Jelenleg 350 vendég és 3 tag online

Közepes tankot. De melyiket?!

4 éve 7 hónapja #113696 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight

darkon beküldte: én pedig jobban szeretem ,mint a cromwellt :)
érteni kell a chi-tohoz.
ennyi a külöbség.
a cromwell könnyebben játszható.

Ezzel lehet,hogy egyedül vagyok. De mindkettő egy szutyok. dozer00 már leírta a Chi-To-t. A Cromwellhez még annyit,hogy rohadt pontatlan ezért nem szerettem meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #113700 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

HUNknight beküldte:

darkon beküldte: én pedig jobban szeretem ,mint a cromwellt :)
érteni kell a chi-tohoz.
ennyi a külöbség.
a cromwell könnyebben játszható.

Ezzel lehet,hogy egyedül vagyok. De mindkettő egy szutyok. dozer00 már leírta a Chi-To-t. A Cromwellhez még annyit,hogy rohadt pontatlan ezért nem szerettem meg.

A cromwellre a "rohadt" pontatlan szerintem még bóknak is elmegy. Az a tank képes 2 méterről is kilőni egy műholdat, miközben épp körbetáncolja az "áldozatát"... Ritka egy gányadék... :sick:

egy jó tulajdonsága van, hogy gyors, azaz gyorsan tudsz menetközben mellé lövöldözni :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 7 hónapja #113703 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Ja, küldihez visszavettem a Cromwellt és tényleg valami rettenet a szórása. Ha megállsz, még legalább 5 másodperc, hogy egy pontos lövést leadj, nem beszélve a kritikán aluli lőszersebességről. Az egyetlen ami miatt működik, mert baromi gyors, de ennyi.

Ma próbáltam az STB-t egy másik accounton. Az ágyú néha troll volt, de 3500 dmg-dzsel jöttem ki a csatából, szóval egész jó. Gyors, a tornya pattog, a DPM baromi jó, de nem kell erőltetni a sniperkodást. 400 méterig még oké, de felette már bajos.

Flexman, szerintem ezek közül az STB a nyerő. Kínának szar a gundep, szóval nem játszható, az angol pedig tényleg nagyon támogató.

4 éve 7 hónapja #113744 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

kajzoo beküldte: Az STB iszonyat op de STA1-ig huzd ki az agat freebol mert az elotte levo tankok abszolut vallalhatatlanok.

És mégis mi az op benne?

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 7 hónapja #119486 Írta: flexman911
Megválaszolva: flexman911
FV4202 lett belőle. Köszönet mindenkinek, aki segítőkészen hozzászólt a témához!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

4 éve 7 hónapja #119488 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

flexman911 beküldte: FV4202 lett belőle. Köszönet mindenkinek, aki segítőkészen hozzászólt a témához!

Fuuuuu nekem is megvan és imádom jó választás :D

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: flexman911

4 éve 7 hónapja #119536 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula
Nem választottál rosszul. Ha nekem muszáj lett volna e háromból választani én is a többség által megjelölt STB-t választottam volna, mert én mozgékonyság mániás vagyok. Másodiknak viszont az FV-t. A 121 nekem biztosan beáll majd a garázsba, mert egyedi a medek között, de egyértelműen azt a legnehezebb kihúzni és jó sok tapasztalat kell a kezeléséhez is.

Azzal is egyetértek, hogy az orosz T10-es medek a legjobban ajánlhatók az átlag játékos számára. Ettől függetlenül, ha csak egy T10-es medem lehetne én egyértelműen a Leo 1-et tartanám meg.

4 éve 7 hónapja #119537 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
121 et nem ismerem, de az STB es az FV is nagyon jo tank szerintem. Bar nem olyan konnyen kezelhetoek mint az orosz medek, de ha raerzel akkor nagyon lehet vele kaszalni.

4 éve 7 hónapja #119540 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
STB1-em van, elég jó, de nem ér fel az oroszokkal, sajna és szerintem az E50M is veri, legalább is pubba szerintem jobb.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 7 hónapja #119550 Írta: flexman911
Az STB-1 roppant szimpatikus volt az eszméletlen DPM, viszonylagos mozgékonyság miatt, de nem szeretem a pontatlan tankokat és a japán ág túl homogén nekem.
Szeretem ha egy nemzetben az egyik ág komponensei kompatibilisek a másik ágéval. Így ha kiveszel egy ágat, a másikra már kevesebb XP kell.
Ez adott volt az FV4202-nél és a pontosság is. Bár a kínaira is nagyon igaz. A tegnapi Berlin csomagos Cromwell B pedig, mint legénység húzó tank végképp elbillentette a mérleg nyelvét.

4 éve 7 hónapja #119601 Írta: gmaster0o0
wotlabson olvastam az STBrol h. pubstar:D.

STB-be 1 idegesito dolog van, szembol ammorack. DE csak addig amig nincs rajta bizt elhelyezes. Meg amugy keresni kell a hulldownt aztan akkor nem lovik a testet nem lesz ammo rack:D. Felek is vele emiatt sik terepen harcolni. Ha van valami domb es DPM-et tudod hasznlani rendesen, akkor stb egy vadallat. 0 sebzesrol pillanatok alatt lesz 3-4k ugy h. eszre se veszed.
Annyira nem pontatlan ha adsz nekik szusit.

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119614 Írta: flexman911

gmaster0o0 beküldte: wotlabson olvastam az STBrol h. pubstar:D.

STB-be 1 idegesito dolog van, szembol ammorack. DE csak addig amig nincs rajta bizt elhelyezes. Meg amugy keresni kell a hulldownt aztan akkor nem lovik a testet nem lesz ammo rack:D. Felek is vele emiatt sik terepen harcolni. Ha van valami domb es DPM-et tudod hasznlani rendesen, akkor stb egy vadallat. 0 sebzesrol pillanatok alatt lesz 3-4k ugy h. eszre se veszed.
Annyira nem pontatlan ha adsz nekik szusit.

99% Random Battle-ban játszom, 3/4 részében annak is solo play. Bár megtehetném, de nem fogom sushi-val etetni meg sake-val itatni. :)

4 éve 7 hónapja #119623 Írta: gmaster0o0
hat en midnig hasznaltam szoval nem tudom milyen nelkule:D

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.