Jelenleg 533 vendég és nincs tag online

Frontline

3 hete 4 napja #291351 Írta: lila1977
Megválaszolva: lila1977
Sziasztok!
Tegnap meglett a X. tekintély, kivettem az amcsi tankot. Érdemes az Emil-t is kivenni vagy inkább az arany (300/pont) + kötvény (100/pont) beváltást javasoljátok? Az ha jól számolom 3600 arany+1200 kötvény.
Köszi a válaszokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 4 napja - 3 hete 4 napja #291355 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

lila1977 beküldte: Sziasztok!
Tegnap meglett a X. tekintély, kivettem az amcsi tankot. Érdemes az Emil-t is kivenni vagy inkább az arany (300/pont) + kötvény (100/pont) beváltást javasoljátok? Az ha jól számolom 3600 arany+1200 kötvény.
Köszi a válaszokat!

Vigyázz, nehogy csak 1 tankot váltsál ki, ha van többre is pontod! Mutatom mi miatt: (hivatalos oldalról) "After the end of the Season, the Prestige Points remaining after the exchange for tanks can be exchanged for a small amount of Bonds and Gold. The exchange will only be available if it’s impossible to get any of the reward tanks." - magyarul ha csak a Phase I-t váltod ki úgy, hogy kiválthatnál mellé a pontjaid alapján más tankot is (bármelyiket), akkor a NEM engedi a játék a fennmaradó pontjaidat átváltani! Ha szeretnéd a legtöbb aranyat és kötvényt, akkor váltsd ki a STA-2-t, marad 6 pontod amit átválthatsz aranyra/kötvényre.

3 hete 4 napja - 3 hete 4 napja #291356 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Kiváltottam az emil II-t és az AE-t is így már nem ad semmit a játék... vagy én néztem el valamit?

3 hete 4 napja #291359 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

lila1977 beküldte: Sziasztok!
Köszi a válaszokat!

A helyedben várnék november 25-ig --- addig lehet kiváltani a jutalmakat és addig nyugodtan fontolgathatsz.

Én az Emil-el pár csatát mentem, de mindig Frontline-ban. Ennek alapján azt mondom, hogy jó kis tank. Az is igaz, hogy frontból támadni vele a páncélzatának felépítése miatt nem szabad, akkor nagyon hamar kilőnek. De van pár szituáció, ahol kiemelkedik: dombharc, mert jó az ágyúsüllyedése; 1000 Hp alatti tankokat letámadni és kivégezni a tárban lévő 3 lövedékkel. Védekezni vele jól lehet, ha találsz egy sziklát vagy romházat, ahol a gyenge testpáncélt meg a torony gyenge oldalát elrejted; a tornyot szemből belőni nagyon nehéz (nálam egy esetben egy Caernarvon próbálkozott 5-ször, végén golddal - nem ment neki --- :fetreng: )
Szóval nyíltan támadni vele nem szabad, de minden másra OK.

3 hete 3 napja #291370 Írta: Goldeneyes
Megválaszolva: Goldeneyes
Így kell egyetlen arta--val megszerezni a Hadseregtábornoki rangot a Frontline módban :banana: :izomtibi: :thx: :thx2:

Melléklet:

Melléklet:

Melléklet:

3 hete 2 napja #291400 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
Sziasztok!
Frontvonal booster vajon megmarad a következő (utolsó) szezonra? Maradt még 4 darab boosterem, de most már fáj a fejem és eltenném novemberre...:(

METAL IS RELIGION

3 hete 2 napja #291401 Írta: Geronimo74
Megválaszolva: Geronimo74
Szia.Igen,megmarad
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ankhiszesz

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.