Jelenleg 403 vendég és egy tag online

Frontline

1 éve 2 hónapja #276441 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
Nekem mint megrögzött td-snek meg az tűnt fel, hogy a spot/álca rendszer nem pont úgy működik mint a többi csata módban.

Továbbá valóban a spawn pontok, és a játékmenet is erős átgondolásra szorulnak! Amire én gondolok, az az, hogy pl védelemben, mikor a védendő bázis még egy kicsit sem pirul, de pl egyedül vagy a környékén mert a többieket kilőtték vagy javítani hátra szaladtak, a motor nem engem vesz támpontnak az ellenfél új spawn pontjának a meghatározásában, hanem a védők átlagos létszámát tekintve a tartózkodási helyüket! Tehát hiába védem erőn felül a bázis területet ha a többi védő új spawn pontját már az egyel hátrébb levő bázis területhez méri a játék motorja!
Többször jártam úgy, hogy a teljesen ép védett bázis mellett voltam még egyedül és a támadókat a hátam mögötti spawn pontra tette be a game....

Lehet kicsit zavarosnak tűnik, de remélem azért érthető a gondom?!:)

Amúgy messze a legjobb csata mód - bár én ide sorolom a tier 10-es aGB-t is - az összes közül!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #276443 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Imádom ezt a változatot. Most csak addig normál csatázok míg a napi küldik megvoltak. Utána xp legénységi credit boost be és frontline. Szépen lettek húzva a tankok legények pénzem is az egekbe 2012 óta játszom sose volt 8,5m creditem :dancing:

Amit jelöl drop pontot védőként mikor meghalok, sose rakott oda jóval messzebb az előzetesen jelöltnél.
Van hogy dropnál már a fosólámpa villan és nem volt repülő a közelbe se aki esetleg spotolt volna.
Remélem állandó lesz a játékmód hiányozna már.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Admiral_von_Yorck

1 éve 2 hónapja #276444 Írta: Admiral_von_Yorck
Az én meglátásom szerint átdolgozott loot-al, spawn pontokkal,T6-tól elérhetővé tenném! Az igaz, hogy a látótávolságok T6-ban jóval rövidebbek, de a fő csatározások mindenképpen a bázis területek körül alakulnak ki, így az irreleváns!

1 éve 2 hónapja #276445 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

FZRPUPU beküldte: Imádom ezt a változatot. Most csak addig normál csatázok míg a napi küldik megvoltak. Utána xp legénységi credit boost be és frontline. Szépen lettek húzva a tankok legények pénzem is az egekbe 2012 óta játszom sose volt 8,5m creditem :dancing:

Remélem én is, hogy állandóvá válik. Egy-két apró finomhangolás netalántán 1-2 plusz térkép és tök jó csatamód lenne.
Mindez mellett, egyfajta gyarló emberi tulajdonság miatt, ott motoszkál a gondolat a fejemben, meddig nézi a WG ezt jó szemmel, hogy az emberek a (prém)tankjaikkal 2-es gomb nyomkodása nélkül is lazán tudnak játszani és randomhoz képest degeszre keresik magukat, stock tankokat húznak +2-kínlódás->free Xp átváltás nélkül? How terrible!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Sics, Admiral_von_Yorck

1 éve 2 hónapja #276447 Írta: Admiral_von_Yorck

HUNterRichie beküldte:

FZRPUPU beküldte: Imádom ezt a változatot. Most csak addig normál csatázok míg a napi küldik megvoltak. Utána xp legénységi credit boost be és frontline. Szépen lettek húzva a tankok legények pénzem is az egekbe 2012 óta játszom sose volt 8,5m creditem :dancing:

Remélem én is, hogy állandóvá válik. Egy-két apró finomhangolás netalántán 1-2 plusz térkép és tök jó csatamód lenne.
Mindez mellett, egyfajta gyarló emberi tulajdonság miatt, ott motoszkál a gondolat a fejemben, meddig nézi a WG ezt jó szemmel, hogy az emberek a (prém)tankjaikkal 2-es gomb nyomkodása nélkül is lazán tudnak játszani és randomhoz képest degeszre keresik magukat, stock tankokat húznak +2-kínlódás->free Xp átváltás nélkül? How terrible!!!

Ne legyen kétséged afelől, hogy ha ez állandóra bekerül akkor a loot rendszere kap egy méretes nerfet!
A jelenlegi javadalmazása a módnak a kampány időszakra szól sztem....
De alapvetően egyetértek veled !:)

1 éve 2 hónapja #276448 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

HUNterRichie beküldte:

Én nem tudom mit csinálok rosszul, de én pontosan ugyanannyit keresek vele, mint randomban :)
+50%os bónusszal farmolok, 2 órán keresztül, általában löwe és progetto kombóval, ez kb 1,2 millát jelent nettóban, a 2 óra alatt.

3GM: Tiger I, Tiger II, E75

1 éve 2 hónapja #276449 Írta: FZRPUPU
Nem tudom mit csinálsz jól de én sose kerestem15 perc alatt 238e cr-t

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.

1 éve 2 hónapja #276450 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

FZRPUPU beküldte: Nem tudom mit csinálsz jól de én sose kerestem15 perc alatt 238e cr-t

Ó pedig mennyire hogy lehet. Prémfiok +50%kreditboost+prémverda. Személyes rekord 280k nettó 20 perc alatt. Aztán amióta húzom az obj263 4-et, így azért nem adja "annyira jól" a su101 kredithozama,
de 5,5-6k total dmg-re is összejön. 100k nettó.

Happy brrrrrrt day

1 éve 2 hónapja #276451 Írta: FZRPUPU
Ja tudom már mit csinálok rosszul, a tudásom még nem nőtt fel a nagy credit hozamhoz sokat halok az meg viszi a pénzt :spaz:

1 éve 2 hónapja #276452 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Streamerek videói Frontline-ról:
Mark:

Mighty Jingles:

GB:

Wotnoobians:

1 éve 2 hónapja #276453 Írta: FZRPUPU
Amit még észrevettem. Sima csatába 25-30 a pingem akármennyit játszok. Frontline 50-60<999 ingadozva időszakonként, van hogy 1-2 percig beragad 150-300 közé. 100M netem van.

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #276454 Írta: FZRPUPU
Mark videójába a piros az lila azt hol tudom megváltoztatni? 1x láttam Mr.Ciffnél de már elfelejtettem hogy kell.

Update megvan színvakmód :D

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #276455 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

FZRPUPU beküldte: Mark videójába a piros az lila azt hol tudom megváltoztatni? 1x láttam Mr.Ciffnél de már elfelejtettem hogy kell.

Update megvan színvakmód :D

Beállítások grafika színvak mód.- ha ugyanarra gondolunk.

Nekem- bár most a héten nem frontlineoztam, átlag 100-200 nettó per csata. A jobb köreim amik tábornoki szint - 400 nettó, bár ilyen ritkán van. Persze Prémtank, prémfiók, és kreditboostal.

Szerintem az a lényeg hogy mennyi sebzést tolsz ki és persze nyersz vagy sem.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #276456 Írta: FZRPUPU
Volt hogy 3000 sebzés körül 2 foglalásom volt 70pont/ cap mert be volt kapcsolva a műszaki akármi akkor gyorsabban foglalsz és 1 ágyú kilövés 280k. Nem feltétlen a sok sebzés kell szerintem.

Más. Elvileg nincs tk. Volt hogy a csávó neve mellett kék volt a kill jelző azaz tkzott. Volt hogy a hülye nem mendjukkianevét idióta, mögém jött és rám lőtt azt hitte tkzhat. Udes03 voltam védő olda 1 bokor camp és nem tetszett neki. suicide kör volt neki. :troll:

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #276457 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

SchmityHUN beküldte:

Athelgard beküldte: Sziasztok! Lehet, sőt biztos, hogymár kérdezték, de dög vagyok visszaolvasni!Szóval hogyan lehet megszerezni a Frontline módhoz az álcafestéseket??? Mert teljesítettem az első 30-ast, meglett a garázshely, kredit meg kötvény, de a festés az nem. Vagy esetleg valami nagyon félre nézhettem? Köszi szépen.

A festéseket is megkapod, de azok csak a megadott nemzetre jók, 8-as prémium illetve 10-es tankokon.

Pl az első festés mehet mondjuk francia tankra, a második szovjetre. Meg van szabva minden festésnél 3 vagy 4 nemzet, amiknél használhatod.

Én úgy emlékszem, csak akkor kapja meg az álcát és a kötvényt, ha lemond a rangjáról (visszaállít). Ha csak megvan a 30 szint, akkor garázst meg ezüstöt kap.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.