Jelenleg 412 vendég és 4 tag online

Svéd csajok.

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #225554 Írta: Kulikum
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
/Ha a moderátorok szerint felesleges topik, nyugodtamn törölje bárki/

Szóval, megvan az öt svéd harckocsizó. Készen van a karácsonyi "csomag".
De...
Vajon miért így alakították a lányok számát és képzettségét? Érti valaki?
Öten vannak. Alapban: parancsnok, rádiós, töltő, vezető és a tizedik szint plusz bónusz után lövegkezelő. Ez így semmire sem jó. Rádiós nem kell, lövegkezelő - ami kell - a végére hagyva. Amint megvolt a négy csaj, rögtön átképeztem a rádióst lövegkezelővé, hogy tudjam használni a td-ket. Alsóbb tier-ekben sincs rádiós!!
Akármelyik ágat nézem, tier hétig három-négy fő a legénység, utána három. Az öt főből először egy vagy kettő felesleges, tier nyolctól kettő ül a barrakban. Ha lenne még egy, akkor nyolcastól felfelé - átképzéssel, némi ráfordítással - lenne két jó csapat. De nincs! Csak öt van!!! Ha a SIA átkonvertálható lenne BIA-ba, lenne értelme a két plusz csajnak, de nem lehet cserélni!!
Tehát, mi a francért van öt???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #225556 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Rádiós kelleni fog tier 8-tól a TD-vonalhoz, lövegkezelő pedig az Emiles ághoz, szintén T8-tól. A töltő itt már tényleg felesleges, aki mindkét ágat ki akarja húzni minimum T8-ig és használni akarja ezekben az acél nővérkéket, az 500 aranyért szépen átképezheti a töltőt mondjuk parancsnokká, és a hiányzó 6. leányzót kénytelen lesz a személyes küldetésekből összekaparni:
- az 500 gold kifizetéséből WG anyagi hasznot remél /bár én a Gold for tanks alkalmazással már összekapartam a rávalót/
- a személyes küldiket pedig akkor tudod eredményesen teljesíteni, ha rengeteget játszol.
Tehát költs a játékra és sok időt tölts el vele. WG üzleti logika.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: krysss81

2 éve 10 hónapja #225567 Írta: zetike02
Megválaszolva: zetike02
Egyszerű. Marketing. Nézzük csak: neked kéne egy lövegkezelő... berakták a X-es hangulat utánra. Na de miért is? Azért, hogy vegyél 5-ös szintű díszeket, ha minél hamarabb kell a női legénység. Azaz ez nekik pénz, amit mint tudjuk nagyon szeretnek. Én nem vettem egy dobozt sem (mondjuk egyet kaptam) mégis a napokban meglett a 10-es szint, szóval nem lehetetlen, az viszont biztos, hogy türelem kell hozzá. De ha 15-én még mindig sok dísz kéne, akkor viszont rákényszerítenek arra, hogy vegyél. Végül is okos húzás, ha az ő szemszögükből nézzük, az már más kérdés, ha a játékoséból nézzük!

2 éve 10 hónapja #225596 Írta: grabowszky
Megválaszolva: grabowszky

Volvo_elcsap beküldte: Rádiós kelleni fog tier 8-tól a TD-vonalhoz, lövegkezelő pedig az Emiles ághoz, szintén T8-tól. A töltő itt már tényleg felesleges, aki mindkét ágat ki akarja húzni minimum T8-ig és használni akarja ezekben az acél nővérkéket, az 500 aranyért szépen átképezheti a töltőt mondjuk parancsnokká, és a hiányzó 6. leányzót kénytelen lesz a személyes küldetésekből összekaparni:
- az 500 gold kifizetéséből WG anyagi hasznot remél /bár én a Gold for tanks alkalmazással már összekapartam a rávalót/
- a személyes küldiket pedig akkor tudod eredményesen teljesíteni, ha rengeteget játszol.
Tehát költs a játékra és sok időt tölts el vele. WG üzleti logika.

Hol lehet utánaolvasni mi az a : Gold for tanks ?

2 éve 10 hónapja #225615 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Na sikeresen elbocsátva a negyedik svéd banya is nehogy véletlen is birizgálja az agyamat a svéd ág... :troll:

Cogito ergo Bumm... :-)
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #225632 Írta: fly
Megválaszolva: fly

zetike02 beküldte: Egyszerű. Marketing. Nézzük csak: neked kéne egy lövegkezelő... berakták a X-es hangulat utánra. Na de miért is? Azért, hogy vegyél 5-ös szintű díszeket, ha minél hamarabb kell a női legénység. Azaz ez nekik pénz, amit mint tudjuk nagyon szeretnek. Én nem vettem egy dobozt sem (mondjuk egyet kaptam) mégis a napokban meglett a 10-es szint, szóval nem lehetetlen, az viszont biztos, hogy türelem kell hozzá. De ha 15-én még mindig sok dísz kéne, akkor viszont rákényszerítenek arra, hogy vegyél. Végül is okos húzás, ha az ő szemszögükből nézzük, az már más kérdés, ha a játékoséból nézzük!

Azt vettem észre,hogy a magasabb pontok elérése közben a mixelésnél nagyobb eséllyel dob olyan dekorációt,amire szükség van.Persze,előfordult olyan kombinált díszelem is,amiből volt már,és az adott "szeksön" megvolt.
Nagyobb szintű díszelemek felé haladva kisebb volt az esély arra,hogy kapjak olyat,amiből van.
IX-es szinten 79 pontom van,és idáig nem vettem a shopba boxot.

2 éve 10 hónapja #225656 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Nem értem, hogy a svéd lányok témáját hogy sikerül a puszta pénzhajhászás számlájára írni?
Ha nem adnának csajokat, akkor ugyanezekre az átképzésekre lehetne vinni a srácokat, ugyanannyiért - ja csak azok sz....bbak, mert -2 skillről indulnak.
Most az is, hogy persze azért 10-es szint után nyílik meg a lövegközelős küldi, hogy költs az ötös díszekre... pffff..... én aztán baromi keveset játszom, de már simán összegyűlt a kívánt mennyiségű ötös szintű ajándék az alacsonyabb szintűek kombinálásával.

Ha már mindenképpen pénzhajhászás valami, akkor nem a svéd csajok, vagy az "ünnepi hangulat" küldetések szólnak a pénzhajhászatról, hanem egyáltalán az a kényszeresség, ahogy cseh vagy éppen svéd tankok kerülnek a játékba, mert a tankág fejlesztés, ami igazán gerjeszti a költekezést (bár az sem teszi kötelezővé). Legénységet képezni szintről szintre, free xp-ből kihúzni modulokat, átugrani nem tetsző tankokat, permanens álcákat venni rá. Ez az ami viszi a pénzt. Az hogy kaphatsz potenciálisan 5 svéd leányt, az az ajándékló. Ha sajnálod a pénzt a WG-től, akkor NE KEZDJ BELE A SVÉD ÁGBA, csak úgy fog sikerülni valóban megállni a pénzköltést.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #225681 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Androidra biztosan tudom, hogy elérhető, talán IOS-ra is. Letöltöd a Play áruházból az alkalmazást, elindítod, megadod az alapvető adatokat (wot felhasználói név, e-mailcím, EU-szervert kiválasztod, stb). Lesz lehetőség invite-kód beírására is, az enyém: nwmzy - A lényeg: indulásként alapból is kapsz némi aranyat, de ha beírod ezt a meghívókódot, kapsz még egy keveset hozzá, és utána 20% jutalékot kapok az általad öszekapart aranyakból :) Mindez persze nem csökkenti az aranyaid mennyiségét.
Működés: sasolni kell az alkalmazást, akár naponta többször is. Néha feljönnek rajta fél perces reklámvideók, amelyeket megnézve 1-1 gold szerezhető. Ritkábban olyan is van, hogy tölts le egy játékot, érj el benne bizonyos szintet, akkor 7-10 aranyat is ad, de még ritkábban kérdőívek kitöltésére is van lehetőség, ezért akár 40 aranyat is adhat. Ha eléred a 100-at, kapni fogsz egy bónuszkódot, amelyet aktiválva megkapod a 100 aranyat a wot-fiókodra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: grabowszky, PZoli

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #225707 Írta: _Davidhun43_
Megválaszolva: _Davidhun43_

Kopasz0721 beküldte: Na sikeresen elbocsátva a negyedik svéd banya is nehogy véletlen is birizgálja az agyamat a svéd ág... :troll:

Jól vagy? :spaz: :spaz:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #225819 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Az én tankos svéd :-* kaptak kimenőt a hétvégére.Küldtek képeket :P
A LEO legénysége:

Ők pedig az UDES-benszoktak edződni:

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #225932 Írta: Petrus
Megválaszolva: Petrus

Feri38_HUN beküldte: Az én tankos svéd :-* kaptak kimenőt a hétvégére.Küldtek képeket :P

Nahát! Mi állhat egy ilyen fogalmazás mögött? Hogyan lehet ilyen közönséges stílusban közösségi oldalon fogalmazni?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.