Jelenleg 441 vendég és 6 tag online

Hogyan legyek hatékonyabb játékos?

5 hónapja 3 hete #285715 Írta: MircMarc
Megválaszolva: MircMarc

GunnersHun beküldte: A videókat én is csak ajánlani tudom, azóta lódult meg nekem is a stat mikor elkezdtem megfogadni melyik tank, hogy használható. Majd én is tudatosan kezdtem, használni őket a pálya megfelelő helyén megfelelő módon.
Bár még magamnál hiányolom, hogy egy két dolgot nem jól reagálok le és még több minimap figyelmet.

Sziasztok!Én azt szeretném kérdezni,hogy ki az a videós akit érdemes nézni.Mert láttam sok olyat akik játszani se tudnak...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 3 hete #285716 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Szia.

Én Orzanel, Skill4ltu és Sirfoch csatornáit ajánlom.

5 hónapja 3 hete #285717 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

MircMarc beküldte:

GunnersHun beküldte: A videókat én is csak ajánlani tudom, azóta lódult meg nekem is a stat mikor elkezdtem megfogadni melyik tank, hogy használható. Majd én is tudatosan kezdtem, használni őket a pálya megfelelő helyén megfelelő módon.
Bár még magamnál hiányolom, hogy egy két dolgot nem jól reagálok le és még több minimap figyelmet.

Sziasztok!Én azt szeretném kérdezni,hogy ki az a videós akit érdemes nézni.Mert láttam sok olyat akik játszani se tudnak...

www.twitch.tv/weeniswot

www.twitch.tv/dyaebl

www.twitch.tv/x...lights - X3N4 már nem játszik, de még lehet találni egy-két sessiont a twitch profilján. 6k WN8-t tartott.

www.twitch.tv/orzanel

www.twitch.tv/lebwa_wot

www.twitch.tv/delilash

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

5 hónapja 2 hete #285998 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Sziasztok!
Lassan elérve a 10k meccset ismét felmerül bennem kérdés, hogy vajon mennyire vagyok hatékony játékos. Jelenleg úgy érzem, hogy kissé megrekedt a fejlődésem. Lehet mondjuk azért van, mert mostanában kezdtem el jobban 9-es és 10-es tankokkal masszívabban játszani és egyenlőre ez kissé idegen világ.
Alapvetően magam részéről két hiányos területet vélek felfedezni a játékomban.
Előszőr is minimap és az abból nyert információk alkalmazása (map awerness) illetve az ezzel összefüggő mikor toljuk meg illetve maradjak a hátsómon szituációk.
Kérdésem az lenne, hogy ezek fejlesztésére lehet célzottan gyúrni, vagy inkább gyakorlatban alakul ki?
wotreplays.eu/s...-t54e1
Ezen a replayen szerintem látszik minden problémám, pedig elsőre úgy gondoltam, hogy remek kört mentem.
Ha valaki venné a fáradságot esetleg mondana véleményt azt nagyon megköszönném.
Tank akadémiára nem akartam feltenni egyrészt mert a videokészítéshez nem értek másrészt meg az érdekelne mi az amit nem jól csináltam.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.