Jelenleg 413 vendég és 3 tag online

Frontline

1 éve 1 hónapja #276538 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tank_szemelyzete beküldte:

Robb_HUN beküldte: Szia T.SZ!

Mivel olyan tankokkal mentél, ami nekem 1 db nincs meg, csak a munkádat szeretném elismerni.
GG!

Nem vagyok túl indiszkrét, ha megkérdezem, hogy mivel?

U.I. A korábbi posztomból kihagytam az O-Ho-t, mert szerintem súlyosan rontanám a saját csapatom esélyeit azzal, ha azt vinném be FL-be és így tartós garázsfogságra ítéltem.

Wz-120 FT, Souma, Löwe, esetleg T26E5, én ezekkel mentem.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Vasembör

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #276540 Írta: Vasembör
Megválaszolva: Vasembör

freezer beküldte:
Jaja, abban igazad van, h ez egy jó és élvezhető mód, én is szívesen elmókolok vele néha, csak azt az általam tévhitnek gondolt tézist szerettem volna megdönteni, h a Frontline=aranybánya, mert nem.
Jó játékmód, élvezetes, újszerű, ahol tulajdonképpen akár fáradtan is bemehetsz lövöldözni, mert statot nem ront, pénzt is keresel vele, tehát nincs negatív vonzata.
Azonban farmolásra nem az optimális véleményem szerint. Legalábbis nekem biztosan.
Szóval mindig több szempont van, amit érdemes mérlegelni, ez is egy szempont :)

Ha nem adná 4x szintenként a 2 óra kreditboostert, egyetértenék veled. Anélkül nem lenne az. Viszont kredit booster nélkül randomban sem tudsz úgy farmolni, mint boosterrel FL-ben.

1 éve 1 hónapja #276554 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
TankSzemélyzete: egy dologban nem értek veled egyet! ... Kipróbáltam tegnap ismét az O-Ho-t. Frontline-ban. És meglepően jól muzsikált.

Csak... én randomban az O-HO-t a 15 cm-es repeszágyúval tolom ... mivel ez megfelelő a t9 t10 ellenfelek ellen is HE lőszerrel. ( Épp az imént tolt ki magából 2700 sebzést egy amúgy vesztes X-es csatában ... kilencesek tornyát és 263-4 alvását is sikerült bántanom HE-vel ... nyilván többszörösen :) ... )

DE. FL-ba nem jött be nekem se az O-HO. A repeszágyúval.

Aztán tegnap kipróbáltam valamit: felraktam rám a 10cm-es top csövet. ( Korábban próbáltam már randomban ezzel, de nem jött be, pont a nagyobb és keményebb páncélú ellenfelek miatt ... ellenük jobb a 15 cm-es HE-spammer... vagy legalábbis én jobb szeretem azzal. )

De FL-ban jobb ez a 10 cm-es experimental KAI cső ... ! .... Alap lőszerrel 215 átütés, az azért sok mindenre elég.. a 330 alfa nem sok, de nem is kicsit... 7.8 reload, 2579 DPM ... Szóval ütős egy darab.

Ha nagyon kell, lehet evvel is HE-t lőni ... 53/430 ... puha célpontoknak ez is tud ám fájni, tornyozók kobakjára is jó...

Ha meg valami nagyon keményet látunk, akkor 2-es gomb, és 253 átütés.

Szóval így már bejövős FL-ban. Persze továbbra is dög lassú, szóval városi pályára vinném csak be, vagy akkor ha heavy "különítményt" ( IS-3, T-32, Lőve stb ) kell szétütni...

Mivel ilyenkor gold-igényes, vagy én lövök sok goldot vele, ezért pénzügyileg azért nem annyira nagy ötlet :D ... De a hatékonysága a "Nagy Gyilkos"-nak nem kérdőjelezhető meg :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vasembör

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #276557 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
@Sics
Köszönöm a kiegészítést. Igazság szerint nálam nincs még kifejlesztve a top löveg, és abszolút nem áll kézre a tank. A legkisebb bucka elég, hogy már kevés is legyen a lövegsüllyedés és csak a célpont fölé tudjak lőni. De még pár hónap és csak kitapasztalom, hogy lehet eredményesebben működtetni. (JPz E100 AP-t már pattintottam vele...)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #276559 Írta: Vasembör

Tank_szemelyzete beküldte: @Sics
Köszönöm a kiegészítést. Igazság szerint nálam nincs még kifejlesztve a top löveg, és abszolút nem áll kézre a tank. A legkisebb bucka elég, hogy már kevés is legyen a lövegsüllyedés és csak a célpont fölé tudjak lőni. De még pár hónap és csak kitapasztalom, hogy lehet eredményesebben működtetni. (JPz E100 AP-t már pattintottam vele...)

@T_SZ: Így néz ki az O-HO ágyúsüllyedési képe:

tanks.gg/tank/o-ho

Felülről nézve kicsit jobb oldalon el tudod érni a közel 10% ágyúsüllyedést,úgy, hogy még ne lőjék be az oldalad. Van róla elemzés itt az oldalon, hozzászólásokban is említik :)
Mellékletek:

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #276564 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Srácok meglett a 4. 30. arra nincs plecsni? Ill nem lehet beváltani?

Update közbe megtudtam nincs plecsni.

https://tenor.com/view/horn-gif-8651046
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: JackassJana, Vasembör, Matt__Kirby

1 éve 1 hónapja #276565 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Fejlesztői hírrepeszek #293

10. Pont

"Az FPS nagyon rosszul van optimalizálva a Frontline módban."

Még ők is belátják, tudtam én, hogy nem nálam van a gond más játékoknál semmi gond a randomban is tökéletes az meg vicces lett volna, ha bármit is vissza kellett volna vegyek grafikából FL-ben, nem indokolná ezt se a játék grafja se a map mérete...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 1 hónapja #276567 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Lorraine 155 mle.51 az 5 fős női legénységgel 109. csata.

Végre az első tábornoki szint artyval + kifejlesztve a Bat.Chátillon 155.55 !
Mellékletek:

1 éve 1 hónapja #276569 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
azért 3 óra alatt 1 győzelem nem túl fínom....

METAL IS RELIGION

1 éve 1 hónapja #276571 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!
Mi a buntetes ha dezertalok FL-bol? fasznak van kedve vegig varni meg szetalaznak....

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 1 hónapja #276572 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Mortein beküldte: Udv!
Mi a buntetes ha dezertalok FL-bol? fasznak van kedve vegig varni meg szetalaznak....

Nulla XP és nulla kredit. Ne lépj ki, inkább menj el kajálni, cigizni, stb.

1 éve 1 hónapja #276574 Írta: Vasembör

FZRPUPU beküldte: Srácok meglett a 4. 30. arra nincs plecsni? Ill nem lehet beváltani?

Utána már nem is lehet resetelni, jól tudom? Tegnap este lett meg a 90 + plusz a 3. plecsni.

Nagy Gratula! shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

1 éve 1 hónapja #276583 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

Vasembör beküldte:

FZRPUPU beküldte: Srácok meglett a 4. 30. arra nincs plecsni? Ill nem lehet beváltani?

Utána már nem is lehet resetelni, jól tudom? Tegnap este lett meg a 90 + plusz a 3. plecsni.

Nagy Gratula! shaking

4!ik 30as után azt tudom hogy 1000kötvényt ad,plecsniröl nem tudok hogy ad e vagy nem.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

1 éve 1 hónapja #276604 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Sziasztok.
Másnál is jelentkezik olyan probléma hogy a wot kilép magától?
Másik problémám hogy a windows kiírja hogy elfogyott a memória, pedig 8 gigám van.

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #276606 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

diszno_sajtt beküldte: Sziasztok.
Másnál is jelentkezik olyan probléma hogy a wot kilép magától?
Másik problémám hogy a windows kiírja hogy elfogyott a memória, pedig 8 gigám van.

Nem jellemző! Mi négyen gyepálunk két gépen WOT-ot, de mostanában nem volt ilyesmi.

Ellenben, mind ha a módokat használok beszámoltak volna arról, hogy a Frontline össze tud akadni módokkal. Ha Frontline csatát akarsz játszani töröld a módokat.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.