Jelenleg 369 vendég és 3 tag online

Kezdő vagyok, hogyan legyek jobb?

2 hete 5 napja #291023 Írta: PetrovPali
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok! Régebben játszottam a játékkal, most újra letöltöttem. Régen nagyon rosszul játszottam, főleg most. Szovjet nehéz ágat húzok, most a KV-85 -nél tartok. Esetleg kaphatok tippeket, hogy mire kéne oda figyelnem stb. Aki írna tippeket annak nagyon szépen köszönöm előre! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 5 napja #291027 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

PetrovPali beküldte: Sziasztok! Régebben játszottam a játékkal, most újra letöltöttem. Régen nagyon rosszul játszottam, főleg most. Szovjet nehéz ágat húzok, most a KV-85 -nél tartok. Esetleg kaphatok tippeket, hogy mire kéne oda figyelnem stb. Aki írna tippeket annak nagyon szépen köszönöm előre! :)

Tank akadémia topik és a tank elemzések rész pont erre készült. Ajánlom figyelmedbe; ott tényleg jó tippeket láthatsz

Nem hiszek a tér létezésében...

2 hete 5 napja #291029 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Köszönöm szépen! Ránézek.

2 hete 4 napja #291033 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A lenti javaslat jo, ott talasz sok anyagot.
Ami nagyban segithet, ha talalasz egy nalad lenyegesen jobb szakasztarsat akivel tudsz egyutt jatszani, es aki jatek kozben rad is figyel, elmondja mi miert vagy eppen miert ne. Elobb-utobb raerzel...
Valamint, nezz streamet (twitch). Ha magyart szeretnel akkor ajanlon MrScheff-et vagy Tankelit01-et, de ha csak a jatekot akarod kovetni skill4ltu, Circonflexes, Mailand, stb... En toluk es sok trukkot lestem el.

PetrovPali beküldte: Sziasztok! Régebben játszottam a játékkal, most újra letöltöttem. Régen nagyon rosszul játszottam, főleg most. Szovjet nehéz ágat húzok, most a KV-85 -nél tartok. Esetleg kaphatok tippeket, hogy mire kéne oda figyelnem stb. Aki írna tippeket annak nagyon szépen köszönöm előre! :)

2 hete 4 napja #291036 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Köszönöm szépen a segítséged!

2 hete 4 napja #291044 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Az előttem szólókkal egyetértve még kiegészíteném, hogyha értesz angolul, akkor a
wiki.wargaming...._Tanks is hasznos lehet. Ezen minden tankra van egy rövidebb-hosszabb elemzés + tipp. Ennek az oldalnak a WoT játékra/játékmenetre általánosságban vonatkozó része le lett fordítva magyarra és a www.wotinfo.hu/...p/wiki alatt eléred. Ez is nagyon hasznos tud lenni.
A wiki.wargaming....nks-re a visszatérve, azt anno unicum-szintű játékosok írták okulni vágyó játékosok részére, a Wargaming félhivatalos támogatásával. Az látszik, hogy kifulladtak/kifogytak, mert a térképekre vonatkozó rész elavult, meg a régóta játékban lévő tankok elemzése részletes, míg az újabbak tömörek - de általában nagyon jól használható kiindulásként.

PetrovPali beküldte: Sziasztok! Régebben játszottam a játékkal, most újra letöltöttem. Régen nagyon roscul játszottam, főleg most. Szovjet nehéz ágat húzok, most a KV-85 -nél tartok. Esetleg kaphatok tippeket, hogy mire kéne oda figyelnem stb. Aki írna tippeket annak nagyon szépen köszönöm előre! :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.