"
Dehát nem kényszerít senki senkit a HD-ra?:)
Ha jobbat akarok->tovább is tart:)
De attól még nem a WG meg a szervere a hibás:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.