Jelenleg 589 vendég és 14 tag online

Frontline

9 hónapja 4 hete #287138 Írta: Freepunk_Hun
Megválaszolva: Freepunk_Hun
Köszi. Jó lenne, ha így lenne.

Ne legyünk minden áron bunkók....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 4 hete #287140 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Robb_HUN beküldte: Sziasztok, egy kérdés:
elértem a 30. szintet, és növeltem a tekintélyt. Viszont a nevem mellé kitűzhető jelvényt nem kaptam meg.....azt az event végén adja vagy mi?

A kitűzhető jelvényt csak a 3.-ik, 5.-ik, 7.-ik, és a 10.-ik tekintély után érhető el!
A képen láthatóak .
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287145 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
30-as szintet sikerült 52 csatából elérni. Tegnap volt egy hosszabb maratonom. Hát elég gyenge formában voltam. Volt olyan szégyenteljes köröm, ahol közlegény szinten zártam. A prémium nappal próbáltam a lehető legtöbb creditet begyűjteni. 1 nap alatt a szint jutalmakkal együtt kb 5 millió ezüst összejött. Ez randomban nekem hónapokig tart, mert ott kevesebbszer megyek prémium tankkal, és a magasabb szintű körök még gyakran mínuszosak.
Frontline-ban eléggé jellemző volt, kb, minden 4-ik csatában max 2 lövés kellett volna a magasabb ranghoz. Gyakran hibázom azzal, hogy óvatlan vagyok, és nem lövöm le a HP-met, gyorsan elhullok, és várhatok perceket. Ha valaki ügyes, és nem szedik ki gyorsan, akkor az őrnagy szintet tudja átlagban hozni, ezáltal jóval kevesebb csata is elég a 30-as szinthez.
Az egyik legérdekesebb csatámat feltöltöm. Hátha valakit ötletet szeretne meríteni, mi kell a tábornok szinthez. A legelső befoglalásom alatt sikerült elég jól használni a páncélomat, viszonylag sokat lőttem, és őrmester szintről egyből századosra ugrottam. (hadnagyot átugorva). Gondolom a befoglalás és a bázis körben sebzett tankok miatt. Az első öt percben elsőként értem el ezt a rangot. Kb 9 és fél perc alatt foglaltuk be a második szektort, ezután lettem őrnagy. Onnan már csak pár lövés és 4 perc kellett a tábornok szinthez. Egyetlen tankkal jutottam el eddig, úgy, hogy csak javítóba mentem, amikor fontos volt. Jól mozgott a csapat, meg volt az összhang is. Utána már lazábbra vettem. Nem hibátlan csata, de talán ad ötletet azoknak, akik nem nehezen jutnak magasabb rangra.

Melléklet:

Fájlnév: 20190215_1...otreplay
Fájlméret:4,639 KB
Mellékletek:

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287146 Írta: Tökfilkó2017
Tábornok szinthez tanácsok:
esport1.hu/news...scheff

Elég jól összeszedték a tippeket. Ami látszik, hogy a mozgékony tankok mennyire előnyösek. A könnyű tankok ráadásul 3 féle támogató cuccot vihetnek magukkal.
A felderítőrepülő sokkal hasznosabbnak tűnik, mint gondoltam. A legtöbben az ágyú vagy légicsapást használják, és rengeteg spot-damage-t lehet begyűjteni egy jó felderítéssel.
Kiemelten fontos a bázisfoglalás, és ne lőjjétek a tornyokat, ha még nincs őrnagy rangotok!

Videó:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

9 hónapja 4 hete #287156 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Lehet itt adni a tippeket,de amíg a majmokat nem szűrik ki,addig egy rakás szar az egész.Tök fölösleges erőlködés,csak agyvérzést kap az ember a sok SZARIk12PL-től.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alexis

9 hónapja 4 hete #287158 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Egyébként ebben a modban máshogy müködik a szpot és álcarendszer ?
Röhej ,hogy egy 4 skilles s1-el sem lehet semmi elöl elbújni.

9 hónapja 4 hete #287160 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Alexis beküldte: Egyébként ebben a modban máshogy müködik a szpot és álcarendszer ?

Hová?Bokor annyi mint himmelsdorfban.

Betanított magfizikus

9 hónapja 4 hete #287161 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Alexis beküldte: Egyébként ebben a modban máshogy müködik a szpot és álcarendszer ?

Ezért nincs értelme nagyon a td-nek. Főleg az ilyen bokor harcosoknak. Itt menni kell nehézzel meg meddel meg esetleg capelni lightal és ennyi. Mert minél több cap pont és visszalövés és minél nagyobb kombó a fontos. A rankot és ezáltal az XP-t arra adja. A többi mellékes.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287164 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Mondjuk igy a végére mindenkinek már fullon vannak az extra kiegészitök is.
Én is állandóan reptettem a felderitögépeket is igy a td-nek aztán már végképp nincs esélye.

9 hónapja 4 hete #287165 Írta: suminor
Megválaszolva: suminor
Azt lehet tudni, hogy a következő hónapokban melyik hetekre esnek majd a frontline hetek vagy csak nekem nem sikerült megtalálni? :(

9 hónapja 4 hete #287166 Írta: Tökfilkó2017

suminor beküldte: Azt lehet tudni, hogy a következő hónapokban melyik hetekre esnek majd a frontline hetek vagy csak nekem nem sikerült megtalálni? :(

Ezekben az időpontokban lesz játszható a Frontline:

Első hét: február 11-18.
Második hét: március 11-18.
Harmadik hét: április 15-22.
Negyedik hét: május 6-13.
Ötödik hét: június 24-étől július 1-jéig
Hatodik hét: július 8-15.
Hetedik hét: augusztus 12-19.
Nyolcadik hét: szeptember 9-16.
Kilencedik hét: október 7-14.
Tizedik hét: november 4-11.

forrás: esport1.hu/news...scheff
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cortez31, BZolti, suminor

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287176 Írta: Golza
Megválaszolva: Golza
a J-vel tudod elhagyni a tankot, ami ugyanúgy elvesz egy tankot a sorból mintha kilőttek volna

Az én észrevételeim:
Védéshez jobb csapat kell, mert:
- le kell reagáni az ellenfél migrálását, sok bot toltja 12v4 -be mikor a másik frontot már majdnem végigtolták
-ha meg kell b@aszódni akkor meg kell b@szódni. Vidd be HP-t és resetelj, a birkákat visszavonuláskor mészárolják le
- "A" védését a szélek döntik el főleg a fenti párkány
- "B"védéséhez a C felőli részt kell fogni és leszedni a C-ről átlövőket
- "C" védéséhez a külső bokros útra kellenek tankok és a rádiótorony alá tornyozók, a többit felesleges erőltetni
- A-ról B-re és forditva lehet menni segiteni vagy menekülni, ha elesik az átmenőket keresztbe lőni, ugyanez D-E viszonylatba a hegy végi magaslaton
- Jobb pályaismeret kell a kulcspoziciokhoz, sniper reset helyekhez

Támadás
- Véreztesd ki, foglald el a széleket és csak akkor foglalj - hátrány lehet addigra betöltenek a bombázások VAGY 3 LT full engineeringgel Powercap ha beirod lehet h még a csapat is támogat
- Ne szégyellj lemmingnek lenni menj át arra a bázisra amit a legkönnyebb befoglalni.
- Ne menj a tornyoknak őrnagy alatt, és nem kell mindhez közel menni, felesleges 3 repeszt belelőni ha belehalsz mikor spot nélkül bonthatod messzebről

Amit használok:
T92/WZ132 sunyi foglaló Műszaki/Füst/Ösztönzés
Bulldögök reset Műszaki/arty/felderités

WZ-TD felderítés/arty - rohamTD üzemmód
Skorp/Su130 max a tornyok védésére vagy az F vonalon támadni
JT88 meglepően jó toronyvédésre sok hp legjobb dpm Felderités/füst

Progi/T44-100/416 felderítés - vadászatra és torony ellen is jó

Lorr/50100 - torony ellen - ösztönzés befut kitáraz úton a mások toronyhoz újratölt
CaernAX - védésre bombázással

9 hónapja 3 hete #287192 Írta: Tökfilkó2017
Tegnap este eladtam a nagy EÜ csomagot, javítót és tűzoltót amiket frontline szintlépésekre kaptam. 1,35 millió kredit jött be. Így közel 8 millió zsetont gyűjtöttem az első epizód alatt. Eladtam két olyan 8-as tankot, amivel nem fogok többet frontlineozni. Most 11 millió creditem van. Soha nem volt még ennyi egyszerre :) Jól fog jönni, ha magasabb szintű tankot kell vennem.
Gondolkozom a 8-as német light tankon, a HWK 12 vásárlásán. Játszott valaki ezzel frontline csatákat? Mennyire használható? Ez már ki van fejlesztve, csak legénységet kell bele tenni.
Az orosz ágat még nem kezdtem el, az T100-LT -t szeretném egyszer kifejleszteni, csak sajnálom a 230 ezer xp-t aranyból átváltani az LTTB-re. Végigmászni az alsóbb szinteket meg utálom, mert vagy 75 %-os legénység lesz, vagy sok szintenként 4-800 arany az átképzésük. 6-ik érzék nélkül meg szinte lehetetlen felderítőt játszani. LTTB mennyire könnyen használható? Nincs sok light tapasztalatom.
Előre is köszönöm a tippeket.

9 hónapja 3 hete #287194 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Jó lenne ha a második-harmadik hét után bedobnának egy új pályát. Csak hogy mindenkinek újra kelljen tanulni. Félő, hogy egy idő után a mostani már monoton lesz.

Néztem ezt az Emil 1951-et, hát jelenlegi formájában nem túl veretes. Gyakorlatilag egy-két apróbb eltéréssel egy normál Emil I 4 lőszer helyett 3-mal. Jó lett volna ha kicsit egyedibbre faragják, bár még mindig nem késő hozzányúlni. Mondjuk ugyan ez a szisztéma 390 alfával az IS-3A mellett el is menne.

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #287196 Írta: tankocsk
Megválaszolva: tankocsk

Tökfilkó2017 beküldte: Tegnap este eladtam a nagy EÜ csomagot, javítót és tűzoltót amiket frontline szintlépésekre kaptam. 1,35 millió kredit jött be. Így közel 8 millió zsetont gyűjtöttem az első epizód alatt. Eladtam két olyan 8-as tankot, amivel nem fogok többet frontlineozni. Most 11 millió creditem van. Soha nem volt még ennyi egyszerre :) Jól fog jönni, ha magasabb szintű tankot kell vennem.
Gondolkozom a 8-as német light tankon, a HWK 12 vásárlásán. Játszott valaki ezzel frontline csatákat? Mennyire használható? Ez már ki van fejlesztve, csak legénységet kell bele tenni.
Az orosz ágat még nem kezdtem el, az T100-LT -t szeretném egyszer kifejleszteni, csak sajnálom a 230 ezer xp-t aranyból átváltani az LTTB-re. Végigmászni az alsóbb szinteket meg utálom, mert vagy 75 %-os legénység lesz, vagy sok szintenként 4-800 arany az átképzésük. 6-ik érzék nélkül meg szinte lehetetlen felderítőt játszani. LTTB mennyire könnyen használható? Nincs sok light tapasztalatom.
Előre is köszönöm a tippeket.

Nekem megvan a Hwk 12 és hogy is foglaljam össze: egyszerűen rossz, de közel sem használhatatlan. Személy szerint a legtöbb bajom a lövegével volt, ami menet közben még stabilizátorral is a földet lövi a 10 méterre álló ellenfél helyett, de legalább meg mesterlövészkedni sem jó a katasztrofális lövedéksebessége miatt. Passzív felderítésre alkalmas rendkívül magas látótávjának és közepes álcájának köszönhetően, csak hát a frontvonalon nem sok lehetőségünk lesz rá. Meglehetősen jól gyorsul, de cserébe írtózatosan papír a páncélzata, így minden bekapott lövésnél legalább 1 modul/legénységi tagtól fogunk búcsúzni. Mindezeket figyelembe véve mondom azt, hogy ha mindenképp ki akarod fejleszteni a Ru 251-et, akkor inkább frontline -ban farmold össze a szükséges tapasztalatot, mert a random csőpályáin igazi szenvedés lesz vele.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.