Jelenleg 216 vendég és egy tag online

Frontline

9 hónapja 4 hete #287002 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Köszönöm a gyors választ, én is erre gondoltam, de kicsit belezavarodtam ebbe a presztizs szint-presztizs pont dologba, így akkor az STA-2 megszerzése abszolút reális célkitűzés, mert egész szezon alatt 4-szer csak elérem a tier 30-at. Vagy merjünk nagyot álmodni és kitűzöm az Emilt célnak :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 4 hete #287003 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Goodbad Stream a Frontline-ról:

MrScheff videója:
www.twitch.tv/v...986130

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287008 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
Elértem az elsö 30 as szintet. 16 óra kellet rá úgy hogy nem adtam századosd alá egyszer sem. Harjá. ezt is sikerült a WG nek jól elbaszni

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287010 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Mikor fejlesztem a Tüzérségi támogatást, felderítést, stb, akkor ezekből max 3-at lehet egyszerre használni a csatában (kb 5 féle van fejlesztve.)?
S volt olyan csata is, ahol csak 1 jelent meg.
Ezt el tudja nekem magyarázni valaki?
Köszönöm

9 hónapja 4 hete #287011 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

ttocra beküldte: Mikor fejlesztem a Tüzérségi támogatást, felderítést, stb, akkor ezekből max 3-at lehet egyszerre használni a csatában (kb 5 féle van fejlesztve.)?
S volt olyan csata is, ahol csak 1 jelent meg.
Ezt el tudja nekem magyarázni valaki?
Köszönöm

Attól függ milyen tankkal mész. Light, közepes, heavy, TD, SPG függően tud egyet vagy többet vinni. Ha jól rémlik a light tud 3-at. A garázsban látszik a normál fogyóeszközök mellett hogy mennyi fér fel rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #287013 Írta: fuser123
Megválaszolva: fuser123
Sziasztok!
Ha csak 1 tankom van, akkor a respawn-ok közt van-e lehetőségem mást csinálni a percekig tartó térképbámulás helyett? (Ilyenkor se spectator mód, se semmi?)

Másik kérdésem: a felderítő repülés irányzékát hogyan tudom megadni?

Előre is köszi a válaszokat!

9 hónapja 4 hete #287015 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
...jól látom, hogy támadóként nyerni kb. a lehetetlen kategória?

9 hónapja 4 hete #287016 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Feri38_HUN beküldte: megéri ezt a baromkodást.

Szerintem az utóbbi évek egyik legjobb találmánya a WG-től, ez a "baromkodás". Nem látsz se kisebb, se nagyobb tankot, végre "felhőtlenül" játszhat az ember (az esetlegesen pénzért vásárolt) tankjaival. XP, kredit nagyon jól jön, még prémium nélkül is, ráadásul van jutalom is. Mi kell még?Hogy kiugorjon Serb a netkábel végéből és megdobjon 1 millió euróval? Vagy az sem lenne elég jó?

9 hónapja 4 hete #287017 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

wrett beküldte: ...jól látom, hogy támadóként nyerni kb. a lehetetlen kategória?

Szerintem védeni nehezebb. Persze mindkettő erősen csapatfüggő.

9 hónapja 4 hete #287019 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Black_Sheep_01 beküldte:

wrett beküldte: ...jól látom, hogy támadóként nyerni kb. a lehetetlen kategória?

Szerintem védeni nehezebb. Persze mindkettő erősen csapatfüggő.

Szerintem is.Tavaly könnyebb volt védeni, viszont a változtatások után most meg könnyebb támadni.Védőként eddig csak akkor nyertem, ha nagyon hülye volt a támadócsapat.

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #287021 Írta: Tökfilkó2017
Sziasztok!
Sok játékos van, aki még nem érzi, hogy mi a feladat. Többször is volt olyan szituáció, hogy utolsó másodpercben lőttek ki a bázis foglaló körből, mert hátul camp-elgetnek, nem jönnek oda segíteni, hogy felvegyenek 1-2 lövést a körön belül lévő csapattársaik érdekében. Én a nagy VK100-zal sokszor próbálom shield-elni, kitakarni a régebbóta kört foglaló csapattársat.
Több olyan csata is volt, ahol az egyik szárny még az első mezőt sem tudja elfoglalni, és lejár az idő. Viszont a fordítottja is előfordult, hogy lenne még 4-5 percünk, de már kilövik a 3 célpontot. Sajnos 4-szer is 1 lövés hiányzott a következő ranghoz.
Megnéztem a replay file-okat. Hétfőn és kedden is 8-8 csatát mentem. A 15-ös szintig jutottam el. Legtöbbször századosként végeztem, de őrnagy (+1) és hadnagy (-1) őrmester is volt (-2). A tesztszerveren jobban ment :) De nem adom fel. Sokkal jobban kell a saját HP-ra figyelni. És ha úgy van, akkor a repair helyet felkeresni.
Egyik csatában kipróbáltam azt, hogy a már elvesztett B szektorba átmentem, és ott lövöldöztük a respawn-oló ellenséget. Ha jó időben kerül oda az ember, akkor már büntető bombázás sincsen, és elég sok sebzést lehet viszonylag könnyen kiosztani. :)
Lassú tankkal le lehet maradni a fontos jelenetekről, és sajnos nem értem oda resetelni a bázist.
Gyors tankkal volt olyan, hogy bementem resetelni, de 1 lövés kellett még az enemy-be mikor kiszedtek. Ilyenkor ha van értelmes csapattárs, akkor segít menteni a bázist. Ha van, akkor a csapat érdekében megéri a respawn, bár volt olyan is, hogy kilőttek, elfoglalták a bázist, utána meg ledarálták a camp-előket. Remélem a többség hamar belejön a játékba, és akkor színvonalasabb, hosszabb csaták lesznek, és lesz idő összelőni 10 ezernél több sebzést.
Századosként 600 pont, Őrnagyként 900 pont a csata jutalma. Nem mindegy, hogy mennyit kell játszani a 30-as szintért. Nekem kb 2,5 ill. 3 óra játék kellett szünetekkel, várakozással együtt naponta, szóval 5,5 óra 15 szint. Nem valami fényes eredmény, remélem lesz jobb is. El kell jutni Őrnagy vagy generális szintre, az a legjobb módszer :)
Mellékletek:

9 hónapja 3 hete #287024 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Azért támadóként is van, hogy keserves. Szinte minden csatában találkozok 1-2 kezdőhelyen afk-olóval, na meg ott van a fordított random szindróma is. Ugye az megvan, mikor randomban az utolsó 1-2 low hp-s tankot üldözitek és a csapat befoglal, holott lazán lenne még idő lelőni a maradékot. Na itt kérem fordítva látható a jelenség. Ül Defenderrel egy TD bokorban és nem mozdulna meg támadóként a cap kör irányába az Istennek sem. Vagy amikor 'A' base-t foglaljuk, eszébe nem jut egyiknek sem, hogy talán körbe kéne menni 'B' felől (amit már elfoglaltunk) és letakarítani a TD-ket a dombról mert szétlőnek mindenkit a cap-en.
Még ha védőként nehezebb is, én valahogy jobb szeretek védő csapatba kerülni. Kevésbé zavar a játékostársak tétlensége.
Hétfőn jó csatákat futottam, nagyjából együtt is dolgozott a csapat és volt némi kooperációra utaló jel is. Tegnap viszont katasztrófa volt számomra, volt olyan csata mikor támadóként a 3. torony 239 hp-ját kellett volna lelőni az idő letelte előtt, de a bent lévő tankjaink inkább a védő csapatokat lőtték a torony helyett.
Egyébként én a WG helyében nem engedtem volna artyt bevinni ebbe a játékmódba. Ott vannak a bombázások és a tüzérség, lehet használni. De az hogy a nyakadba kapod ezt a kettő és aztán még az arty is belédvág 500-at, na az már nem vicces.
És ha már tankok. Én jórészt Lorr 40t-vel tolom. Volt olyan csatám amiben olyan sokáig életben tudtam maradni vele, hogy szinte az összes lőszert ellőttem és 100 hp-n gurultam a javítózónába. Progetto szintén nagyon jó választás. A csatába érdemes mozgékony, jó gundepes meddel vagy lighttal belépni, hiszen előre nem tudod, melyik oldalt és csapatot kapod és ezeket a tankokat mindenhol ki lehet használni. TD-t akkor használok csak, mikor védő oldalra kerültünk és épp zónát pusholnak előre, akkor szépen lehet szedni a támadókat vele. Heavyt én egyedül a város védésekor vagy támadásakor használok. Védő oldalra ilyenkor KV-4-et szoktam bevinni a 4-es toronyhoz.
Ahogy randomban, úgy itt is leginkább a meta 8-as medekkel lehet érvényesülni, úgy mint Lorr 40t, Progetto, T-44-100 (illetve ezek normál változatai: Panthera, T-44). Heavyzni talán csak a városban érdemes, capelni is sokszor lighttal jobb egy ház mögé beállva és elnyomva egy füstfüggönyt.

Két nap után nekem ezek a tapasztalataim.

9 hónapja 3 hete #287025 Írta: Tökfilkó2017
Újabb GoodBad és MrScheff Videók:
www.twitch.tv/v...510832

9 hónapja 3 hete #287028 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
A legnagyobb gond a sok marhával van, akik gyorsan kilövik a 3 tornyot. Sajnos képtelenek felfogni, hogy itt nem a win hanem a rang számít ahhoz meg idő kell.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

9 hónapja 3 hete #287029 Írta: Amorphis
Megválaszolva: Amorphis
Mi van akkor, ha nem tudom elérni a 30 szintet az egy hét alatt? A következő hónapban onnan folytatható pl 26 szint, vagy resetelik 0 rá és onnan kell előről kezdeni?

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.