Jelenleg 346 vendég és 8 tag online

Képességek

4 éve 8 hónapja #111347 Írta: nejo12
Megválaszolva: nejo12

bazsalikom0823 beküldte: Sziasztok!
Meg tudnátok nekem mondani hogy a személyes küldik során szerezhető csaj legénységi tagok "Acélnővérek" nevezetű skillje kompatibilis a srácok "Elit alakulat" skilljével?

Sajnos nem.... :blink:

A Youtube csatornám:
www.youtube.com...atured

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #115894 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79
Sziasztok!

Tudna nekem valaki írni valamit a legénységi skillek újraosztásáról?

Megvettem a Chariootert és a Caernarvon 3 skilles legénységét képeztem át rá. Nincs rajtuk álca skill mert hevy tankon nem tartottam fontosnak, most viszonz jól jönne. Még nem csináltam újraosztást valaki elmesélné hogy működik?

STB-1 , 113 forever best tier 10 :)

4 éve 7 hónapja #115901 Írta: dafko
Megválaszolva: dafko

leonhart79 beküldte: Sziasztok!

Tudna nekem valaki írni valamit a legénységi skillek újraosztásáról?

Megvettem a Chariootert és a Caernarvon 3 skilles legénységét képeztem át rá. Nincs rajtuk álca skill mert hevy tankon nem tartottam fontosnak, most viszonz jól jönne. Még nem csináltam újraosztást valaki elmesélné hogy működik?

Rámész a kiválasztott harckocsizó adatlapjára. Legelső oldalon van alul egy újraoszt gomb.Rakattintasz.

Majd kiválasztod hány százalékot tartasz meg az xp-ibol. 80%-ingyen,90%-10ezer kredit,100%-100gold

Megint ujraoszt gomb. utána a szokásos módon felrakod az uj skilleket.
Ezt minden legénynél meg kell csinálni.
Mellékletek:

2 éve 8 hónapja #234436 Írta: roowland
Megválaszolva: roowland
Valaki el tudná mondani kicsit szájbarágósan, hogy hogyan kell a képességeket újraosztan?
Mondjuk 5-ből 3 emberemnek 100% a BIA, a másik kettőnek meg nincs kifejlesztve. Következő képességnek szeretném a maradék kettőnek kifejleszteni. De így mire a 4. képességként kifejlesztem, lehet meg is unom a játékot. :blink:

2 éve 8 hónapja #234439 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

roowland beküldte: Valaki el tudná mondani kicsit szájbarágósan, hogy hogyan kell a képességeket újraosztan?
Mondjuk 5-ből 3 emberemnek 100% a BIA, a másik kettőnek meg nincs kifejlesztve. Következő képességnek szeretném a maradék kettőnek kifejleszteni. De így mire a 4. képességként kifejlesztem, lehet meg is unom a játékot. :blink:

Ha az 5-ből, csak 3 emberen van BIA, az nem működik. Csak akkor működik, ha minden tagnak megvan 100%-on.
Bővebben, itt olvashatsz a képességekről: www.wotinfo.hu/...sztese

Most nem tudom, hogy az újraosztásról ír-e, de arra majd jön egy olyan emberke, aki el tudja magyarázni.

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roowland

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #234442 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Toydolls által linkelt anyag elég jól leírja a képességeket, az újraosztás lényege, hogy nem rakod be a legénységi tagoknak az elején a BIA képességet, hanem olyan képességet raksz be, amelyek már rögtön aktiválódnak és nem csak a képesség 100%-os szintjének elérésekor, és amikor ilyen képességekből elérsz egy bizonyos szintre, úgy hogy át tudd váltani az elért képességi szintet minden tagnál 100% BIA képességre, akkor osztod újra a képességeket. Ez történhet az 1. képesség 100%-a után ami azt jelenti, hogy kb a 2. képesség 30-40%-áig kell fejlesztened őket (pontosan nem tudom meddig kell őket fejleszteni, de azt a tagok személyes adatainál, a képesség osztásánál meg tudod nézni hogy mikor adja ki a 100%-ot osztás után), hogy osztás után mindenkinek meglegyen a 100%-os, tehát működő BIA képessége. De történhet az osztás a 2. képesség 100%-ra fejlesztése után is, de akkor ugye egy nem aranyért történő újraosztásnál elég sok legénységi xp-t veszítesz (mivel visszaesik a legénységi tag képessége). Az általad írt esetben csak azon tagok képességét kellene újraosztani, ahol még nincs 100%-os BIA és így meglenne az adott legénységnél a működő BIA képesség.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, roowland

2 éve 8 hónapja #234449 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

roowland beküldte: Valaki el tudná mondani kicsit szájbarágósan, hogy hogyan kell a képességeket újraosztan?

Ha addig mas nem teszi meg este szivesen leirom lepesrol lepesre, most nem vagyok gep kozelben es fejbol sajna nem megy.
Ha nem sajnalod ra az aranyat erdemes azzal (nincs xp, ezaltal kepesseg veszteseg), raadasul holnaptol akcio van ra,tehat azt erdemes megvarni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roowland

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #234464 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

Szia! Nem rosszból,de az előtted posztoló épp erről írt....De neked csak ma,csak most: :)
Kiválasztod a tankot,első legényen jobbklikk,majd személyes fálj kiválasztása,és bejön ez az ablak..

Visszaállít gomb,mint látod,nekem most egy 100%-os,és egy 33%-os skillem van/volt...

Itt kiválasztod,mennyit áldozol rá,80% ingyen,90% ma 10.000 ezüst,100% 100 arany...felül mutatja,mennyi százalékod van,alatta megmutatja,mennyi marad belőle újraosztás után,nekem a 90% / 10k ezüstre épp 99% marad...Persze ez nálad több lesz,mivel több skilled is van..

Utána megjelenik a négyzet,amit már ismersz,és itt elkezded kiosztani újra a képességeket,a megfelelő sorrendben,jól gondold át...Értelemszerűen,ha több skilled volt már 3-4,akkor ennyit tudsz majd egyenként újraosztani,attól függően,melyik százalékot választottad..( 80,90,100...) ha van sok aranyad,akkor azt javaslom,egyrészt akció van,másrészt így veszteség nélkül tudod újraosztani....

Amikor már kiválasztod,és aktiválod az első skilt,nálad majd megjelenik az első mellett a narancssárga kocka,rákatt,és jöhet a köv.skill kiválasztása,és így tovább....Tankelemzéseknél le van írva a javasolt sorrend,persze ettől azért el lehet térni,ahogy gondolod..de vannak olyan képességek,amik ugye csak együtt hatnak,mint pl. épp a BIA,amit említettél,szóval azzal érdemes kezdeni mindegyik legénynél...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roowland, Serious_Black, Tomat, AntTheZ

2 éve 8 hónapja #235067 Írta: roowland
Megválaszolva: roowland
Köszönöm szépen mindnyájatoknak a segítséget!!! (guzu99 neked meg végképp) :thx2: shaking

4 hónapja 3 hete #289945 Írta: wrch
Megválaszolva: wrch
Sziasztok! Csináltam egy új accot, de hiába kapcsolom be a gyorsított képzést az xp nem a legénységre megy. Jacktor packot használom. A fő accon minden rendben. Mi lehet az oka?

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.