Jelenleg 259 vendég és egy tag online

Frontline

7 hónapja 3 hete #287198 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

tankocsk beküldte:

Tökfilkó2017 beküldte: Tegnap este eladtam a nagy EÜ csomagot, javítót és tűzoltót amiket frontline szintlépésekre kaptam. 1,35 millió kredit jött be. Így közel 8 millió zsetont gyűjtöttem az első epizód alatt. Eladtam két olyan 8-as tankot, amivel nem fogok többet frontlineozni. Most 11 millió creditem van. Soha nem volt még ennyi egyszerre :) Jól fog jönni, ha magasabb szintű tankot kell vennem.
Gondolkozom a 8-as német light tankon, a HWK 12 vásárlásán. Játszott valaki ezzel frontline csatákat? Mennyire használható? Ez már ki van fejlesztve, csak legénységet kell bele tenni.
Az orosz ágat még nem kezdtem el, az T100-LT -t szeretném egyszer kifejleszteni, csak sajnálom a 230 ezer xp-t aranyból átváltani az LTTB-re. Végigmászni az alsóbb szinteket meg utálom, mert vagy 75 %-os legénység lesz, vagy sok szintenként 4-800 arany az átképzésük. 6-ik érzék nélkül meg szinte lehetetlen felderítőt játszani. LTTB mennyire könnyen használható? Nincs sok light tapasztalatom.
Előre is köszönöm a tippeket.

Nekem megvan a Hwk 12 és hogy is foglaljam össze: egyszerűen rossz, de közel sem használhatatlan. Személy szerint a legtöbb bajom a lövegével volt, ami menet közben még stabilizátorral is a földet lövi a 10 méterre álló ellenfél helyett, de legalább meg mesterlövészkedni sem jó a katasztrofális lövedéksebessége miatt. Passzív felderítésre alkalmas rendkívül magas látótávjának és közepes álcájának köszönhetően, csak hát a frontvonalon nem sok lehetőségünk lesz rá. Meglehetősen jól gyorsul, de cserébe írtózatosan papír a páncélzata, így minden bekapott lövésnél legalább 1 modul/legénységi tagtól fogunk búcsúzni. Mindezeket figyelembe véve mondom azt, hogy ha mindenképp ki akarod fejleszteni a Ru 251-et, akkor inkább frontline -ban farmold össze a szükséges tapasztalatot, mert a random csőpályáin igazi szenvedés lesz vele.

Köszönöm a választ! A Ru251 már meg van (és sajnálom is hogy már nem 8-as), és emlékeim szerint nagyrészt free xp-ből húztam ki. Ezért sem emlékszem, hogy milyen a tier 8-as HWK. Leopard húzásra még jó lehet. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 3 hete #287200 Írta: Tökfilkó2017
Frontline bemutató és tippek:

7 hónapja 3 hete #287235 Írta: Wotjátékos44
Megválaszolva: Wotjátékos44
Sziasztok. Tanácsot/segítséget szeretnék kérni. Nekem jelenleg 3 nyolcasom van: KV-4 (alap), Panther II (csak a motor kell még rá), Tiger II (a torony híján fullos). Ehhez a 3 nyolcashoz szeretnék még kifejleszteni legalább egy negyediket. Ti miket ajánlotok?

7 hónapja 3 hete #287236 Írta: Tökfilkó2017

Wotjátékos44 beküldte: Sziasztok. Tanácsot/segítséget szeretnék kérni. Nekem jelenleg 3 nyolcasom van: KV-4 (alap), Panther II (csak a motor kell még rá), Tiger II (a torony híján fullos). Ehhez a 3 nyolcashoz szeretnék még kifejleszteni legalább egy negyediket. Ti miket ajánlotok?

Szia!

Mindenképpen valami mozgékony, gyors járművet. Közepes vagy könnyű tankot.
A Tiger 2 és KV 4 sajnos elég lassúak, és még védekezni sem biztos, hogy elég jók.
Ha megadod a játékbeli neved, akkor a tanklistád alapján talán könnyebb pontos tanácsot adni.
IS3 kifejlesztése talán nem olyan vészes a másik orosz nehéztank ágon. Az egy mozgékonyabb tank, ha szereted a heavy-ket. Az olasz közepes tank 8-as szinten már táras, így az is jó lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wotjátékos44

7 hónapja 3 hete #287306 Írta: Wotjátékos44
Megválaszolva: Wotjátékos44
A játékban a nevem: TANKOK_M3_M4_LEOPARD
Tudom elég szar név. Mondjuk a profilom se jobb, sőt inkább rosszabb.

7 hónapja 3 hete #287313 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Wotjátékos44 beküldte: A játékban a nevem: TANKOK_M3_M4_LEOPARD

Nálam jobb vagy. :)
( www.wotinfo.net...abi418 )

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

7 hónapja 2 hete #287317 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Én a helyedben a T-44-nek feküdnék neki. Jó tank, jó ág, viszonylag könnyen és szórakoztatóan húzható. Van T34-85-öd legénységhúzásra. Ezen kívül nekifeküdnék, hogy a Skorpion G legénysége minél jobb legyen. Azzal is elég jól lehet boldogulni Frontlie-ban.

7 hónapja 2 hete #287318 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Én a helyedben a T-44-nek feküdnék neki. Jó tank, jó ág, viszonylag könnyen és szórakoztatóan húzható. Van T34-85-öd legénységhúzásra. Ezen kívül nekifeküdnék, hogy a Skorpion G legénysége minél jobb legyen. Azzal is elég jól lehet boldogulni Frontlie-ban.

7 hónapja 2 hete #287325 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Nem bántásként, de semmi helyed még Tier 8 ban főleg frontlineban. Nem mellesleg sikerült a 3 legnemkezdőbarátabb Tier 8ast kifejleszteni. Majd ha biztosan mozogsz Tier 5-6 ban. Akkor elindulni felfelé. Mert így Rage game az egész és ott fojtogat az érzés hogy mennyire szar vagy, pedig nem, csak szimplán nem érted a játékot.

7 hónapja 2 hete #287339 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Nekem csak Tiger II-m volt, de eszembe sincs vinni frontline-ra, Lassú, gyenge alfa sebzés. IS3-A 80%-át elviszi a HP-dnak míg te csak 320-as sebzel vissza.

Támadásra, védésre IS3-at és P44 Pantherát viszek, az ágyúk körül védésnél pedig Ferdinándot (1-2-5 célágyú körül a sík terepen periszkóppal aratni lehet vele).

7 hónapja 1 hete #287540 Írta: gabi418
Jövő héten jön a Frontline második epizódja: esport1.hu/news...scheff

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

7 hónapja 4 napja #287594 Írta: Amorphis
Megválaszolva: Amorphis
Sziasztok. Azt nem tudja valaki véletlenül, meg lehet valahol nézni, hogy hány csatát megy az ember a frontline módban? Csak kíváncsiságból....

7 hónapja 3 napja #287611 Írta: gabi418

Amorphis beküldte: Sziasztok. Azt nem tudja valaki véletlenül, meg lehet valahol nézni, hogy hány csatát megy az ember a frontline módban? Csak kíváncsiságból....

Szerintem nem lehet megnézni. :(

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Amorphis

7 hónapja 3 napja #287617 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Nem lehet megnézni. A különböző csata típusok statisztikáit a személyes feljegyzés lap / járművek alatt lehet megnézni, ha kiválasztod a lenyíló menüből a Téged érdeklő csata típust. A Frontline nincs benne, talán nem is lesz, mert ugye egy csata alatt több járművel is gurulsz, s azokkal nem egyenlőképpen járulsz hozzá (időben) a végeredményhez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Amorphis

7 hónapja 3 napja #287620 Írta: Tökfilkó2017
Dehogynem! Meg lehet nézni! Ha be van állítva, hogy minden csatáról készít replayt a játék, akkor a replay mappában megtalálod. c:\Games\World_of_Tanks\replays\ vagy ahova telepítetted.
Ilyen file-okat keress, aminek a neve epic normandy-s:
20190312_1902_italy-It13_Progetto_M35_mod_46_208_bf_epic_normandy.wotreplay
Ha nem mentél közben random csatát, akkor könnyebb összeszámolni.
Én tegnap 9, ma 4 csatát játszottam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel, Amorphis

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.