Jelenleg 443 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #210556 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
A csapat hp és a nagykaliber-érték kiíratásához külön modot használsz, vagy xvm-ből van megoldva a dolog?

boba_fett beküldte: Saját bázis védése eu2 seron igy néz ki minden nap!!!!
:cry2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #210565 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett
Mehetek bárhova ha igy menenk ki a csapattársak.Probáltam én mindenhonnan,de ezek igy mennek ki mindig sajnos :(

2 éve 11 hónapja #210566 Írta: boba_fett

Volvo_elcsap beküldte: A csapat hp és a nagykaliber-érték kiíratásához külön modot használsz, vagy xvm-ből van megoldva a dolog?

Jacktor_light_by_Kulikum_v1 ezt tettem fel.2 baj van vele csak.Játékba nem irja ki a tankok felet a játékos nevet,akár mit állitotam be,alap beállitásnál pedig be vn jelölve.Másik meg az,kezdésnél 2-3mp-ig nem jelenik meg a tank,csak egy rácsos valami.Jacktor mod fel se ment mert bemásoltam azt játék nyitás után egy tök fekete oldal jön be.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 11 hónapja #210591 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Néhány tanácsot az eddig elhangzottak mellé, ha megengedsz.

A HE lőszer használata nem tanácsos, legfeljebb 3-4 kell belőle. Akkor sem E50M, illetve AMX 50 100 ellen kell használni frontból, mert nincs átütése. 42-os ammocapacity esetén, én maximum hármat tennék a tankba, de inkább kettőt, semmi esetre sem 17-et. Ha AP lőszert lőttél volna az 50 100-ra, már több sebzésed lett volna, mint így két HE-vel. A HE-nek nincs átütése, artyvadászatnál, illetve nagyon papír tankok ellen hatásos, de egy E75-szerű frontline heavyt kiröhögnek, ha HE-vel lő, mert úgy még egy goldozó hetes HT is legyőzi.

Gondolom, a kilences 10.5-öst használod a tankon, mert a 12.8-ashoz csak 36 ammot lehet betenni, neked meg 25+15=40 volt benne a kilövésnél, plusz kettőt lőttél a hitlog alapján. Ez esetben az APCR, vagyis a gold lőszer használata nem ördögtől való dolog, főleg, miután kreditért is lehet venni, és a Tiger II ágyúja nem igazán jó tier X-ben alaplőszerrel. Egy 25/15/2 lőszerbeosztás teljesen korrekt lenne, ha nem ütsz be valakit AP-val, kettes gombot nyomsz és APCR-t lősz rá. 285 pen értelmes célzással mindenre elég.

A képből látszik, hogy a csapatodban nincsenek kemény tankok. Az E3 és a te tankod vehetett volna le több lövést, mehetett volna nyugodtan a B2es részre védeni, megbízva a páncéljában, esetleg az E4.
A Conqueror tornya úgy-ahogy rendben van, de a testét belövik, az M103 páncélja maximum trollpáncél, nem lehet rá 100%-ban hagyatkozni, az 50 100 nem heavy, a Caenarvon, az IS3 és a két Tiger II pedig a páncéljával nem kelhet versenyre tier X-es átütések ellen. Vagyis, a helyes döntés már a csata elején a D9-es hegyvonulat lett volna, vagy a városban maradva keresztbelőni a D-E2-ben harcoló pirosakat, aztán visszahúzni a tankot, ha elbuknak B2-ben a többiek. Mivel a bázis a folyó keleti oldalán van, nyílt terepen, ezért az A9-ben lévő TD-k és a C-D9-ben lévő többi tank könnyedén kiszedheti a foglalókat, vagy azokat, akik a mezőt akartják áttolni C9-ig. Nem kell tehát feltétlenül tartani a folyó nyugati oldalát, több értelme van a folyó vonalán nem átengedni az ellenfelet, hanem halomra lőni a fedezék nélkül lévőket a folyó keleti partján. B6-C7-ben elbújhatnak, de onnantól kiesnek a csapatuk számára, hiszen ha kimennek, szétlövik őket C-D9-ből, vagy A9-ből.

Negyedik. Ha már egy E75-ben ülsz, ami egy elég jól páncélozott tank, a képen látszó, C2-ben álló kis domb aljába kellett volna beállni, ha mindenképpen erre az oldalra érkezel és tolják. Úgy ugyanis rejteni tudod az alsó lemezedet, ami gyenge pont, és ők a 250-es toronyfrontod látják csak. Azt pedig az E50-IS3-50 100-TVP VTU négyesbőll AP-val egyik sem üti be. Így, hogy kitolattál a semmi közepére, ráadásul egy kis domb tetejére, az alsó lemezed megmutattad nekik, sőt, nagyon kedvesen normalizáltad a lövedékeik beesési szögét, így a 210-220-as eredeti páncélt lecsökkentetted 175-180 környékére, amit egy IS beüt alaplőszerrel, 200+ átütésű ágyűk meg viszik, mint kés a vajat.

Ötödikként, utoljára, a felszerelésválasztásod sem tűnik túl jónak. High tier HT-kre az álcaháló teljesen felesleges, hiszen úgyis a fronton fogsz velük harcolni. Nem elrejtőzni akarsz előlük, hanem beletolni az arcukba a rendkívül erősen páncélozott tornyod és felső lemezed. Ha már egyszer T9-es tankod van, oda már egy jó 2-3 skilles legénységed is van, nem kell félni attól hogy a lánc megkarcolódik, ha visszateszik a javítással, BIA-val rendelkező fiúk 5 mp alatt, HP-ból meg szintén eléggé el vagy látva, T10-es medeknek, néhány TD-nek kevesebb van, nem kell félteni azt sem annyira. Szóval, vissza a témához, az E75-re én Ventillátort, Töltésgyorsítót és Vertikális stabilizátort javaslok rátenni, nem álcahálót. A fentiek közül a Ventillátor mindenre jótékonyan hat, Töltésgyorsítóval értelemszerűen kisebb a töltésidőd, vertstabbal meg kisebb helyről indul a beszűkülés, gyorsabban lőhetsz. Nem vagy te passzív spotter az E75-tel, hogy javítsd az álcaértéked, mert az majdnem nincs. Ha az álcádra kell hagyatkoznod, nos, akkor már régen baj van.

Javaslom egyébként az itteni elemzés elolvasását a tankról. Kicsit régi, de szerintem teljesen korrekt.
www.wotinfo.hu/...lemzes
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, amper007, Szete58, Lord_Loga, Sics, Tomat

2 éve 11 hónapja #210604 Írta: Matthiew78
Megválaszolva: Matthiew78

Koteal beküldte:

Ilyenkor nem szabad átkelni a folyón, hanem a városban kell kempelni, vagy a sarokban a fák között ha van spotter... Legalább is nekem ez a taktika jobban bejött.

Nem is értem, hogy mikor jönnek már rá az emberek, hogy védőként ezt a B2 mezőt el kell felejteni. Én csak úgy hívom, hogy mészárszék. A támadó csapatnak itt akkora előnye van (spot, support, domborzat), hogy semmi értelme itt próbálkozni. Tipikus jelenségek:
1. felkukkerol a ház környékén, a gödörben lévő spotter felvilágítja support szétlövi,
2. próbálkozik az út kanyar előtti domb mögül, spotter felvilágítja, invisible support a dombról lenullázza,
3. az úton marad a domb takarásában - mert ha kinéz szétlövik - és már csak akkor spotolja az ellent, amikor már minden irányból ráesnek,
4. az egyik kedvencem, amikor a kép baloldalán lévő dombra felmegy supportkodni, max lő egyet és spotolódik, majd eggyé válik a környező flórával és faunával tereptárgy gyanánt,
5. a másik nagy kedvenc, amikor kicsi gundep-es tankkal itt a folyópart lejtőjéről próbál felfelé supportkodni... :blink:
Persze erről az oldalról is lehet nyerni ha megfelelő mennyiségű tank és összjáték van, de ugye az utóbbi randomban nem nagyon létezik.

2 éve 11 hónapja #210611 Írta: boba_fett
Köszi a tippet.De mind megb*szhatom ha pl megyek 3m-t és a csata elkezdése után az arty 1 lövésel kilö,vagy ha megyek ki,és a semmiböl 5 ellenele találom magamat szembe secperc alatt.lelövi a láncot,javitom,vagy már nem tudom mert ugye elment.és akkor ott állok tök magatehetetlenül,5en meg secperc kikapnak.Legtöbb bukta azért van mert úgye semmi csapatjáték nincs vagy összetartás,mindenki megy arra amerre lát vagy akar.De lássa ám hogy a túloldalt ellen túleröbe van,nem megy ám segiteni,inkább siet a bázisra mert hát ott jobb.Legjobb az mikor ellen már mindenkit lezuzott majdnem,és 1-2 jóember full hp-val futkározik mert úgye csata alatt nem löt egyet se.Ezért is lenen jó állando csapatal tolni,vagy klánba lenni,csak hát ilyen f*s aránnyal mint én nem kerülök be sehova.HGiába hajtok,gürüzök ha más töketlensége miatt bukok mindig.

2 éve 11 hónapja #210612 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

boba_fett beküldte: Köszi a tippet.De mind megb*szhatom ha pl megyek 3m-t és a csata elkezdése után az arty 1 lövésel kilö,vagy ha megyek ki,és a semmiböl 5 ellenele találom magamat szembe secperc alatt.lelövi a láncot,javitom,vagy már nem tudom mert ugye elment.és akkor ott állok tök magatehetetlenül,5en meg secperc kikapnak.Legtöbb bukta azért van mert úgye semmi csapatjáték nincs vagy összetartás,mindenki megy arra amerre lát vagy akar.De lássa ám hogy a túloldalt ellen túleröbe van,nem megy ám segiteni,inkább siet a bázisra mert hát ott jobb.Legjobb az mikor ellen már mindenkit lezuzott majdnem,és 1-2 jóember full hp-val futkározik mert úgye csata alatt nem löt egyet se.Ezért is lenen jó állando csapatal tolni,vagy klánba lenni,csak hát ilyen f*s aránnyal mint én nem kerülök be sehova.HGiába hajtok,gürüzök ha más töketlensége miatt bukok mindig.

Azért érdemes lenne azt is megvizsgálni, hogy Te hol rontod el a dolgokat. Nem biztos, hogy mindig a csapat a hibás.

2 éve 11 hónapja #210613 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Windstorm.....Skoda T25...állok az egyik utcasarkon....festés..... Tőlem 100m-re másik sarok. Bumm! RHM már csak akkor villan fel, mikor visszafelé tolat. Arra nem volt időm, hogy belelőjek egyet. Kérdés:
Mikor kibukkant a sarok mögül, vajon miért nem villant fel? Azért nem ilyen jó a camoja mozgás közben. Nekem is van.
:dry:

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #210614 Írta: boba_fett

bandras32 beküldte:

boba_fett beküldte: Köszi a tippet.De mind megb*szhatom ha pl megyek 3m-t és a csata elkezdése után az arty 1 lövésel kilö,vagy ha megyek ki,és a semmiböl 5 ellenele találom magamat szembe secperc alatt.lelövi a láncot,javitom,vagy már nem tudom mert ugye elment.és akkor ott állok tök magatehetetlenül,5en meg secperc kikapnak.Legtöbb bukta azért van mert úgye semmi csapatjáték nincs vagy összetartás,mindenki megy arra amerre lát vagy akar.De lássa ám hogy a túloldalt ellen túleröbe van,nem megy ám segiteni,inkább siet a bázisra mert hát ott jobb.Legjobb az mikor ellen már mindenkit lezuzott majdnem,és 1-2 jóember full hp-val futkározik mert úgye csata alatt nem löt egyet se.Ezért is lenen jó állando csapatal tolni,vagy klánba lenni,csak hát ilyen f*s aránnyal mint én nem kerülök be sehova.HGiába hajtok,gürüzök ha más töketlensége miatt bukok mindig.

Azért érdemes lenne azt is megvizsgálni, hogy Te hol rontod el a dolgokat. Nem biztos, hogy mindig a csapat a hibás.

Én kb. ott rontom el hogy ha kimegy pl jobbra 11játékos,nem megyek útánuk 12iknek,hanem megyek segiteni a maradéknak ott ahol kellene.Én is hibázok,nem tagadom.De azért nem rohanok ki az élre hogy egyböl engem löjenek ki elsönek és akkor jönn a noob meg a looser duma,és persze ugy zárom a csatát hogy minuszba vagyok megint.
ui:jelenleg a felsorolt eszközöket nem tudom megvenni mert ép szépen megyek le minden csata után,és mivel nem rendelgetek,csak prémit veszek havonta,igy nem tudok milliokat kiszorni

2 éve 11 hónapja #210615 Írta: Serious_Black

boba_fett beküldte: ha pl megyek 3m-t és a csata elkezdése után az arty 1 lövésel kilö

Ha 3m megtétele után az enemy arta lő ki, az erőteljesen campnek néz ki, ha normál tankkal játszottál, vagy a saját arty lőtt ki, mert nem mozogsz el a bázisról. Esetleg counter arty, ha te is artyval vagy és lőttél már. A bázisokról nem nagyon lehet semelyik pályán sem eredményesen harcolni.

boba_fett beküldte: ha megyek ki,és a semmiböl 5 ellenele találom magamat szembe secperc alatt. lelövi a láncot,javitom,vagy már nem tudom mert ugye elment.és akkor ott állok tök magatehetetlenül,5en meg secperc kikapnak.

Ha vannak melletted baráti tankok, akikkel eredményesen lehet együtt harcolni, vagyis a pálya adott részletéhez megfelelő típusúak (heavy dühöngőben heavyk, medek ütközőpontjainál medek), akkor nincs probléma, mert 4 összetartó és jó képességű játékosnak nem szabad, hogy nagy gondja legyen öttel másodperceken belül. Ha senki nem megy az oldaladra, vagy gyenge tankok mennek abba a pozícióba, amit te is kiszemeltél magadnak(ez volt a feltett képeden is), illetve ellenséges támadás várható az adott irányból, akkor 180 fokos kanyar és vissza. Pont tegnap esett meg velem, Himmelsdorf halálutcájába tier X-es csatába egyedül mentem volna T34-gyel, inkább mentem a hegyre. Ettől persze kikaptunk, ahogy várható is volt, de 3k felett sebeztem, mert nem mentem bele nyolcas HT-vel a három TX heavy és két TX TD elleni harcba. Úgy maximum 800 sebzés lett volna az eredményem abban a csatában.
Ha egyszerre tudnak láncolni és trackelni, akkor valamit vagy nagyon rosszul csinálsz (túldöntöd a sidescrapet, kitolod sarkon az első görgőt), vagy az oldal alapvetően bukta, mert melléd értek. Ha bent van az E75 siddescrapeben, lehet letrackelik, de a lánc úgyis megjavítódik 5mp múlva javítás skillel, sebezni meg úgyse tudnak, mert elképesztő effektíveket kellene belőniük, maximum a HE-jük működik.

boba_fett beküldte: Legtöbb bukta azért van mert úgye semmi csapatjáték nincs vagy összetartás,mindenki megy arra amerre lát vagy akar.De lássa ám hogy a túloldalt ellen túleröbe van,nem megy ám segiteni,inkább siet a bázisra mert hát ott jobb.

Ezt hívják randomnak :trollol: Ha látod, hogy a túloldalt az ellenfél túlerőben van, akkor nem át kell menni segíteni, hanem aggresszívan letolni az előtted lévő kevesebb tankot a társaiddal. Ezt valóban kevés ember érzékeli randomban alacsony szinten, de SH-n, CW-n, egyéb versenyeken alap dolog. Mire átérsz a pálya túloldalára, az egy perc, közben semelyik oldalon nem harcolsz, nem véded a kishps társat, hanem egyszerűen teljesen kiesel a csatából. Még rosszabb, ha eközben az ellenfél oldalba kap, mert akkor valószínűleg meg is haltál.
Mineson például, ha a déli bázisról a hegyen harcolók elbuknak, a legjobb megoldás, ha a jó camojú TD-k a bázisuk környékéről lövik a hegyen feltűnőket és a hegyről délre jönni próbálókat, illetve a pálya nyugati részén a szigetről a K sorra igyekvőket. Bizonyos csatahelyzetekben a bázis környékére visszavonulás jó ötlet lehet.

boba_fett beküldte: Legjobb az mikor ellen már mindenkit lezuzott majdnem,és 1-2 jóember full hp-val futkározik mert úgye csata alatt nem löt egyet se.

Lőttek azok, csak a prokhorovkai síneken közlekedő ellenséges vagonokat semmisítették meg, vagy Airfielden a fejük felett elhúzó bombázókat próbálták leszállásra kényszeríteni.
Másik véglet, hogy az illető pont, hogy okosan játszott, többezret sebzett a saját sebződése nélkül, csakhát éppen a csapat elfogyott alóla.

boba_fett beküldte: Ezért is lenen jó állando csapatal tolni,vagy klánba lenni,csak hát ilyen f*s aránnyal mint én nem kerülök be sehova.HGiába hajtok,gürüzök ha más töketlensége miatt bukok mindig.

Nagyapám volt olyan ember (nyugodjon békében), aki mindig másra fogta, ha valami rosszul sikerült. Holott, a többiek gyakran úgy látták, hogy nagyrészt benne volt a hiba, csak nem ismerte be magának.
Szerintem, a WoT-ban a fejlődés első lépése, hogy rájövünk, hogy xarul játszunk. Én kék recenttel messze nem tudok mindent a játékról, bőven van még mit tanulnom, pedig az átlagnál bőven jobb játékos vagyok eszerint az értékelés alapján. Valahol 3,5-4k recent wn8 körül értik meg a legjobbak a játékot.
175 átlagwn8-cal és valamivel jobb recenttel pedig eléggé háttér nélküli az a kijelentés, hogy mindig más tökéletlensége miatt vesztesz. 1,5-2k wn8 mellé 30% winratetel lenne benne valami, de ha a saját HP-dat nem tudod lesebezni egy kill mellett csatánként (sötétzöld-kék recent), akkor unikum szakasztársak nélkül bizony ne számíts 50%+ winratere hosszú távon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Lord_Loga, Sics

2 éve 11 hónapja #210616 Írta: Serious_Black

boba_fett beküldte: Én kb. ott rontom el hogy ha kimegy pl jobbra 11játékos,nem megyek útánuk 12iknek,hanem megyek segiteni a maradéknak ott ahol kellene.Én is hibázok,nem tagadom.De azért nem rohanok ki az élre hogy egyböl engem löjenek ki elsönek és akkor jönn a noob meg a looser duma,és persze ugy zárom a csatát hogy minuszba vagyok megint.
ui:jelenleg a felsorolt eszközöket nem tudom megvenni mert ép szépen megyek le minden csata után,és mivel nem rendelgetek,csak prémit veszek havonta,igy nem tudok milliokat kiszorni

Bocsi a duplapostért ha az lesz, az előzőt túl sokáig gépeltem.

Ha elindul a lemmingtrain, akkor ne hősködj. Nincs értelme 1vs5-t felvállalni, mert meghalsz. Menj a többiekkel, ha végigtoljátok az oldalt, nyert a csata, mert jó eséllyel tankelőnyben vagytok. Elismerem, ez nem szokott megtörténni randomban, mert egy idő után a lemmingtrain becampel, de még mindig több értelme van, mint egyedül megküzdeni a fél ellenséges csapattal.

Nekem nincs prémem, SH-ban tier 6-os tankkal 20k-kat farmolok kb csatánként. Tier 9-10-zel körülbelül egálba tudom kihozni a számlát, a többivel farmolok. Goldot nem lövök, mert nincs rá kreditem, csak a CW tankokon van felszerelés és gold, de egy tank akkor hozza ki a legjobbat magából, ha tökéletesen fel van szerelve, gold lőhető illetve jó a legénység.
Ezzel én kevesebbet teljesítek csatánként, mint tudnék, de szépen fokozatosan próbálok kezdeni vele valamit. Tegnap este például SH-ban farmoltam ki a Cromwellemre a felszerelést, mert leárazás van, illetve a Crommy CW járgány. Valamint amennyi fogyócikket tudtam, betáraztam előre magamnak féláron. Sok kicsi sokra megy...

T9-ben prém fiókkal mínuszba menni vagy nagy százalékban golddal, vagy nagyon gyenge játékkal lehet csak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007

2 éve 11 hónapja #210620 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia

Volvo_elcsap beküldte: És amikor E25-tel soroztam egy KV2 tornyát, mire az egyszer csak kigyulladt? Vajon a motort helyezték fel a toronyba a fejlesztők, vagy az üzemanyag-tartályt? Tudom, nagy az a torony, de ennyire azért mégsem...én a vodkára tippelek, amit ott felejtettek Szergejék :happy:

Én SU-100-al lőttem bele hátulról a tornyába és mi történik erre? Leesett a lánctalp!!! :trollol:

2 éve 11 hónapja #210621 Írta: boba_fett
Senkire nem fogom,de egyszer kerülnél velem egy csopiba,és látnád mit müvel a többi akkor azt irnád hogy igazad van,és tévedtél.Visszaszámlálásnál jelölöm mit figyeljünk,az ellen ép ott jön ki.Elöte kapom a dumát hogy negativ,persze ilyen cromwell féle makiktol.Kirohan ellen bázisr,a sok hülye követi.És mindig az van hogy nem arányosan osztodik a csapat hogy 5 jobbra,5 ballra,5 közép vagy ilyesmi,nem.10elindul jobbra,2balra a többi meg hátúl marad és less.kimész igy fél mappig,ahol a 2 tank ment ott pofádba jön 8 ellen tank,középen a többi,ahol a 10 ment a sajhátbol ott meg semmi ellen nincs.9-10es tank van a csatába,9-10es fut vissza mert kap egy lövést,hanyat homlok menekül hátrahagyva a többit.És szinte 9-10esbe ez van eu2 seron.Az más tészta ha szakaszba vagy,de random csatába(normál csata) ez van.Az is érdekes hogy ellen meg tudja azt csinálni hogy a kis tökmagok hátra mennek és artykat kikapják,nálunk ez kb 50 csatából ha 1x van,sokat mondok.Többség álltalába cseh,lengyel,meg egyébb,magyar alig van.Ha van akkor jön a duma hogy noob,any*d,stb.Másik az,olyan tank ellen nem tudok semmit tenni ami még a minitérképen se látszik és belémlö,jön az hogy x-y belém löt de minitérkép a közelbe se jelez ki senkit, na meg artyval mi a fityfenét kezdek mikort a mapp tuloldalárol ver belém.Netem jó,gép is,de néha azz van hogy minitékép kijelzi fél mappnál a csókát,eltünik,2mp azt ott röhög a pofámba 3m-re tölem és kilö :(

2 éve 11 hónapja #210622 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Serious_Black beküldte:

boba_fett beküldte: T9-ben prém fiókkal mínuszba menni vagy nagy százalékban golddal, vagy nagyon gyenge játékkal lehet csak.

Én az utóbbi 2 hónapban inkább AW-t játszottam, meg HOI IV-et ezért nem vettem prémiumot. 8-10 tierben sikerült kb. 700e kreditnél megmaradnom. Persze ehhez az is kellett, hogy nyomjak naponta legalább 3-4 elfogadható kört a Feka Bulldoggal. (Nem vagyok klánban, tehát nincs sh). De ha szívok, vagy szimplán szarul játszom akkor bizony simán zártam a napot -140k bevétellel.

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #210634 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
Ha lenne olyan topic, hogy a játékosk furcsa dolgai oda irtam volna, de nincs. Dühöngőbe nem akartam irni, mert nem vagyok dühös csak nem értem és valószinü soha nem is fogom.
Csak két kép ami teljes mértékben jellemezte a mai napom és talán az wot játékosok 90% át is.

Top tier full hp-s tank sarokba kempel és várja, hogy vége legyen. Nem segit nem lő nem jelzi, hogy tölt csak vár. Vajon miért fejleszt ki valaki egy tier 10es tankot? Mi hajtja a hozzá hasonló játékosknak nevezet egyéneket.
"Nagyot lő, top tier leszek, op tank" , akkor miért kell végig kempelni a sarokban?

Amit szintén nem értek minek kell befoglalni, amikor lehet nyerni foglalás nélkül is. Azt megértem, hogy vannak esetek, amikor foglalni kell, mert létszám fölényben vannak vagy ki kell mozditani az ellenfelet a beton kempből, de ma ez egyik csatában sem volt.
4 ilyen csatát mentem ma, amiben mi vagy az ellenfél befoglal. Ami a szomoru, hogy a 10es tankokkal állnak be foglalni vagy nyomják a hard kempet. Ismét felmerül bennem a kérdés, miért akar valaki 10es tankot, ha nem akar vele harcolni. Azt megértem, hogy nem tud, hogy nem akar.............
37 csata után 40,54% a győzelmi arányom a T62 vel. Esélyem sem volt, hogy csináljak valamit, pedig 10es nagyott lő meg op is. 10 es tierben 2 perc után "vége" is a csatának.
Ja igen az ovisok. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi ovis játsza ezt a játékot.

szerk. a 3k sebzés nem volt jellemző :lol: .
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.