Jelenleg 474 vendég és 4 tag online

Frontline

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276779 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tankmániás beküldte:

dikkmánvas beküldte:

Tankmániás beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tanítani kéne ezt a helyesírási hibákkal teli hozzászólásod. Még egy első osztályos gyerek is kevesebb hibát vét. A vessző használatod meg szerintem egyedül álló az univerzumban .

Szerk.: megjegyzem a dolog úgy van kitalálva, hogy mikor ide posztolsz valamit a rendszer jelzi a vétett hibákat. Viszont te még azokat is lusta vagy kijavítani. Ha mobiltelefonról küldöd az üzenetekett akkor is van hibajavítási lehetőség.

Van hiba tényleg,ezt nem tagadom.leirom hogy miért.Billentyüzetnél nálam folia van az egészen,és ha elkezdek irni,van hogy a mellete lévö gomb is neagyisten lemegy.Igy van hogy 1-2+- betü beszuszik vagy szóköz.Tudod nem ép olcsó volt,és valahogy védem a por ellen.de probáld ki hogy az egész billentyüzetet letakarod foliával és úgy irj.Nem csak itt jön elö ez a hiba nálam :cheer: Nem tetszik,nem kell elolvasni,ennyi,vagy töröld :)

Úristen. ... azt hittem már jobban nem tudod magad lejáratni. Tévedtem :) Tegyél már fel egy csatát akkor, hogy ha félrecsúszkálsz akkor a csata alatt hogyan irányítod a tankodat. Vagy a csaták idejére leszeded a fóliát? Mellesleg amit írtál az semmi másról nem szól csupán arról, hogy nem csak helyesírni nem tudsz , de csóró is vagy. A drága billentyűzeteket pont azért találták ki , hogy tartósak legyenek. Évente 1 billenytyűzetre áldozni nem hinném , hogy anyagi válságba sodorna bárkit is.

Nem igazán járatta le magát.
Esetleg nem kellene belekötni, ha éppen te sem vagy hibátlan "top" nem igaz?
Amúgy a játékhoz elég 3-6 gombot nyomogatni, és nem gépelni kell.
Gépeléskor nekem is sokszor megcsúszik az ujjam, csak kijavítom.
És pont semmi közöd nincs hozzá, hogy mennyiért milyen billentyűzetet használ.
Nem érzem a mögöttes tartalmat amiért megengedhetnéd magadnak ezt a fensőbbségesnek gondolt gyökérkedést.
Nem bírod a csávót? Oké jogod van hozzá. Nem kell elolvasni sem belekötni.
És itt nem a tartalmi részére gondolok, mert nyilván nem egy überpro játékos.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb, dikkmánvas, Sat Okh

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #276783 Írta: Viszanik_atankos
Megválaszolva: Viszanik_atankos

Tankmániás beküldte:

Tanítani kéne ezt a helyesírási hibákkal teli hozzászólásod. Még egy első osztályos gyerek is kevesebb hibát vét. A vessző használatod meg szerintem egyedül álló az univerzumban .

Szerk.: megjegyzem a dolog úgy van kitalálva, hogy mikor ide posztolsz valamit a rendszer jelzi a vétett hibákat. Viszont te még azokat is lusta vagy kijavítani. Ha mobiltelefonról küldöd az üzenetekett akkor is van hibajavítási lehetőség.

Lényeg, hogy a Tied nem hemzseg tőle :rofl: :applause:

1 éve 3 hónapja #276820 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

Tankmániás beküldte:

dikkmánvas beküldte:

Tankmániás beküldte:

Van hiba tényleg,ezt nem tagadom.leirom hogy miért.Billentyüzetnél nálam folia van az egészen,és ha elkezdek irni,van hogy a mellete lévö gomb is neagyisten lemegy.Igy van hogy 1-2+- betü beszuszik vagy szóköz.Tudod nem ép olcsó volt,és valahogy védem a por ellen.de probáld ki hogy az egész billentyüzetet letakarod foliával és úgy irj.Nem csak itt jön elö ez a hiba nálam :cheer: Nem tetszik,nem kell elolvasni,ennyi,vagy töröld :)

Úristen. ... azt hittem már jobban nem tudod magad lejáratni. Tévedtem :) Tegyél már fel egy csatát akkor, hogy ha félrecsúszkálsz akkor a csata alatt hogyan irányítod a tankodat. Vagy a csaták idejére leszeded a fóliát? Mellesleg amit írtál az semmi másról nem szól csupán arról, hogy nem csak helyesírni nem tudsz , de csóró is vagy. A drága billentyűzeteket pont azért találták ki , hogy tartósak legyenek. Évente 1 billenytyűzetre áldozni nem hinném , hogy anyagi válságba sodorna bárkit is.

Na ja,csóró.Gondolom neked is 72k árba van a bill.Még jó hogy védem b+ .Amúgy meg cseszek a véleményedre :)

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276829 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás

dikkmánvas beküldte:

Tankmániás beküldte:

dikkmánvas beküldte:

Tankmániás beküldte:

Na ja,csóró.Gondolom neked is 72k árba van a bill.Még jó hogy védem b+ .Amúgy meg cseszek a véleményedre :)

72 ezres a billentyűzeted? Ird már le a tipusát légyszíves.

Szerk. Gondolom erre majd nem kapok választ. :idea:
Szerk.2. : idézet tőled: Nem tetszik,nem kell elolvasni,ennyi,vagy töröld :) Áruld már el nekem , ha lenyomod az "i" betűt a fóliás billentyűzeteden hogyan kerül mellé egy vessző? Spontán 3x is lenyomódott ugye? Mert ugyebár szóközt azt nem használsz , amitől még reális is lenne az érvelésed.
Kipróbáltam a fóliádat , mert hihetetlen amit írsz....nos ezeket a sorokat fóliás billentyűzettel írtam. És nekem valahogy nem működik a " leütök egy betüt és más betű , vessző is hozzá nyomódik " elv.

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276832 Írta: Matt__Kirby

Tankmániás beküldte:

dikkmánvas beküldte:

Tankmániás beküldte:

dikkmánvas beküldte:

Tankmániás beküldte:

72 ezres a billentyűzeted? Ird már le a tipusát légyszíves.

Szerk. Gondolom erre majd nem kapok választ. :idea:
Szerk.2. : idézet tőled: Nem tetszik,nem kell elolvasni,ennyi,vagy töröld :) Áruld már el nekem , ha lenyomod az "i" betűt a fóliás billentyűzeteden hogyan kerül mellé egy vessző? Spontán 3x is lenyomódott ugye? Mert ugyebár szóközt azt nem használsz , amitől még reális is lenne az érvelésed.
Kipróbáltam a fóliádat , mert hihetetlen amit írsz....nos ezeket a sorokat fóliás billentyűzettel írtam. És nekem valahogy nem működik a " leütök egy betüt és más betű , vessző is hozzá nyomódik " elv.

És nem K**** ***, hogy Perui vászonkendőn keresztül gépel, vagy nem tud írni?
Te vagy a g*** tökéletesség mi?
Hagyjad már magad bakker.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 3 hónapja #276834 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Ezen összeveszni...

Szerintem amíg fel lehet fogni, meg lehet érteni, hogy mit írt le (több-kevesebb hibával), addig ignorálható.
Viszont, ha totál érthetlen (mert volt egy-két felhasználó itt, értelmezhetetlen katyvasszal), akkor meg jelzi az ember.

De, ugyebár mások vagyunk. Valakit zavar, valaki meg szimplán átugorja a hibákat.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 3 hónapja #276835 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Tankos kollégák egy billentyűzet miatt ne kezdjünk már inkvizícióba...

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276836 Írta: Tankmániás

Mod by Solinari

Óvatosabban a szavakkal.

Csak idéztem Robb_Hun-tól . De tetszik , hogy az övé benn maradt az enyém moderálva lett. Egyenlőség - testvériség :)

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276838 Írta: Matt__Kirby

Tankmániás beküldte:

És biztos , hogy nem tud írni.

És neked kell ebben a stílusban kijavítanod?
Nem tetszett a stílusom igaz?
Most már érzed mit csinálsz te?
Vagy nem?
Minek kell bántani másokat, és miért örülsz ha beleköthetsz valakibe?
ezen gondolkoztál már?

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 3 hónapja #276843 Írta: Tankmániás
Szeretnék venni egy 72 ezres billentyűzetet, de akárhogyan keresem sehogyan se találok annyiért. Valaki segítene, hol találhatnék olyat? Előre is köszönöm.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276844 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Tankmániás beküldte: Szeretnék venni egy 72 ezres billentyűzetet, de akárhogyan keresem sehogyan se találok annyiért. Valaki segítene, hol találhatnék olyat? Előre is köszönöm.

Kicsit több lett, maradhat?
www.hardverker....535197

Itt FIFA nélkül Claymore Cherry:
www.aqua.hu/ter...e_desc

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankmániás

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276845 Írta: Tankmániás

Ergil beküldte:

Tankmániás beküldte: Szeretnék venni egy 72 ezres billentyűzetet, de akárhogyan keresem sehogyan se találok annyiért. Valaki segítene, hol találhatnék olyat? Előre is köszönöm.

Kicsit több lett, maradhat?
www.hardverker....535197

Itt FIFA nélkül Claymore Cherry:
www.aqua.hu/ter...e_desc

Ezeknek tényleg az lehet a baja, hogy fóliázott állapotban ha leütöm az "i " betűt akkor lemegy mellé a , is :) Köszönöm.

1 éve 3 hónapja #276846 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Én ezt meguntam, további jó szórakozást egy másik fórumon Tankmániás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Lord_Loga, straubbazsi, SchmityHUN, Exami

1 éve 3 hónapja #276847 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
www.arukereso.h...47607/

Kb. 70k. Szóval igen, van egy pár billentyűzet, ami bőven meghaladja a 70 ezret...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 3 hónapja #276932 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
No, látjátok? erről beszéltem egy pár hozzászólással ezelőtt: van itt egy két egyén, aki felsőbbrendűnek érzi itt magát.
Sajna, minden fórumon van belőlük pár, én nem válaszoltam, erre jött a következő delikvens akibe belekötött. ennyi. mert neki focusa van, és?
most megint kapni fogom a savat :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sat Okh

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.