Jelenleg 197 vendég és nincs tag online

Frontline

8 hónapja 2 napja #287088 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Scheff taktika:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 1 napja #287092 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Ma nekem rendre 3 védekezés után adott 1x támadócsapatot.
Nem örültem neki,mert védekezésnél sokkal több a vereség.
A támadást meg eddig megtippelve talán 10-böl 2 x veszitettem.
Valahogy ez valóban nem tünik kiegyensúlyozottnak a játékban.

8 hónapja 1 napja #287098 Írta: SamanApo
Megválaszolva: SamanApo
No ez az mód ahol engem nem érdekel hogy ki nyer. Tegnap már csak a sebzésre figyeltem és századosnál alább nem adtam. Eddig meg csak rohangáltam oda ahol a legnagyobb szükség volt rám de ott annyi támadó volt hogy pillanatok alatt elvéreztem, így néha értem csak el a századosi rangot. Mi értelme van lőni a nagy ágyúkat ha még nem érted el a tábornoki rangot? Ebben a játékban a lényeg a rang, mikor erre mindenki rájön akkor maximális idejű csaták lesznek oldalankét 10-15 tábornokkal a végén.

8 hónapja 1 napja #287100 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Alexis beküldte: Ma nekem rendre 3 védekezés után adott 1x támadócsapatot.
Nem örültem neki,mert védekezésnél sokkal több a vereség.
A támadást meg eddig megtippelve talán 10-böl 2 x veszitettem.
Valahogy ez valóban nem tünik kiegyensúlyozottnak a játékban.

Kit érdekel a vereség? Itt nem a győzelemért jár az xp hanem a rangért. Pont az a baj, hogy sok meccset túl hamar eldöntenek a botok és őrmester ranggal 150 XP-vel robognak a 30-as szint felé.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

8 hónapja 1 napja #287101 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Tegnap kétszer volt olyan csatám, hogy már a csapat támadta az ágyúkat a középső szektorokban pedig még a bázis nem volt elfoglalva. Odamentem foglalni, és senki nem volt ott az ellenfél részéről, mert már ment az adok-kapok a légvédelmi ágyúk körül. Ez a taktika tegnap bejött vagy kétszer. Egyébként érdemes a foglalásokban részt venni, mert nagyon megdobja a rangot. És nem egyszer jártam már úgy, hogy jó volt a csapat, csak lejárt az idő, mert középen a bázisok nem voltak befoglalva, mert ugye mindenki megy az ágyúkat lövöldözni. Persze ehhez szerintem kell a light tank, és a foglalás skill kihúzása maximumra.

8 hónapja 1 napja - 8 hónapja 1 napja #287103 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
kredit esetén azért számit.
xp-vel kevesebbet foglalkoztam.

8 hónapja 1 napja #287105 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Hát sok az agyhalott ebben a módban is, sokan azt felejtik el, hogy ez nem random és itt bizony nem elegendő, ha támadásnál szépen kilövik az ellenséget, mert attól még nem fogják elfoglalni a bázist és nem jutnak tovább a következő szakaszra, és azok a fránya ellenséges állandóan respawnolnak (akárcsak valamelyik régi CoD részben, amikor valahol megálltam és csak lőttem, lőttem a végtelenül újratermelődő ellenséget, de előre nem jutottam vele), tegnap két ilyen csatám is volt támadóként, ahol a mieink a pálya két oldalán szépen sziklák mögé bújva próbálták lődözni az ellenséget, én már szétpingeltem a térképet, kilövettem magam és átültem egy könnyűbe, hátha be tudok foglalni egyedül, de persze nem ment és buktunk, úgy hogy csak az A,B,C területet sikerült elfoglalni, szánalmas volt. De azért ez a mód szerintem nagyon jó, élvezetes, tetszenek a nagy pályák, viszonylag szorult helyzetekből is ki lehet keveredni, és ha mégsem megy akkor gyorsan váltok másik tankra. Én próbáltam a randomban megszokott, bevált 8-asokkal, de a legtöbb itt használhatatlan, a T-32 egyszer tudott nagyot alkotni, védekezésnél egy jó hull down pozicióban, az IS-3 nekem nem igazán működik, mert picit lassú, talán védekezésben jobban használható, a VK100.1 P védekezésnél, főleg az utolsó szakaszban, erős fedezékeknél meglepően jól működött, az RHM nekem katasztrófa volt, viszont a gyors mozgékony gépek nagyon jók, a Progetto szeirntem ennek a játék módnak az egyik királya, de az FCM is futott pár jó kört, a gyors újratöltés jól jön és mivel a legtöbben gyengébb páncélzatú tankokkal jönnek, így a kisebb átütés is elegendő, nem is nagyon töltöttem prémium lőszert ebben a módban. Szóval nekem tetszik, talán egyetlen gond, hogy keveset tudok játszani és nem haladok úgy, ahogy szeretném.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alexis

8 hónapja 23 órája #287123 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Ezt a modot most a WG nagyon betalálta /bár még így is eleresztek 1-2 rage momentet de na../

Először is.Én is belefutottam egy pár bugba ami úgy néz ki -konkrét példa- hogy fedezék avagy a szikla mögül lőttem volna a Defendert Revóval mert pont jól állt.De nem...bárhogy próbáltam semmi.Aztán kiderült hogy minden lövésemet a szikla vette föl.Valahogy úgy kell elképzelni hogy ott egy adott _random szikla_ aminek ugye látod a formáját.Na ez olyan mintha egy szabályos téglalap lenne a hitboxa;szóval se fölötte se mellette nem tudtam ellőni magam.Lényegébe ki kellett állnom a fedezék mögül ahonnét viszont már egyből tiszta célpontot nyújtottam.Hál' istennek talán ez az egyetlen bug amit én tapasztaltam.

Máskülönben meg baromi jó mód.Baromi sok taktikai lehetőséggel és megoldással egy-egy szituációra.

Amit már írtak előttem is,azt hiszem totál igaz.Az auto loader-es /főleg az új keletű/ tankok itt tudnak csak igazán nagyon OPk lenni.Talán azokat érdemes leginkább használni.Viszont ami meglepő az az hogy nagyon kevés japán kaijut látni vagy szup.nehéz VK variánst ami elég erős lenne mondjuk védekezéskor.

Ha már itt vagyok,szerintetek mit érdemes vinni mármint hogy milyen képességet?Mert én az artery strikeot skilleztem ki,de nem sokszor érek célt vele?Más értelmes alternatíva?

Go your own way! Járd a magad útját!

8 hónapja 16 órája #287125 Írta: Freepunk_Hun
Megválaszolva: Freepunk_Hun
Egy láma kérdés. Ha az első szezonban csak a 15. szintig jutok (nincs több időm) akkor a következő szezon nulláról indul, vagy megmarad amit megszereztem, tehát 15 tel kezdem a második szezont?

Ne legyünk minden áron bunkók....

8 hónapja 16 órája - 8 hónapja 15 órája #287126 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Sziasztok!
Tegnap meglett az első tekintély!
Legtöbbször hadnagy, jó pár százados, két őrnagy és néhány gyenge őrmesteri rendfokozattal. Már szinte untam a végén, nagyon lassan haladtam. Akinek nincs sok ideje játszani, annak nagyon jól kell teljesíteni, hogy meg legyen az elegendő tekintélypontja a jutalom tankokhoz. Nagyon idegesítő, mikor egy jó lövés hiányzik a magasabb rendfokozathoz, A többit meg már leírtátok előttem.

Jó játékot!

8 hónapja 10 órája #287130 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Üdv! A végére én is belejöttem a frontline-ba.

De nincs 8-as lightom.
Melyik ágat fejlesszem a következő etapig? Melyik lenne a legalkalmasabb erre a célra?
Illetve prémekből melyik 8-as lightot vegyem meg?
LT-432 vagy M41D?

Még egy kérdés, ha elértem a 30-as szintet, mi a célszerű lépés utána.

8 hónapja 10 órája #287133 Írta: darthbalu
Megválaszolva: darthbalu
Sziasztok frontlinében működnek a boostok (legénységi képzés, free xp stb)? előre is köszi

8 hónapja 9 órája #287134 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Sziasztok, egy kérdés:
elértem a 30. szintet, és növeltem a tekintélyt. Viszont a nevem mellé kitűzhető jelvényt nem kaptam meg.....azt az event végén adja vagy mi?

8 hónapja 8 órája #287136 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Szia!

WG oldalon találtam a frontline mód leírásban:

"It’s also important to note that the progress of Frontline Tier within one Prestige Level is not reset. For example, if in the first Episode you ended up on Frontline Tier 25, then in the second Episode you’ll start from the same point."

Én ezt úgy értelmezem hogy az adott presztízs adott tier-jét onnan folytatod ahol most abbahagytad.

8 hónapja 8 órája #287137 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Szia!

WG oldalon találtam a frontline mód leírásban:

"It’s also important to note that the progress of Frontline Tier within one Prestige Level is not reset. For example, if in the first Episode you ended up on Frontline Tier 25, then in the second Episode you’ll start from the same point."

Én ezt úgy értelmezem hogy az adott presztízs adott tier-jét onnan folytatod ahol most abbahagytad.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Freepunk_Hun

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.