Jelenleg 322 vendég és 3 tag online

Frontline

2 hónapja 2 hete #286973 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Nem gondolnám, hogy sziluett itt bármi jelentősége lenne, csak egy általános oldalrajz, nem hinném hogy easter egg.
Az emelt kredithozamú tier 9-es prémium tank ötlete, pedig hosszútávon szerintem nem tenne jót a játéknak. Remélem simán csak reward lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #286982 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Érdemes artyt bevinni?
Eddig csak 4 csatát mentem, főleg nehezekkel, nem látom át a pályát... nem tudom melyik ponton milyen tankot várhatok, hol álljak meg, stb. Megyek amerre mondja a játék, meg a többiek. Ez így gáz.

2 hónapja 1 hete #286984 Írta: MammonKZ
Megválaszolva: MammonKZ
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, h Frontline módban működnek e a személyes tartalékok, ha esetleg aktiválnék párat? :)

2 hónapja 1 hete #286986 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

fsb beküldte: Érdemes artyt bevinni?
Eddig csak 4 csatát mentem, főleg nehezekkel, nem látom át a pályát... nem tudom melyik ponton milyen tankot várhatok, hol álljak meg, stb. Megyek amerre mondja a játék, meg a többiek. Ez így gáz.

A bázisfoglalások miatt szerintem mindenképpen szükség lehet rájuk. Illetve az 5 célpont ágyúnál is.
Szektoronként viszont csak 1 lehet csatában.

2 hónapja 1 hete #286987 Írta: Tökfilkó2017

MammonKZ beküldte: Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, h Frontline módban működnek e a személyes tartalékok, ha esetleg aktiválnék párat? :)

Persze! Itt is kapod velük a bónuszt. Szerintem a kredit bónusz éri meg a legjobban.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MammonKZ

2 hónapja 1 hete #286988 Írta: Kállai84
Megválaszolva: Kállai84
Más is tapasztlja a bugokat pálya bizonyos részein eldobálja a célkeresztet főleg ha felfelé célzol vele nagyon idegesítő
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 hónapja 1 hete #286989 Írta: Tökfilkó2017
Hát az kiderült, hogy élesben más, mint a tesztszerveren. Sokkal nehezebben lehet szinteket lépni. Mondjuk az is igaz, hogy nem voltam igazán formában. Kezdésként szerintem jó választás a nehéz tank, mert foglalni és védekezni is jól lehet vele. Utána már fontos a gyorsaság, mert a VK-val 20-szal döcögve sok idő elmegy a csatából.
Meglepett, hogy limitálták a játékosok számát. Több mint kétezer ember várt arra, hogy beossza csatába.

Ráadásul 9 óra után sokszor hibát írt ki, hogy nem tudok belépni. Próbálkozzak később. Remélem javítanak ezen. A tavalyi nagy térképes szaggatások, laggolások szerencsére javítva lettek.
Mellékletek:

2 hónapja 1 hete #286990 Írta: Kállai84
Megválaszolva: Kállai84
Próbálkoztam vele nem az igazi sajnos itt sem mindíg látod az ellent a térképen

2 hónapja 1 hete #286991 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Sziasztok!
Tegnap a nyolcas szintig jutottam. Kora délután gyorsan lehetett csatába kerülni, este már ment a sorban állás, többször nekem is kiírta a hibát, volt, hogy kirakott a várakozásból időtúllépés miatt. Azt tapasztaltam, hogy könnyű tankkal gyorsan lehetett csatába kerülni este is, max. fél perc. A célkereszt ugrálás nekem is meg volt.
Az elég idegesítő volt, mikor a saját csapatból támadásnál egy tank sem volt a kezdőszektorban, mert mindenki átment éledés után egy másikba, ahol előrébb járt a támadás.
De összességében nekem tetszik, amíg van hanyagolom a randomot, tankot és legénységet fejleszteni ez talán még jobb.

2 hónapja 1 hete #286993 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

fsb beküldte: Érdemes artyt bevinni?

Nem nagyon van értelme. Itt nem a győzelem vagy egyebek számítanak, hanem a kombó és a rang, arra kapod az XP-t. Mindig arra kell törekedni, hogy legyen egy kb 15k kombó 8 killel. Azzal megvan a tábornoki rang az 1200 XP a szintekhez.

Én az 50TP-IS-3A-Orogetto-Lorr 40- WZ tankokat nyomatom, néha esetleg Cent AX vagy Defi. 5 óra alatt 17-es szintig húztam, valószínűleg csütörtökrem eglesz a 30-as szint. Az arty nem sokat ér. Persze, ha nagyon tudsz vele elérheted azzal is a tábornoki rangot, de én pocsékolásnak tartom. A medek és a mozgékony nehezek terepe a frontline.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

2 hónapja 1 hete #286994 Írta: viharsarky
Megválaszolva: viharsarky
Én azt vettem észre, hogy a játékosok jelentős része azt sem tudja, hogy mit csinál, és mit kellene csinálnia.

2 hónapja 1 hete #286996 Írta: porter
Megválaszolva: porter
11-es szint, tegnap 3szor lettem tábornok artyval.. 11e xp körül jött akkor összesen (persze lehet ma meg nem lesz értelme erőltetni, kiderül h szerencse volt, vagy tendencia lehet). Nagyon nagy pozitív h nem köti győzelemhez az előrelépést.
- Célzó ugrálás nekem is megvolt.
- Nincs igazán tankom ehhez.. 110 - su101 - is-m. Annyira kiütközik ilyenkor h az új generációs prémium tankok mennyire a kifejleszthető társaik felett vannak.

2 hónapja 1 hete #286998 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Tegnap 12-13 csatát mehettem,2 győzelem.Védekezés-támadás tök mindegy.Volt hogy támadásban a csapat az első 3 pontot(A,B,C)nem foglalta el a csata végéig.A népek 90%-a kempel,mindegy mivel van,vagy mit kellene csinálni.Az meg hab a tortán,mikor az ellennél van egy kerekes szar,szétszpottol mindent.Nem hiszem hogy van olyan jutalom tank,ami megéri ezt a baromkodást.

2 hónapja 1 hete #286999 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Sziasztok, egyetlen dolog nem tiszta nekem a Frontline móddal kapcsolatosan, kérlek magyarázzátok el nekem. Amikor elérem a tier 30-at akkor lehetőségem van arra, hogy lenullázam az addigiakat és újból elkezdjem a tier-ek teljesítését, ilyenkor Prestige szintet, vagy Prestige pontot kapok? A WOT oldalán leírtakat én úgy értelmezem, hogy a Prestige szintem emelkedik eggyel amiért még ráadásul Prestige pontokat is kapok, amelyekért lehet majd a prémium tankokat megvenni, tehát ha másodszor is végigmennék tier 30-ig, akkor megkapnám a 2- Prestige szintet, amihez már 3 Prestige pont jár, vagy a 2. tier 30 eléréséért csak egy újabb Prestige pontot kapok és 3-at kell abból összeszedni a 2. Prestige szintért? Köszi a felvilágosítást.

2 hónapja 1 hete #287001 Írta: Tökfilkó2017

simron78 beküldte: Sziasztok, egyetlen dolog nem tiszta nekem a Frontline móddal kapcsolatosan, kérlek magyarázzátok el nekem. Amikor elérem a tier 30-at akkor lehetőségem van arra, hogy lenullázam az addigiakat és újból elkezdjem a tier-ek teljesítését, ilyenkor Prestige szintet, vagy Prestige pontot kapok? A WOT oldalán leírtakat én úgy értelmezem, hogy a Prestige szintem emelkedik eggyel amiért még ráadásul Prestige pontokat is kapok, amelyekért lehet majd a prémium tankokat megvenni, tehát ha másodszor is végigmennék tier 30-ig, akkor megkapnám a 2- Prestige szintet, amihez már 3 Prestige pont jár, vagy a 2. tier 30 eléréséért csak egy újabb Prestige pontot kapok és 3-at kell abból összeszedni a 2. Prestige szintért? Köszi a felvilágosítást.

Ha a Frontline szinten eléred a 30-at, és resetelsz, akkor lesz Prestige szinted 1. Ennek több jutalma is van, az egyik a presztizs pont. Amikből lehet tankot váltani. Ha eléred az újabb 30 frontline szintet, és resetelsz, akkor leszel Prestige level 2-nél. Ennek újabb jutalma is lesz. Ha a képet megnézed a topic elején, akkor látod, hogy mikor mennyi pontot kapsz. 1+2 =3 pontod lesz. P3 esetén még kapsz 2-t, így lesz 5. Februárban a 3-as max szintet érheted el. Így érthető?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, simron78

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.