Jelenleg 402 vendég és 4 tag online

Frontline

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286938 Írta: Tökfilkó2017
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok! A Frontline egy hosszabb ideig elérhető játékmód lesz, ezért szerintem érdemes neki külön topic-ot nyitni.
MrScheff elérhetővé tette a feliratos videót, amiben újabb részleteket kapunk a játékról.

esport1.hu/news...scheff

Az alábbi képen látható, hogy az egyes szintekért hogyan gyűjthetünk presztízs pontokat, aranyat és kötvényeket.

A 10 presztízs szint elérésekor összesen 27 presztízs pontot gyűjthetünk. Ez elegendő lesz a 12 pontos svéd prémium nehéz tankhoz, és a titkos 9-eshez (15 pont).
7 ezer bond, azaz kötvény és 3200 arany lehet még a jutalmunk.

Plusz infó, ami kimaradt MrScheff írásából: Ha a bázisfoglaláskor letelne az idő, akkor a támadó csapat kap egy percet, amit narancssárga színnel jeleznek. Ez az egy perc arra van, hogy befejezzék a bázis foglalását. Ha sikerül, akkor megkaphatják a +2 vagy utolsó bázis esetén a +4 percet a támadáshoz. Ha kilövik vagy kitolják az utolsó bázist foglaló tankot is a körből, akkor nem megy végig az 1 perc, azonnal vége a csatának, és a védők nyernek.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gyusziboy, Patsky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete #286940 Írta: Tökfilkó2017

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286942 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok.

Amúgy egy kérdés? Most ezek a tokenek úgy fognak összejönni, hogy 10 szakasz lesz és mindegyikben lehet 1 szintet előlépni a presztízs pontok terén ha elérjük a 30-as szintet vagy hogy? Ha egy szakasz valamiért kimarad akkor már lőttek is az egésznek?

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286943 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

MDavid1995 beküldte: Sziasztok.

Amúgy egy kérdés? Most ezek a tokenek úgy fognak összejönni, hogy 10 szakasz lesz és mindegyikben lehet 1 szintet előlépni a presztízs pontok terén ha elérjük a 30-as szintet vagy hogy? Ha egy szakasz valamiért kimarad akkor már lőttek is az egésznek?

Összesen presztízs 10 Frontline hét van, amit Episode-nak hívnak. Ha Elkezded az első frontline hetet, és 30-as fronline szintnél reset-elsz, akkor leszel Prestige 1-nél. Ha akarod, akkor tovább játszol. Újabb 30 frontline szint, és már level 2-es prestige szintnél. Ha ezt megismétled, akkor lehetsz 3-as Prestige szinten.
Minden egyes Frontline héten (Episode) az adott epizód száma +2-es szintet érheted el. Vagyis előredolgozhatsz, és már februárban elérsz a 3-asra. Ha valamelyik epizód neked olyan időpontban van amikor nem tudsz játszani, akkor sem maradsz le semmiről. A maximális limit van korlátozva. Tehát ha később kezded, akkor is utolérheted magad. Legkorábban szeptemberben érhetsz el a 10-es szintre. Így érthető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995, fsb

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286945 Írta: MDavid1995
Köszi szépen így már jobb. Így megnyugodtam, hogy elérhető a 27 pont a 2 tankért mert kb 2 hét biztos kifog esni mert úgy fogok dolgozni de így akkor nem adom fel.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286946 Írta: Tökfilkó2017

MDavid1995 beküldte: Köszi szépen így már jobb. Így megnyugodtam, hogy elérhető a 27 pont a 2 tankért mert kb 2 hét biztos kifog esni mert úgy fogok dolgozni de így akkor nem adom fel.

Hát ha olyan könnyen megy, mint a tesztszerveren, akkor 1 nap is elég, hogy elérd a szintlépéseket. Nekem 3-4 csata is elég volt kb (kb 2-3 óra kellett, mert kevesen voltak a szerveren). 10 k kombinált eredménnyel az első szintlépéshez. Esélyes, hogy a legkönnyebb módja a prémium tankszerzésnek. Nem kell majd annyit csatázni, mint a maratonoknál.
Viszont cserébe egész évben figyelni kell, hogy mikor lesz frontline, mert ha az utolsó két tank érdekel, akkor júliusban és szeptemberben lesz elérhető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

5 hónapja 1 hete #286947 Írta: MDavid1995

Tökfilkó2017 beküldte:

MDavid1995 beküldte: Köszi szépen így már jobb. Így megnyugodtam, hogy elérhető a 27 pont a 2 tankért mert kb 2 hét biztos kifog esni mert úgy fogok dolgozni de így akkor nem adom fel.

Hát ha olyan könnyen megy, mint a tesztszerveren, akkor 1 nap is elég, hogy elérd a szintlépéseket. Nekem 3-4 csata is elég volt kb. 10 k kombinált eredménnyel az első szintlépéshez. Esélyes, hogy a legkönnyebb módja a prémium tankszerzésnek. Nem kell majd annyit csatázni, mint a maratonoknál.
Viszont cserébe egész évben figyelni kell, hogy mikor lesz frontline, mert ha az utolsó két tank érdekel, akkor júliusban és szeptemberben lesz elérhető.

Engem is azért érdekel, mert könnyű pénzszerzés és a legutóbbinál is kihúztam többször 30-as szintre az összes ajándékért mert elég egyszerű az előrelépés. A 27 pontból meg mindenképp kell a 2 új tank az Emil azért mert a rendes tech tree-set is szeretem a másik meg másnem dísznek jó lesz. Igazából abban bízok, hogy minden hónapban legalább 3 napom van egy héten és annyi remélhetőleg elég a 30-as szinthez néha meg beletudok majd húzni és így legkésőbb szeptember-október vonalon meglehet a 27 pont.

5 hónapja 1 hete #286954 Írta: MDavid1995
És egyébként azt elis felejtettem, hogy ez időkorlátos lesz vagy 1 hétig 0-24-ben?

5 hónapja 1 hete #286961 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy
Honlapon nem ír külön napi időkorlátot, szóval én azt mondanám(és remélem is), hogy egész nap játszható lesz.

5 hónapja 1 hete #286967 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Idáig 5 csatát mentem,5X bukta.Mindegy hogy támadás,vagy védelem,sok a hígagyú.Ja,a 8-as kerekesek itt is jót tettek a játék élménynek.Az meg hogy rendesen lagol,csak hab a tortán.

Betanított magfizikus

5 hónapja 1 hete #286968 Írta: Kállai84
Megválaszolva: Kállai84
Láttam olyat hogy 5:00-18:00 ig

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286969 Írta: Tökfilkó2017
Sziasztok!
Episode number 1 will kick off on 11 February at 06:00 CET (UTC+1) and will be available for one week, on EU1 & EU2 servers, until 18 February at 03:00 CET (UTC+1)

A dátumot nézhetted, hogy 18. Február 18 hajnalig lesz a Frontline. Nem írnak napon belüli nyitvatartást. Az elég kellemetlen lenne a nappal dolgozóknak.
Részletek:
worldoftanks.eu...-news/

worldoftanks.eu...tions/

Tank kölcsönzésről a részletek:
worldoftanks.eu...ntals/

5 hónapja 1 hete #286970 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Titkos tier 9-es tank? Nagyon remélem, hogy egy JUTALOM tankot és nem kreditszorzós prémium tankot fogunk kapni.

Bevallom szeretek ilyenkor találgatni, hogy aztán majd novemberben visszaolvasva jót nevessek az egészen, vagy rácsodálkozzak arra, hogy fején találtam a szöget.
Na szóval itt talán esélyes lehet a WZ-120G FT , ami ugyebár a kínai szerveren egy létező, megvásárolható prémium tank. Reméljük itt majd csak reward lesz, ha ez lesz. Aztán ott van még a méltatlanul leselejtezett SU-122-54 is, amit a V4 érkezése és a 263 lejjebb sorolása miatt kukázott a Wg. Szép kis comeback lehetne. Na és persze jó esély van arra is, hogy kapunk majd valami "levéltárból" előtúrt Igor Kalindovskiy moszkvai gépipari tanuló által tervezett Object #randomszágenerátor (fél)OP szovjet heavyt.

Kíváncsian várom hát ez első leak-eket erről a titokzatos tanról.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286971 Írta: Tökfilkó2017

Nortonor beküldte: Titkos tier 9-es tank? Nagyon remélem, hogy egy JUTALOM tankot és nem kreditszorzós prémium tankot fogunk kapni.

Bevallom szeretek ilyenkor találgatni, hogy aztán majd novemberben visszaolvasva jót nevessek az egészen, vagy rácsodálkozzak arra, hogy fején találtam a szöget.
Na szóval itt talán esélyes lehet a WZ-120G FT , ami ugyebár a kínai szerveren egy létező, megvásárolható prémium tank. Reméljük itt majd csak reward lesz, ha ez lesz. Aztán ott van még a méltatlanul leselejtezett SU-122-54 is, amit a V4 érkezése és a 263 lejjebb sorolása miatt kukázott a Wg. Szép kis comeback lehetne. Na és persze jó esély van arra is, hogy kapunk majd valami "levéltárból" előtúrt Igor Kalindovskiy moszkvai gépipari tanuló által tervezett Object #randomszágenerátor (fél)OP szovjet heavyt.

Kíváncsian várom hát ez első leak-eket erről a titokzatos tanról.

Szerintem a WZ lesz az. Ha lehet hinni a sablon képnek, eléggé hasonlít a WZ-re.

Nézd meg a tank formáját oldalról. A csöve vége is olyan, mintha végig hangtompítós lenne. Szóval eléggé hasonlít. Bár a test felső része kevésbé. Meglátjuk.

Jobban megnézve, a SU talán még inkább hasonló formájú.

A kínai ellen szól az is, hogy 4 nyereményből miért lenne 2 azonos nemzetből? Esélyesebb ha a fődíj orosz/szovjet.

Szerintem nem lenne baj, ha jól is lehetne keresni vele a kreditet :)
Mellékletek:

5 hónapja 1 hete #286972 Írta: Tökfilkó2017
Van már videó is a titok találgatásról:

és a fórumon is téma:
forum.worldofta...-tank/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.