Jelenleg 226 vendég és egy tag online

Frontline

1 éve 3 hónapja #276611 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

hadtjuk beküldte:

diszno_sajtt beküldte: Sziasztok.
Másnál is jelentkezik olyan probléma hogy a wot kilép magától?
Másik problémám hogy a windows kiírja hogy elfogyott a memória, pedig 8 gigám van.

Nem jellemző! Mi négyen gyepálunk két gépen WOT-ot, de mostanában nem volt ilyesmi.

Ellenben, mind ha a módokat használok beszámoltak volna arról, hogy a Frontline össze tud akadni módokkal. Ha Frontline csatát akarsz játszani töröld a módokat.

Azért még ne törölje, csak indítsa a játékot biztonságos módban. shaking

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #276612 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Filler1 beküldte:

hadtjuk beküldte:

Másik problémám hogy a windows kiírja hogy elfogyott a memória, pedig 8 gigám van.

Nem jellemző! Mi négyen gyepálunk két gépen WOT-ot, de mostanában nem volt ilyesmi.

Ellenben, mind ha a módokat használok beszámoltak volna arról, hogy a Frontline össze tud akadni módokkal. Ha Frontline csatát akarsz játszani töröld a módokat.

Fillér!

Ezt most miért?
Már majdnem módtalanítani tudtam egy warriort...

Az ember kemény munkáját :) , fél mondattal lerombolod... :(

1 éve 3 hónapja #276613 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

hadtjuk beküldte:

Filler1 beküldte:

hadtjuk beküldte:

Fillér!

Ezt most miért?

Legközelebb majd öreganyádnak hívsz. Filler. :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 éve 3 hónapja #276619 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Filler1 beküldte:

hadtjuk beküldte:

Filler1 beküldte:

hadtjuk beküldte:

Fillér!

Ezt most miért?

Legközelebb majd öreganyádnak hívsz. Filler. :blondy:

Régebben a Bud Spencer, Terence Hill szinkron volt fent, meg az a mod ami csata után kiírja a WN8-at. De amióta bejött az 1.0-ás frissítés nem tettem fel semmit sem. Munkahelyen az egyik kollégám is WOT-ozik, azt mondta nála is, meg az egyik ismerősénél is előfordul mostanában hogy kidobja a játék.

1 éve 3 hónapja #276620 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
hát nem tudom ki hogy van vele, de a második csillag megszerzése után egyszerüen nem tudok játszani: 30mp alatt kilőnek, induláskor szpotton vagyok, nem találok el senkit, akármivel megyek be engem a legalacsonyabb átütésű is bever, persze én el sem találom.
az elején nem volt ritka a tábornoki rang a végén, most meg őrmester is nehezen van meg.
ami a legfontosabb: mindegy hogy védek vagy foglalok, mindig vereség, volt olyan hogy a csapat a 25 perc alatt 50k sebzést sem szedett össze, hozzák az artykat: minden csatában 3 van, direkt megnéztem, 3k sebzés volt a legtöbb artynál, persze lószart sem kapott rá.

induláskor rossz a motorom, javitani nem tudom csak ha tényleg ellővik, addig meg gyök kettővel ügetek a 60km/h-ás tankal.

szóval lehet nem bennem van a hiba. volt olyan csata, amiben az enemy 45 másodperc alatt befoglalt az indulástól számitva,
remélem hamar vége lesz ennek a nem is tudok rá jelzőt találni.
eszi a netet mint állat, a pingem az egekben, a 160 fps meg jó ha eléri a 30-at.

meddig kell még szenvedni ezzel ?

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276621 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

popey46 beküldte: hát nem tudom ki hogy van vele, de a második csillag megszerzése után egyszerüen nem tudok játszani: 30mp alatt kilőnek, induláskor szpotton vagyok, nem találok el senkit, akármivel megyek be engem a legalacsonyabb átütésű is bever, persze én el sem találom.
az elején nem volt ritka a tábornoki rang a végén, most meg őrmester is nehezen van meg.
ami a legfontosabb: mindegy hogy védek vagy foglalok, mindig vereség, volt olyan hogy a csapat a 25 perc alatt 50k sebzést sem szedett össze, hozzák az artykat: minden csatában 3 van, direkt megnéztem, 3k sebzés volt a legtöbb artynál, persze lószart sem kapott rá.

induláskor rossz a motorom, javitani nem tudom csak ha tényleg ellővik, addig meg gyök kettővel ügetek a 60km/h-ás tankal.

szóval lehet nem bennem van a hiba. volt olyan csata, amiben az enemy 45 másodperc alatt befoglalt az indulástól számitva,
remélem hamar vége lesz ennek a nem is tudok rá jelzőt találni.
eszi a netet mint állat, a pingem az egekben, a 160 fps meg jó ha eléri a 30-at.

meddig kell még szenvedni ezzel ?

semeddig nem kell vele játszani és megszabadulsz a gondoktól :beer2:

semmi gondom 3 hét alatt amennyit tudtam játszani hoztam a 4x30ast nem vagyok egy fasza játékos sőt goldmalac szerint haszontalan. De simán okosan játszva jött minden. Ping néha ugrált 800 900 pár mp volt csak 5-7 játékonként, fps 50-60 ultra beállításon.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

1 éve 3 hónapja #276625 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
HD kliens és ultra? Milyen felbontáson játszol és milyen konfigon ha megkérdezhetem? :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276626 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Mortein beküldte: HD kliens és ultra? Milyen felbontáson játszol és milyen konfigon ha megkérdezhetem? :)

Csak 1 ilyen kis fosom van egyedi bios beállítással a moncsi az most fos, előtte 4k volt de akkor meghalt az fps csúnyán az már sok volt. most hd kliens 1980x1024. A ramok sajna nem dualba mennek. win10 64

Update: Az a durva hogy most vettem észre, hogy az áramszünet alatt visszaállt a bios alapra és nem is úgy futott a gép mint kellett volna. Kb 2hónapja alapon ketyeg és hasít ultrán. :lol: :lol:
Ez a valós most állítottam be, elemet kell cseréljek az alaplapon. 3400@4200 +800. Szét is van hűtve rendesen a ház 3x 240 3x120 aerocool gts házba 750W corsai táp. www.arukereso.h...36297/

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

1 éve 3 hónapja #276651 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Valamit nagyon megtuningoltak a Fronline RNG-jében...
Akkora állat kört mentem a -emlékeim szerint- jelenlegi formájában kevésbé használható T54 mod1-el, hogy csak kamillázok. (11K dmg, nettó 197k kredit)
Pattintott a tornya, a teste, ette a lánctalp a lövedéket, szemből 300m-ről AP-val (oké, hogy hegyről, szóval ideális volt a szög) 3/2 lőttem be az IS3-t... Szerintem én mára abba is hagyom. :awesome:

Happy brrrrrrt day

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 3 hónapja #276659 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Nem mindig van, jó kör az igaz, de mikor ilyen nettóval jössz ki egy csatából, csak érdemes csinálni amig tart! ;)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, SchmityHUN, Matt__Kirby

1 éve 3 hónapja #276660 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Úgy tűnik, tévedtem, amikor azt írtam, hogy már harmadjára vagyok 28-as szint körül. Ugyanis tegnap este 2 meccsel elértem a legmagasabb Frontline szintet - ami az jelenti, hogy negyedjére jutottam el eddig. Kellemes meglepetés magamtól magamnak :lol:

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276670 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Többször nyertem már csatát Frontline-ban, de most voltam a legközelebb ahhoz, hogy igazán nagy eredményt érjek el. Eddig tábornok még nem voltam.
Segítettem bázist foglalni, majd a vonalak mögött elmentem a 2 és 1-es célpontokhoz. Mindkettőt kilőttem egyedül. Persze a visszatérő védők kinyírtak. Az utolsó D bázishoz születtem újra, hogy megszerezzük a 4 percet. Rohantam a vizen át. Odaértünk, hosszabbításra mentettük, sikerült befoglalni, és tovább küzdöttünk. De senki nem bírt másik célponthoz jutni a végén, és kikaptunk. :wb: Pár kép a bevételekről. A 30-as szint miatt lett prém napom, ez megdobta a bevételt a credit boost-tal együtt. Ha nem a VK-ra és a Panterára gyűjtöm az XP-t, hanem csak prémtankkal mentem volna, akkor még több bevétel lett volna.
27 perces csata volt. :yk:

Jól látszik az összes bevétel, és a prémium tankkal kilőtt 2 célpont miatt egyéni tankos bevétel is.

És nettó 318 ezret én nem tudok 27 perc alatt keresni. Prém fiókkal sem. Valószínűleg azért, mert ritka hogy egymás után 3-4 jó random csatát mennék. Meg prémium fiókom is ritkán van :)
Mellékletek:

1 éve 3 hónapja #276677 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Popeye, komolyan nem értelek.

Én nem vagyok jó játékos .. de a FL csatáim több mint felét nyerem. Általában 3-5 k dmg közt csinálok, attól is függ hogy támadunk vagy védünk, milyen tankokat választok ...

Ma volt egy csatám, amit a Patriot-tal csináltam végig ... egyszer se haltam meg ( ez volt az első ilyen FL csatám :D ) ... lieutenant, 4781 sebzés, 2111 spot, prém fiókkal és kreditboosterrel 166 ezer nettó. ( A viszonylag alacsony sebzés oka gondolom a javítóbázik gyakori látogatásával eltöltött idő.)

Aztán meglepő módon a BlackDog-gal is lett egy hasonlóm, hogy tudnillik nyertünk és egyszer se haltam meg... ebben csak sergent lettem, soványka 1200 sebzés és 2325 spot.

A mai befejező csata: BlackDog,T-44,Patriot,T-28 proto, WZ-111 kerültek elő ... őrnagy(major), 7888 sebzés,4373 spot, nettó 67580, a bruttó szép lett volna, csak ugye a prém lőszerek levitték.

( T-44-et a nagy durunggal használom, T-54 legényei ülnek benne a maguk 4 skillsorával ... a WZ-111-ben pedig a WZ-111-5 szintén 4 skilles legényei ... Ezt a két tankot főképp az ellenséges medek letolására szeretem használni.. illetve hát bármi "papír" ellenféllel szemben eléggé ütősek... általában egy HE lőszerrel kezdem az ismerkedést, az jól megmodulozza az ellenfelet ... és a második lövés vagy HE vagy más, az ellenfél mibenlététől függően... )

Egyszerűen nem értem hogy lehet hogy valakinek nem megy vagy nem jön be az FL ...

Én ma picivel többet nyertem mint amit buktam ... de a bukták se rosszak ... hoznak azok is a konyhára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

1 éve 3 hónapja #276679 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

Sics beküldte:
Én ma picivel többet nyertem mint amit buktam ... de a bukták se rosszak ... hoznak azok is a konyhára.

Én mondjuk olyan tankokkal játszom, ami legalább 212-es átütésű AP-val bír, és nem is használok prémium lőszert. Pont az a célom, hogy creditet gyűjtsek, ráadásul csak 8-as tankok vannak, így alapból is ritkán lehet rá szükség. A két kölcsön tankot is próbálom AP-val használni.
Vagy más célpontot keresek, vagy irányt váltok, és próbálok oldalba kerülni a keményebb tankokat, vagy HE-vel faragom a HP-ját.

1 éve 3 hónapja #276680 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Tökfilkó, én gyűlölöm a fajtádat.... :)

A gondom az ezzel a hozzáállással, hogy az ilyen játékosok miatt szívnak a csapattársak: nem tölt goldot akkor se, amikor pedig muszáj lenne...

Flankelsz? Időbe kerül! ...

Sok lövési lehetőség megy el akkor, ha AP lőszert lő az ember. A T-44 ráadásul pont nem az acélos átütéséről híres, 100 mm-es csővel se ... a 122 mm-ese meg átütés szempontjából még vacakabb.

WZ-111 megint csak egy olyan tank, hogy ... a FL-ban előkerülő medekre nyilván bőven elég a 175 AP-pen .. de ha találkozok egy IS-3-al vagy akár T-32-klónnal, akkor oda már nem ideális.

Persze, nyilván könnyebb helyzetben van az ember, ha Patriot-STRV-UDES van a kezében... vagy táras francia nehéz ...

De van egy halom tank, amit a WG úgy csinált meg, hogy vagy szart se ér, vagy komoly mennyiségű prémlőszert kell elpufogtatnia.

A bázist vissza kéne lőni... gold, vagy akár a saját tank beáldozása is azért a tíz másodpercért amíg a többiek beérnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.