Jelenleg 421 vendég és 4 tag online

Prémium shop

2 éve 1 hónapja #247841 Írta: Dariusz
Megválaszolva: Dariusz
Köszönöm szépen a válaszod. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #251999 Írta: Dariusz
Sziasztok!

Ismét én... Szintén Prémium Shop-pal kapcsolatos problémám akadt, bár ez érinti a teljes Wargaming weboldalt. Biztosan nálam van valami beállítási vagy ki tudja milyen gond, de nem jutok be a Wargaming weboldalára, így ezáltal sem a Prémium Shopba, sem máshová az oldalon. Minden más weboldalt bead az összes böngészőm ( Chrome, Firefox, Edge, stb ) de ezt az 1 oldalt nem, azaz csak kék szöveget és fehér hátteret tölt be, bármennyi ideig is várok, hogy teljesen betöltődjön az oldal. Semmiféle hardware és sofware változás nem történt az utóbbi időben sem, így szerintem az kizárható, hogy ilyesmi kavarhatott be, annál is inkább, mert eddig minden rendben volt, és csak 2 napja csinál ilyet.
Remélem megfelelően csatolom az erről készített screenshotot.
Tud erre a problémára valaki megoldást? Egyáltalán valaki találkozott már ilyennel?

Mellékletek:

1 éve 11 hónapja #252001 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Dariusz beküldte: Sziasztok!

Ismét én... Szintén Prémium Shop-pal kapcsolatos problémám akadt, bár ez érinti a teljes Wargaming weboldalt. Biztosan nálam van valami beállítási vagy ki tudja milyen gond, de nem jutok be a Wargaming weboldalára, így ezáltal sem a Prémium Shopba, sem máshová az oldalon. Minden más weboldalt bead az összes böngészőm ( Chrome, Firefox, Edge, stb ) de ezt az 1 oldalt nem, azaz csak kék szöveget és fehér hátteret tölt be, bármennyi ideig is várok, hogy teljesen betöltődjön az oldal. Semmiféle hardware és sofware változás nem történt az utóbbi időben sem, így szerintem az kizárható, hogy ilyesmi kavarhatott be, annál is inkább, mert eddig minden rendben volt, és csak 2 napja csinál ilyet.
Tud erre a problémára valaki megoldást? Egyáltalán valaki találkozott már ilyennel?

Próbáld meg egy linkről elérni, mint ami itt a Wotinfón is van a hírekben. Nekem a munkahelyemen van ez a probléma, csak linken keresztül érhető el, ha beírom a böngészőbe a címet, akkor nem.

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #252004 Írta: Dariusz
Ennyit sikerült elérnem... csak várok és várok :(

Hmm, megvártam ...ugyanazt a kék szöveges fehér hátteres dolgot adta be :wb:

Mellékletek:

1 éve 11 hónapja #252006 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Dariusz beküldte: Ennyit sikerült elérnem... csak várok és várok :(

Csak egy ötlet. Próbáld meg Ctrl + F5 kombinációval frissíteni az oldalt (törli az adott weboldal helyi gyorsítótárát és újra letölti a tartalmakat).

1 éve 11 hónapja #252007 Írta: Dariusz

PZoli beküldte:

Csak egy ötlet. Próbáld meg Ctrl + F5 kombinációval frissíteni az oldalt (törli az adott weboldal helyi gyorsítótárát és újra letölti a tartalmakat).

Igen, próbáltam úgy is, illetve a Böngésző teljes gyorsítótárát és mindent, amit tárol töröltem, újraindítottam és az eredmény ugyanaz, miközben minden más oldalt, mint pl. a Wotinfo, Youtube, Facebook, stb. ezeket azonnal bead minden böngészőm. Hihetetlen már ez az egész. Sem aranyat, sem tankot nem tudok így venni. Még a játék kliensben lévő Prémium Shop-ra kattintva is próbáltam bejutni a Wargaming oldalára és mindig ugyanaz az eredmény :(

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #252009 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Dariusz beküldte:

PZoli beküldte:

Igen, próbáltam úgy is, illetve a Böngésző teljes gyorsítótárát és mindent, amit tárol töröltem, újraindítottam és az eredmény ugyanaz, miközben minden más oldalt, mint pl. a Wotinfo, Youtube, Facebook, stb. ezeket azonnal bead minden böngészőm. Hihetetlen már ez az egész. Sem aranyat, sem tankot nem tudok így venni. Még a játék kliensben lévő Prémium Shop-ra kattintva is próbáltam bejutni a Wargaming oldalára és mindig ugyanaz az eredmény :(

Másik böngészőt nem próbáltál esetleg? (Azt konkrétan nem írtad, hogy ezt az oldalt melyik böngészővel próbáltad.)

1 éve 11 hónapja #252010 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

bittus beküldte:

Dariusz beküldte:

PZoli beküldte:

Másik böngészőt nem próbáltál esetleg? (Azt konkrétan nem írtad, hogy ezt az oldalt melyik böngészővel próbáltad.)

Írja fentebb, hogy több böngészővel is ugyanaz az eredmény, ezt az egy oldalt nem adja be rendesen neki (Chrome, Firefox, Edge).

1 éve 11 hónapja #252011 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Dariusz, nem használsz AdBlockot esetleg? Az is csinál ilyet. Ha minden böngészővel ez van, akkor gyanús. Ha van, akkor kapcsold ki, vagy töröld, és nézd meg úgy.

Esetleg B verzió, egy vírusírtón kívüli progit pl az ingyenes malwarebytest le lehetne futtatni, direkt netről pottyant malwerekre specializálódott.

1 éve 11 hónapja #252253 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Sziasztok!

Ugyebár majd jön az adventi vásár. 3 kérdésem lenne:

1. - Lehet paysafecard-dal fizetni? Mert vannak olyan offerek ugye, ahol nem lehet.

2. - Szerintetek lesz ismét E25, esetleg berakják a Defendert? Jelenleg max erre a kettőre áldoznék pénzt, vagy valami überritka fókavadász tankra (pl: Pz. 38H)

3. - Amcsi és eu szerón ugyanazon ajánlatok szokták lenni? (Amcsi szerón tolom haverom miatt)

Köszi a válaszokat előre is!

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #252261 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Kulung69 beküldte: Sziasztok!

1. - Lehet paysafecard-dal fizetni? Mert vannak olyan offerek ugye, ahol nem lehet.

2. - Szerintetek lesz ismét E25, esetleg berakják a Defendert? Jelenleg max erre a kettőre áldoznék pénzt, vagy valami überritka fókavadász tankra (pl: Pz. 38H)

3. - Amcsi és eu szerón ugyanazon ajánlatok szokták lenni? (Amcsi szerón tolom haverom miatt)

Mini-Maus ingyen új account-ra . :talking2:

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

1 éve 11 hónapja #252263 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Ender beküldte:

Kulung69 beküldte: Sziasztok!

Mini-Maus ingyen új account-ra . :talking2:

Már van eu szerón vele egy 4700 wn8-as reroll accom, de nagykarira is szívesen beszerezném. Azért köszi :thx:

1 éve 11 hónapja #252355 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Dariusz beküldte: Sziasztok!

Nálam is volt ilyen, és egy F5 asszem helyrehozta.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

1 éve 10 hónapja #254259 Írta: csirad
Megválaszolva: csirad
Sziasztok.miota nem lehet sms-en goldot tölteni?

1 éve 10 hónapja #254311 Írta: MicsBjukenen
Megválaszolva: MicsBjukenen
Helló!
Ha vettem egy tankot a prém shop-ban, de nem jön be akkor már elvileg el lehet állni a vásárlástól 14 napon belül. Hogyan kell ezt kezdeményezni?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.