Jelenleg 366 vendég és 12 tag online

Frontline

7 hónapja 1 hete #287622 Írta: Amorphis
Megválaszolva: Amorphis
Köszi az infót.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 1 hete #287623 Írta: BZolti
Megválaszolva: BZolti
Azt tudja valaki, hogy a rangnál számolja a blind dmg-t is, vagy csak azt amit az ingame számláló is. Vagy csak én hiszem ilyenkor, hogy pont az hiányzott a ranglépéshez? Nem mintha a gyakorlatban lenne bármi különbség, ha így van ha úgy, de ezeket a majdnemek jól felb.....osszantanak. :wb:
Mellékletek:

7 hónapja 1 hete #287625 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

BZolti beküldte: Azt tudja valaki, hogy a rangnál számolja a blind dmg-t is, vagy csak azt amit az ingame számláló is. Vagy csak én hiszem ilyenkor, hogy pont az hiányzott a ranglépéshez? Nem mintha a gyakorlatban lenne bármi különbség, ha így van ha úgy, de ezeket a majdnemek jól felb.....osszantanak. :wb:

Számolja, de a helyedben a foglalásra és a visszalövésére mennék rá, arra adja jól a rangot.
Megfogadtam Fekete Birka tanácsát, csak gyors tankokkal megyek (progetto és lightok). Azóta századosnál rosszabb nem voltam, de főleg őrnagy és egy-két tábornok.
Röhögtem amikor a csata végén 8000 dmg-vel én tábornok voltam, csapattársam 10k felett csak őrnagy. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BZolti

7 hónapja 1 hete #287626 Írta: MammonKZ
Megválaszolva: MammonKZ
Kifagyott frontline közben a játék, újra indítottam a gépet, de wot nem frissül és nem is indul. Azt írja ki, h az adat amit a frissítő szolgáltatástól kaptam hibás, ha ennek ellenére el akarom indítani, nem talál szervert és nem lép be. Mi lehet a gond? Még sosem volt ez a gond.

7 hónapja 6 napja #287645 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Friss Frontline video:

7 hónapja 5 napja #287660 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy turnusban (hét alatt) eljut az ember a 30. szintre és folytatja azt ismét az első szintről akkor ha nem tudja befejezni a hét végéig a második 30. szintig akkor a következő turnusban folytathatja onnan vagy stornó és első szinttől kezd megint?

7 hónapja 5 napja #287662 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Usul beküldte: Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy turnusban (hét alatt) eljut az ember a 30. szintre és folytatja azt ismét az első szintről akkor ha nem tudja befejezni a hét végéig a második 30. szintig akkor a következő turnusban folytathatja onnan vagy stornó és első szinttől kezd megint?

Onnan folytathatod a következő szezonban ahol abbahagytad, nem nullázódnak a szintjeid.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul

1 hónapja 3 hete #290465 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Hínye de bedőlt ez a topik...

Azt tudja valaki, hogy ha most elértem a IX. szintre (VIII. befejezve) akkor tudom kezdeni azt is?
Vagy meg kell várnom a következő szezont?

1 hónapja 3 hete #290466 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Usul beküldte: Hínye de bedőlt ez a topik...

Azt tudja valaki, hogy ha most elértem a IX. szintre (VIII. befejezve) akkor tudom kezdeni azt is?
Vagy meg kell várnom a következő szezont?

A 9-es végéig lehet tolni, igen még 30-at tudsz haladni így.

4 napja 12 órája #291333 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Még 1 játéknap és megvan a X tekintély/ AE Phase I. :) :)
Kérdésem azonban, hogy ezt követően mi történik, értem ezalatt azt, miként lehet továbbjátszani:
- az 10. tekintélyszintet mégegyszer meg lehet csinálni és bár jutalompontot vagy tankot nem kapok, de a többi jutalmat még besoporhetem
- az 1. tekintélyszintre ugrik a játék
avagy csak ezen a X tekintélyen maradok de továbbjátszhatok?

4 napja 3 órája #291334 Írta: Geronimo74
Megválaszolva: Geronimo74
Szia,ugyan itt tartok én is ,majd holnap után kiderül:)

4 napja 49 perce - 4 napja 48 perce #291337 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

RockyRuciano beküldte: Még 1 játéknap és megvan a X tekintély/ AE Phase I. :) :)
Kérdésem azonban, hogy ezt követően mi történik, értem ezalatt azt, miként lehet továbbjátszani:
- az 10. tekintélyszintet mégegyszer meg lehet csinálni és bár jutalompontot vagy tankot nem kapok, de a többi jutalmat még besoporhetem
- az 1. tekintélyszintre ugrik a játék
avagy csak ezen a X tekintélyen maradok de továbbjátszhatok?

Az előző szezonban meglett a X-es tekintélyem. Amennyire én látom, megmaradsz ezen, megmarad a 30 akármi is amiből felderítést, légicsapást stb. kifullozhatod, és játszhatsz tovább. Igaz, hogy presztízs pont meg tekintély nem lesz a további frontvonalazásodból, de kreditből megszedheted magad rendesen. (Hétvégén tervezem a csak prémium tankok, prémium nap és 50% kreditbónusz kombó tesztelését Frontvonalban.)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano, Geronimo74

4 napja 35 perce #291339 Írta: Geronimo74
Szia.Érdekelne,hogy mennyire jött be az ap,persze ha az van meg

3 napja 19 órája #291340 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Geronimo74 beküldte: Szia.Érdekelne,hogy mennyire jött be az ap,persze ha az van meg

Az AE phase egy rosszabb counqueror, talán egyedül gyorsaságban körözi le. Ebből adódóan, akinek a qounqeror bejött, ez is be fog valszeg. Viszont nem kredit farmolásra lett kitalálva, illetve aki a conquerorral nem tudott jól játszani, nem ettől fog megtanulni.
Szerintem megérte kivenni, de mivel tier 9 nem kell sehova, az 1 csatám marad vele :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Geronimo74

3 napja 17 órája #291344 Írta: Geronimo74
Köszönöm.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.