Jelenleg 429 vendég és egy tag online

Prémium shop

1 éve 8 hónapja #261701 Írta: ShooterHUN
Megválaszolva: ShooterHUN
Az a helyzet hogy NEM! akarok kiszolgáltatot lenni egy klánba sem,legyen meg az én Klánom,ez Székely klán lesz,mert Erdélyben kevés a Székely Wot klán,tudom mit csinálok hisz kezdetektől játszom a wotal,mikor még a wot megjelent. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #261703 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
De valamit kínálnod kell a népnek, ami miatt hozzád akarnak majd menni :)
Ha csak a kiszolgáltatottság a gond, ha nem akarod, hogy mások mondják meg, mikor játssz, csináld azt, amit én: ne lépj klánba :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, ShooterHUN

1 éve 8 hónapja #261704 Írta: ShooterHUN
Leave Clan
Itt kel kilépni meg találtam,ha lejár a 48 óra,akkor neki kezdek és csinálom a klánt,ja az hogy sok klán sodródik,az a parancsnokok hibája,sokan nem veszik komolyan,de aki volt katona s tudja hogy mi az a rend fegyelem kitartás és elszántság,az előtt nincs akadály. :banana: :applause:

1 éve 8 hónapja #261706 Írta: ShooterHUN
Én azt szeretném hogy az én klánom legyen a legsikeresebb,legalább is azt szeretném elérni,Harckocsizóknál szolgáltam a Román Hadseregben,Célzó voltam,s tanultuk a stratégiát stb
De mint a mondás is mondja a legjobb védekezés a TÁMADÁS! nem minden esetben de legtöbbször így van. :dancing: :talking2: :thx2:

1 éve 8 hónapja #261720 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Sok sikert. Én nem akarok sem pro, sem kontra érveket felhozni, majd az idő megmondja, hogy járható út e az elképzelésed. :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.