Jelenleg 378 vendég és 11 tag online

Csapattárs kilövése

2 hónapja 6 napja #283228 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Tommybear beküldte: Ma délelőtt az egyik csata kezdése után,ami valamiért lassabban töltődött be, amint be tudtam lépni ,azonnal kilőtt egy ARABIKS (LVMTZ) által vezetett KV-1-es.
Repesz-romboló lövedéket használt és egyetlen lövéssel, 360 sebzéssel ki is iktatta a G.W. Panther-emet.

Nem szoktam árulkodni, de ez most kiakasztott. Fogtam a google fordítót és
írtam egy bejelentőkártyát a supportnak, feltöltve a képet és előadva a történetet.
Ezen kívül írtam a klánfőnökének, a klánhelyettesnek is,hogy mit csinált .

A Wg-től ,az alábbi fordítóoldallal lefordított válasz érkezett :

Kedves Tommybear:
Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a Wargaming támogatócsapattal.
Sajnos, hogy megfelelően vizsgálja meg az ügyet, teljes visszajátszásra lesz szükségünk, így láthatjuk pontosan mi történt.
Ha még mindig megvan a visszajátszása, kérjük, küldje el nekünk, hogy megtegyük a szükséges intézkedéseket.
Ha bármilyen más kérdése van, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.
Kívánja, hogy jó szerencséje legyen a csatákban, és legyen szép napja.
Üdvözlettel :

Szóval visszajátszás nélkül a csapattárs kilövése büntetlen maradt, de annyira,hogy a játék közben sem kékült be a neve az illetőnek ! Ezek után nincs értelme írni nekik ilyen problémákkal.

Addig jár a korsó a kútra míg.... Ne arty-z és nem lesz ilyen :trollol: ... de tényleg!
Csak megsúgom, ha mondjuk az én tiltólistámon vagy és meglátnálak artyban gondolkodás nélkül töltöm a repeszt.
Nem kell ezen megrökönyödni sokan vagyunk így!:applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 6 napja #283229 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Honnan gondolod, hogy tiltólistán volt, és nem csak úgy "poénból" lőtte ki, mert megtehette?

2 hónapja 6 napja #283230 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

matyiabagoly beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Honnan gondolod, hogy tiltólistán volt, és nem csak úgy "poénból" lőtte ki, mert megtehette?

Van az úgy! :whistle:

2 hónapja 6 napja #283240 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Van az úgy, hogy az ember jól érzi magát a játékban és mivel korábban teamkiller volt , véletlenül a fejére pottyan egy 150 mm.-es tüzérségi gránát !

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.