Jelenleg 290 vendég és 11 tag online

Frontline

3 hónapja 18 órája #291351 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Sziasztok!
Tegnap meglett a X. tekintély, kivettem az amcsi tankot. Érdemes az Emil-t is kivenni vagy inkább az arany (300/pont) + kötvény (100/pont) beváltást javasoljátok? Az ha jól számolom 3600 arany+1200 kötvény.
Köszi a válaszokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 11 órája - 3 hónapja 11 órája #291355 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

lila1977 beküldte: Sziasztok!
Tegnap meglett a X. tekintély, kivettem az amcsi tankot. Érdemes az Emil-t is kivenni vagy inkább az arany (300/pont) + kötvény (100/pont) beváltást javasoljátok? Az ha jól számolom 3600 arany+1200 kötvény.
Köszi a válaszokat!

Vigyázz, nehogy csak 1 tankot váltsál ki, ha van többre is pontod! Mutatom mi miatt: (hivatalos oldalról) "After the end of the Season, the Prestige Points remaining after the exchange for tanks can be exchanged for a small amount of Bonds and Gold. The exchange will only be available if it’s impossible to get any of the reward tanks." - magyarul ha csak a Phase I-t váltod ki úgy, hogy kiválthatnál mellé a pontjaid alapján más tankot is (bármelyiket), akkor a NEM engedi a játék a fennmaradó pontjaidat átváltani! Ha szeretnéd a legtöbb aranyat és kötvényt, akkor váltsd ki a STA-2-t, marad 6 pontod amit átválthatsz aranyra/kötvényre.

3 hónapja 11 órája - 3 hónapja 11 órája #291356 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Kiváltottam az emil II-t és az AE-t is így már nem ad semmit a játék... vagy én néztem el valamit?

3 hónapja 4 órája #291359 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

lila1977 beküldte: Sziasztok!
Köszi a válaszokat!

A helyedben várnék november 25-ig --- addig lehet kiváltani a jutalmakat és addig nyugodtan fontolgathatsz.

Én az Emil-el pár csatát mentem, de mindig Frontline-ban. Ennek alapján azt mondom, hogy jó kis tank. Az is igaz, hogy frontból támadni vele a páncélzatának felépítése miatt nem szabad, akkor nagyon hamar kilőnek. De van pár szituáció, ahol kiemelkedik: dombharc, mert jó az ágyúsüllyedése; 1000 Hp alatti tankokat letámadni és kivégezni a tárban lévő 3 lövedékkel. Védekezni vele jól lehet, ha találsz egy sziklát vagy romházat, ahol a gyenge testpáncélt meg a torony gyenge oldalát elrejted; a tornyot szemből belőni nagyon nehéz (nálam egy esetben egy Caernarvon próbálkozott 5-ször, végén golddal - nem ment neki --- :fetreng: )
Szóval nyíltan támadni vele nem szabad, de minden másra OK.

2 hónapja 4 hete #291370 Írta: Goldeneyes
Megválaszolva: Goldeneyes
Így kell egyetlen arta--val megszerezni a Hadseregtábornoki rangot a Frontline módban :banana: :izomtibi: :thx: :thx2:

Melléklet:

Melléklet:

Melléklet:

2 hónapja 4 hete #291400 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
Sziasztok!
Frontvonal booster vajon megmarad a következő (utolsó) szezonra? Maradt még 4 darab boosterem, de most már fáj a fejem és eltenném novemberre...:(

METAL IS RELIGION

2 hónapja 4 hete #291401 Írta: Geronimo74
Megválaszolva: Geronimo74
Szia.Igen,megmarad
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ankhiszesz

4 hete 2 napja #292583 Írta: Weynemoynen
Megválaszolva: Weynemoynen
Helló. Most hogy a FL-nek vége, ki lehet még valahogy váltani valahogy amit kiküzdöttem? Tankra való nem jött össze de valami boztos jutna. Akkor nem figyeltem oda most meg már nincs FL gomb.

4 hete 2 napja #292612 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Ha volt valami eredményed, amiért járt valami, azt automatikusan megkaptad. Elvileg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Weynemoynen

4 hete 2 napja #292615 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Igen, említették, hogy az aranyat és a kötvényt az is megkapja, aki elfelejtette volna kiváltani.

1 hete 1 napja #293368 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Eddig nem nagyon vettem részt a Frontlineban. (max. 10-15 csata) Ennek oka az volt, hogy nem rendelkeztem tier 8as egységekkel, prém tankom nem volt, azokon pedig, amiket már kifejlesztettem, túladtam.
Viszont olvasva, hogy idén is lesz, úgy gondoltam belevágok, megpróbálok egy adag tier 8ast minél hamarabb összeverbuválni, hogy a következő Frontlinera értelmes legénységgel rendelkezzenek.
Kérdésem az lenne, hogy ti milyen járgányokat javasolnátok, melyik egységekkel lehet a legjobban haladni / élvezni az eventet.
Jelenleg ami a garázsban van: Caernarvon AX, SU 130PM, Lynx 6x6
A T44-est vissza fogom venni, az IS-3-on és az M40/43-on még gondolkozom.
Nemsokára pedig elérem a BC 12t-t és a Panterát is

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #293370 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W

qwasas007 beküldte: Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Eddig nem nagyon vettem részt a Frontlineban. (max. 10-15 csata) Ennek oka az volt, hogy nem rendelkeztem tier 8as egységekkel, prém tankom nem volt, azokon pedig, amiket már kifejlesztettem, túladtam.
Viszont olvasva, hogy idén is lesz, úgy gondoltam belevágok, megpróbálok egy adag tier 8ast minél hamarabb összeverbuválni, hogy a következő Frontlinera értelmes legénységgel rendelkezzenek.
Kérdésem az lenne, hogy ti milyen járgányokat javasolnátok, melyik egységekkel lehet a legjobban haladni / élvezni az eventet.

Szerintem a legjobbak a progetto meg a lorranet40, már ha megvan. En a progetto/lorranet40 és skorpionG esetleg IS3A kombot használom, saját tapasztalatom szerint a gyorsan mozgo táras tankok a legalkalmasabbak erre a célra, a heavyk lassuak..... védekezni jó, de helyzet függők.

Szerk: a pantera jó, illetve a spoter tankok is ha jól játszol velük. De inkább a kerekes verzió, mert azzal van tele a frontline.

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)

1 hete 1 napja #293372 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

qwasas007 beküldte: Sziasztok!

Szervusz!
Előrebocsátom, hogy a Frontline-ban a tank milyenségének sokkal kisebb a szerepe, mint a randomban, akár félig stockos állapotban is eredményes lehetsz, ha motorikusan OK. A Frontline-ban az eredményesség elsősorban a taktikádtól függ.
Ezt figyelembevéve elsősorban a medeket ajánlom --- a T44 is és a Pantera is kiváló FL-ben, a Progetto az FL (is) király.
Nehezeknél a Caernarvon AX és az IS-3 jó, teljesen rendben van, mellette még az AMX 50 100-t ajánlanám, ha a kifejlesztését amúgy tervezed.
A BC 12t nekem még nincsen meg, de szerintem remek a FL-re, a tárjával jól tud érvényesülni, a Lynx 6x6 meg az FL-n is megőrjít.
Védésnél, főleg a tornyok végső védésénél az SU 130PM remekel. Támadásnál a WZ 120 1GFT-vel próbálkozom, egyre jobban belejövök. TD-zésben annyira nem vagyok otthon, így másik TD-t én nem is ajánlanék.
Összesítve, szerintem teljesen jól fel vagy szerelve az eredményes FL-kampányra már most is, bővítened nem is kell – de ha mindenáron mégis bővíteni kívánsz, akkor akár 10 tankot is lehet ajánlani.

1 hete 6 órája #293385 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Apropó! Vajh! mikor kezdődik a következő frontline?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.