FPS drop

2 éve 1 hónapja #247964 Írta: Kristofprof
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy amikor sniper nézetbe váltok vagy felspotolódik egy ellenséges jármű, akkor az fps egy hatalmasat droppol, kb. 60-ról leesik 20-ra, majd visszamegy, ezzel zavaró szaggatást okozva a játékban. Nem minden esetben droppol az fps sniper nézetbe való váltáskor vagy ellenséges jármű felspotolásakor, de az esetek többségében igen, főleg a csaták elején. Itt a legnagyobb zavaró tényező az fps droppoláskor keletkező borzasztó szaggatás (kb. 3 mp-ig tart), ami nagyban befolyásolja a célzást (pl. ha gyorsan elakarok lőni egy felspottolt tankot). Nem játszhatatlan a játék, de azért mégis negatív hatással van a játékélményre. Tudni kell, hogy nem egy gamer pc-vel játszok, elég gyenge gépem van. Egy AMD Phenom II X2 550 3,11 GHz-es processzorral és egy GeForce 9800 GT videókártyával futtatom a játékot. Én a gyenge rendszer teljesítményre gyanakszom, már tervben van egy új hardver, de ez egy másik történet.
Az lenne a kérdésem, hogy volt másnak is ilyen problémája, észrevétele, esetleg megoldása erre a problémára? A válaszokat előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 1 hónapja #247967 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Ha használsz xvm-met vagy valami célkereszt modot, akkor szedd le és próbáld ki úgy!

2 éve 1 hónapja #247968 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
A beállításoknál is lehet csökkenteni a részletességet sniper módban.

2 éve 1 hónapja #247982 Írta: Kristofprof
Megválaszolva: Kristofprof
Semmilyen modot nem használok, valamint alacsony grafikán játszok (effektek alacsonyra vannak húzva, valamint sniper módban ki vannak kapcsolva). Abban reménykedek, hogy egy jobb teljesítményű gép, majd megoldja a problémát.
Minden esetre köszönöm a válaszokat!

2 éve 1 hónapja #248019 Írta: MicsBjukenen
Megválaszolva: MicsBjukenen
Nekem is voltak hasonló problémáim. Volt, hogy egy teljes windows újratelepítés is segített a dolgon. Az a rendszer már amúgy is volt vagy 1-2éves.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kristofprof

2 éve 1 hónapja #248083 Írta: attikj
Megválaszolva: attikj
Ez az fps drop nálam is jelentkezik.Az első játéknál még nem , de a másodiktól már igen.Azt szoktam csinálni , hogy rögtön induláskor egérrel kipörgetem oda-vissza a zoom-ot néhányszor és utána nincs gondom abban a csatában.Ja és PMOD zoomot használok.

2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #248124 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Az OP rendszert sem árt optimalizálni, hogy ne legyen felesleges processzor, net leterhelés. Van rá jó pár program, ccleaner, windows 7/8/10 manager stb. Én tavalyig, egy akkor már 9 éves 2,6-os Intel E5200-on toltam, WIN7-el, semmi probléma nem volt soha.
Egyetlen alkalommal tapasztaltam ezt a hibát, amikor elkövettem azt a "balgaságot", hogy váltottam WIN 8.1-re.
Nem tudom, hogy csinálnak-e még, de régebben létezett 50, 75%-ra tömörített textúracsomag, amit lehet érdemes lenne kipróbálni (bár nekem a 8.1 alatt jelentkező spotlaggra nem volt megoldás csak a visszatelepítés WIN7-re).

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.