Jelenleg 567 vendég és 4 tag online

HOME FRONT!

6 hónapja 3 hete #290128 Írta: apajani
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hogyan lehet vele naponta többet mint pl. 3-at játszani?

Köszi, ha válaszolsz!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 3 hete - 6 hónapja 3 hete #290129 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

apajani beküldte: Hogyan lehet vele naponta többet mint pl. 3-at játszani?

Köszi, ha válaszolsz!

Kettő kanna üzemanyagot kapsz naponta + randomban lehet még kettőt szerezni + ha szintet lépsz 2. szintnél kapsz kettőt, 3. szintnél négyet.
Megpróbálhatod ezt a kódot is: CAPTUREDSTREAM19
Van akinek adott kettő kannát, de nekem semmit.

6 hónapja 3 hete #290130 Írta: apajani
Megválaszolva: apajani
Köszi, viszont az nem sok!
:(

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #290188 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
HomeFront kisokos:
esport1.hu/news...PGe9g4

6 hónapja 2 hete #290190 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Pár gyors kérdés: az aknamező telepítését tényleg csak közvetlenül a tankod elé lehet megtenni? Illetve van-e "szavatossági ideje" az aknáknak? (Úgy vettem észre, mintha a régebben telepített aknáim eltűnnének pár támadó hullám után, vagy legalábbis az az elvileg pár hullámmal ezelőtt aláaknázott területen áthúzó bot-tankok nem sérülnek.)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

6 hónapja 2 hete #290198 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
A kis tankok rögtön felrobbannak egy aknától, de a dögök (Párduc, Tigris) több aknát is "hatástalanítanak". (Főleg a Tigris, mind ha csak 200-250 körüli Hp vesztene egy zászlócskádtól.
Akarom mondani, ha dögöket akarsz megállítani, akkor a haladási irányukra hosszába kell helyezned az akna sort. (Nagyon el kell találjad, hogy merre jönnek.) Studzianki-n a mélyedés fölötti hídra két sor aknát szoktunk rakni kicsit srévize X-be, hogy a hídon haladó biztos benyelje.
Fisherman's Bay-on az Obelix (emlékmű) mellé szoktunk rakni, (mert arra szoktak jönni a dögök,) de ott akkora távot kell lefedni velük, hogy csak haladási iránnyal merőlegesen tudjuk csak rakni.
Ilyenkor a dögök megakadnak rajtuk (akna leveszi a cipőjüket), de aztán tovább tudnak menni.
Én magam, ha már tudok aknát telepíteni mihamarabb le szoktam rakni, ha kell akár 3*, 4* egy frekventáltabb helyre, mert a 10 támadásos homefront-ban az utolsó hullámot még nem sikerült megfogni, 4 Tigris, 4 Párduc minden aknán átmegy...

6 hónapja 2 hete #290199 Írta: hadtjuk
Aknát csak közvetlenül magad mellé tudsz telepíteni.
Ha nem az utolsó támadás utolsó ellenséges Tigris tankjáról van szó (és még vannak életben lévő társaid!) akkor nem érdemes megpróbálni a kamikaze aknarakást. Jobban jársz ha sptolod az ellent...
Ha ház mögött kerülgetitek egymást rá lehet rakni az aknát azt nagyon szereti.:) :) :)

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #290200 Írta: hadtjuk

Tank_szemelyzete beküldte: Pár gyors kérdés: az aknamező telepítését tényleg csak közvetlenül a tankod elé lehet megtenni? Illetve van-e "szavatossági ideje" az aknáknak? (Úgy vettem észre, mintha a régebben telepített aknáim eltűnnének pár támadó hullám után, vagy legalábbis az az elvileg pár hullámmal ezelőtt aláaknázott területen áthúzó bot-tankok nem sérülnek.)

Szavatossági ideje tudtommal nincs az aknáknak. (Bár régebben feltételeztem, hogy a halálom után az általam rakott aknák eltűnnek, de tapasztalat azt mutatja, hogy inkább a nagyok (Tigris, Párduc) letaposnak egy folyosót.

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #290201 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Srácok, mi van ha a nyugati fronton utálom a Szerencsés Második tankjait, de a másik két hadosztály már 3-as szinten van. Lehet olyat h a másik kettővel gyűjtök elegendő pontot a Nyugati frontra és kapom a felszerelést?

UPDATE: Megválaszolom a saját kérdésemet, mert rájöttem a dologra, de hátha más is ezzel szenved. A válasz Nem. Nem lehet megszerezni a felszerelést csak azzal, hogy elég pontot gyűjtünk a Keleti/Nyugati fronton, mert kell a 3 hadosztály tokenje is, amit 3-as szint után kapunk csak meg.
Tehát ha mindkét fejlesztett felszerelést meg akarjuk szerezni, kell mind a 6 token, akármilyen szar is egyik-másik hadosztály.
Na megyek, beveszek egy Frontin-t és leöblítem egy deci szilvapálesszal..

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #290203 Írta: hadtjuk

Colonel_Fox1984 beküldte: Srácok, mi van ha a nyugati fronton utálom a Szerencsés Második tankjait, de a másik két hadosztály már 3-as szinten van. Lehet olyat h a másik kettővel gyűjtök elegendő pontot a Nyugati frontra és kapom a felszerelést?

UPDATE: Megválaszolom a saját kérdésemet, mert rájöttem a dologra, de hátha más is ezzel szenved. A válasz Nem. Nem lehet megszerezni a felszerelést csak azzal, hogy elég pontot gyűjtünk a Keleti/Nyugati fronton, mert kell a 3 hadosztály tokenje is, amit 3-as szint után kapunk csak meg.
Tehát ha mindkét fejlesztett felszerelést meg akarjuk szerezni, kell mind a 6 token, akármilyen szar is egyik-másik hadosztály.
Na megyek, beveszek egy Frontin-t és leöblítem egy deci szilvapálesszal..

Mi előtt nagyon nekiállnál. egyszerre a két lila cuccot nem tudod megszerezni a limitált csataszám és a csatában szerezhető köcsögök és frontok miatt. (Ezek azok amit kapsz a homfront csata jelentésekben.) Inkább azt javaslom, hogy az egyik oldalt húzzad ki, azt ha sikerült a maradék csatából még talán megszerezheted a másik oldalt 2 szintjeit, ami az álcákat adja.

UI: Nem lehetne összevonni ezt az oldalt a másik Homefrontos oldallal?

6 hónapja 1 hete - 6 hónapja 1 hete #290237 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Végeredmények
A számomra célként kitűzött 2-es szint (álcafestések) viszonylag gyorsan meglett. A maradék kannákból a szimpatikus felszerelésekhez (venti 3. szint, nagy kaliberű tank töltésgyorsító, vertstab) vezető hadosztályokat 3. szintig húztam. Aztán jött a vasárnap este, amikor olvastam Bhalangir véleményét a kötvényes felszerelés viszonylag könnyű megszerzéséről és úgy tűnt, hogy hétfő hajnalig tart az egész. Szóval 8 kanna benzinnel nekiestem a maradék keleti frontos hadosztály 3-asra húzásának. 7 kanna után meg is lett, és volt 1729 körüli pontom a stabilizáló rendszerhez szükséges 2000-ből. Voltak kételyeim, hogy az 1 kanna maradék benzin + a 3-as szint eléréséért kapott 4 kanna elég lesz-e (7 támadó hullámos csata kb. 50 pontokat adott, az 5 adag benzinnel ez kb. 250 pont), de nekifogtam, hátha kapok 10 hullámos csatát is amit nyerek. A dolog végül működött, és hétfő hajnali kettőre meglett a stabilizáló rendszer úgy, hogy még maradt is egy kanna benzinem. Aztán olvasom, hogy igazából kedd hajnalig tartott :-( Így hétfőn lett még 4 kanna benzinem, csak mivel 5 kanna nem igazán elég egyetlen 2-es szintű hadosztály 3-asra húzására se, így a Homefront ezzel véget ért számomra. IS-7 immár full kötvényes cuccban feszít. :-) Az alábbi kép hétfő délután készült:

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Mellékletek:

6 hónapja 1 hete #290238 Írta: prime1977
Megválaszolva: prime1977
Basszus, én nem is tudtam, hogy ez időre megy.
Ez a Homefront olyan mint a Frontvonal, hogy minden hónapban lesz?
Vagy ez csak egyszer van 1 évben? :/

6 hónapja 1 hete #290239 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

prime1977 beküldte: Basszus, én nem is tudtam, hogy ez időre megy.
Ez a Homefront olyan mint a Frontvonal, hogy minden hónapban lesz?
Vagy ez csak egyszer van 1 évben? :/

Most volt először, nem tudni, hogy milyen gyakran lesz még.

6 hónapja 1 hete #290241 Írta: Csatabika
Megválaszolva: Csatabika
Sziasztok !
Véget ért a homefront ?
Ha igen, lesz még ?

6 hónapja 1 hete #290242 Írta: prime1977
Megválaszolva: prime1977
Köszönöm a válaszodat!
Nem tudtam, hogy időre megy. :(
Egyébként nagyon jó volt, nekem nagyon tetszett!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.