Jelenleg 556 vendég és 6 tag online

MM egyensúly

11 hónapja 2 hete #283082 Írta: szabo92
Megválaszolva: szabo92
Valakinek van ötlete, mitől lehet az, hogy az elmúlt két hétben majdnem minden meccs előtt 40-60 sec-et kell várnom mire összeállítja a csapatot? Teljesen átlagos játékos vagyok 7000 pr-el, szóval az se lehet, hogy azért várat mert nem lenne jó a balance miattam. Már eléggé kezdi felcseszni az a agyam, hogy közel annyi a várakozás mint maga a játékmenet. Bárkivel beszéltem náluk maradt a pár sec-es várakozás. Írtam pár levelet a supportnak, de mindegy mi volt benne, ugyanazt az automatikus választ küldte vissza. Vajon mi lehet az oka enne a sok várakozásnak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete #283095 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

szabo92 beküldte: Valakinek van ötlete, mitől lehet az, hogy az elmúlt két hétben majdnem minden meccs előtt 40-60 sec-et kell várnom mire összeállítja a csapatot? Teljesen átlagos játékos vagyok 7000 pr-el, szóval az se lehet, hogy azért várat mert nem lenne jó a balance miattam. Már eléggé kezdi felcseszni az a agyam, hogy közel annyi a várakozás mint maga a játékmenet. Bárkivel beszéltem náluk maradt a pár sec-es várakozás. Írtam pár levelet a supportnak, de mindegy mi volt benne, ugyanazt az automatikus választ küldte vissza. Vajon mi lehet az oka enne a sok várakozásnak?

A PR-t csak a csapat csatáknál nézi, a normál (random) csatákban csak a tank típusát veszi figyelembe. Sok függ attól is, hogy melyik napszakban játszol. Arty-k esetén van, hogy percekig is vár.

11 hónapja 2 hete - 11 hónapja 2 hete #283110 Írta: szabo92
Megválaszolva: szabo92
Tanktól, tiertől, napszaktól függetlenül csinálja. Az arty-t meg tiltja a vallásom :D

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #285621 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Gondoltam, megosztom veletek a tegnapi zárómeccsem élményét, mert valahogy ez, mint számomra valami jól érzékelhető trend betetőzése kikívánkozik belőlem; aki tudja, érti:
Szóval az MM 3 artit és 6 td-t osztott be a 15 fős csapatba...
Volt még 4 heavy, ami eliparkodott egy-egy biztonságos helyre, aztán meglapult - teljesen megértem őket. A játéktéren pár tank lézengett, néha fel-feltűnt az ellenfél egyetlen lighja, ami pillanatok alatt eliszkolt. Aztán telt múlt az idő... Kire lőjek? Ki a fenére lehet lőni?
Aztán eluntam, inkább szabadulnék ettől az antijátéktól. Elindultam spotolni, tudtam mi lesz, de mindegy. Felvillantottam pár ellenfelet, aztán pár másodperc alatt belém állt három tüzérségi gránát és két td lövedék. Ennyi, és szerény véleményem szerint ez egy önmagát generáló folyamat: csak még több td és még több arti lesz a játékban. Pont emiatt. Na eleget lamentáltam.

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #285624 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
[moderálva]

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #285625 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

turoskeksz beküldte: [moderálva]

Felesleges volt oldani a tiltást!
Viszlát!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.