Jelenleg 428 vendég és 19 tag online

Frontline

3 hónapja 3 hete #276397 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Mégegy adalék a Frontline-hoz. Ha néha van időm leülni, akkor napi két órát játszom. Ezzel simán megvan az 1M credit, aminek eredményeképpen simán elengedem a 268 grindet (még hiányzik 200k xp) a ToT miatt és inkább kifarmolok még még 2M-ót és megveszem fullos áron, ha nem marad rá idő.

Wings of Turul [WOT]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #276400 Írta: Athelgard
Megválaszolva: Athelgard
Sziasztok! Lehet, sőt biztos, hogymár kérdezték, de dög vagyok visszaolvasni!Szóval hogyan lehet megszerezni a Frontline módhoz az álcafestéseket??? Mert teljesítettem az első 30-ast, meglett a garázshely, kredit meg kötvény, de a festés az nem. Vagy esetleg valami nagyon félre nézhettem? Köszi szépen.

"Én Árja vagyok, aki az Istenek véréből
született. Fel fogok emelkedni az Olümposz csúcsára, a tökéletességbe, ahogy a
régi és eljövendő korok Hősei.”

3 hónapja 3 hete #276405 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN

Athelgard beküldte: Sziasztok! Lehet, sőt biztos, hogymár kérdezték, de dög vagyok visszaolvasni!Szóval hogyan lehet megszerezni a Frontline módhoz az álcafestéseket??? Mert teljesítettem az első 30-ast, meglett a garázshely, kredit meg kötvény, de a festés az nem. Vagy esetleg valami nagyon félre nézhettem? Köszi szépen.

A festéseket is megkapod, de azok csak a megadott nemzetre jók, 8-as prémium illetve 10-es tankokon.

Pl az első festés mehet mondjuk francia tankra, a második szovjetre. Meg van szabva minden festésnél 3 vagy 4 nemzet, amiknél használhatod.

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

3 hónapja 3 hete #276408 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Ergil beküldte: Mégegy adalék a Frontline-hoz. Ha néha van időm leülni, akkor napi két órát játszom. Ezzel simán megvan az 1M credit, aminek eredményeképpen simán elengedem a 268 grindet (még hiányzik 200k xp) a ToT miatt és inkább kifarmolok még még 2M-ót és megveszem fullos áron, ha nem marad rá idő.

Ez így igaz, én is így csinálom(nám). Kár, hogy 3 napja, 11 csata óta nem nyertem :(

3 hónapja 3 hete #276410 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

hadtjuk beküldte:

Rathagol27 beküldte: Azért hogy valami erősen negatívat is mondjak a frontlineról, a random MM-et tier 6-tól felfele teljesen hazavágta.
Általában mikor úgy érzem, hogy szivat az MM, akkor elkezdek statisztikát vezetni a meccsleosztásokról.
Anno a régi MM- nél például kijött, hogy valójában 33% eséllyel voltam top-mid-bottom. Persze, hogy melyik tankból éppen mennyi volt az már más kérdés.
Az új MM-ben nagyjából követi a 3-5-7 arányt tier7-ig. Ha sokat mentem T8-at, akkor ez az arány elcsúszott a bottom irányába.
De amióta frontline van és pont az aktív időszakban érek rá játszani, így valami botrányos az MM. Nemrég lett meg a 100 random meccs amiből 81 volt bottom tier. A bottom alatt csak a +2 értendő. A maradék 19 meccsből 18 tier9-es tank volt.
Szóval a 8-ás tankoknak jó a frontline de minden más esetben a random szívás MM szempontból. Még a kilencesekkel is általában 2tieres meccsek vannak.

Nézd Rathagol mindennek meg van az ára...
Énnekem azért annyira nem fáj. Ha tier VIII-ba szeretnék játszani, akkor a Frontline tierlimites. Mért ne abba mennék.
A napi küldiket meg 6-os, 7-es tierbe csinálom, hogy ha legközelebb lesz Frontline, akkor sokkal több tankom legyen, mert most még hiányoznak a kemény vasak...

Én is hibás vagyok ebben persze, mert napik után én is frontlineban tolom. Nem is kimondottan panaszkodásnak szántam, mert csak a leosztással volt gondom ami már kissé frusztrált, nem a csaták végeredményével.
Ráadásul ahogy te is írtad a frontline tierlimites. Kiválló 8-as tankot húzni. Én pl stockos obj 416-ot és emil1-et fulloztam ki, valamint a 8-as cseh förmedvényt talán át tudom lépni a hétvégén.
Csak ugye ennek tényleg az az ára, hogy frontline időszakban megbolondul a random MM.

3 hónapja 3 hete #276415 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Na ma kb. 2 het utan ujra letudtam ulni kicsit FL-t nyomni...
Azt hittem naivan valamit javitottak az optimalizalason, de hulye voltam... 35 FPS-re is betud esni sot sokszor be is esik egy kb 500ezres gepen... Pfff, hat elmehetnek a picsaba 100fps alatt se kene latnom nemhogy 35fps.... Ennel 5x komolyabb gameket is rohogve visz maxon 60+ fps-el, a normal jatekmod is 120+ fps-el megy... A BF1 is a sok jatekos modban is siman megvan vagy 80-100 fps maxon full HD-ban ez meg... Na hagyjuk mar... :applause:
Gepemmel sincs semmi baj mert mas gameknel nincs gond sot ennel sincs gond randomban csak ez az FL buzul..

Tudom hatalmas problema( van ennel nagyobb gondom is azert) , de azert bosszanto...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

3 hónapja 3 hete #276416 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN

Mortein beküldte: Na ma kb. 2 het utan ujra letudtam ulni kicsit FL-t nyomni...
Azt hittem naivan valamit javitottak az optimalizalason, de hulye voltam... 35 FPS-re is betud esni sot sokszor be is esik egy kb 500ezres gepen... Pfff, hat elmehetnek a picsaba 100fps alatt se kene latnom nemhogy 35fps.... Ennel 5x komolyabb gameket is rohogve visz maxon 60+ fps-el, a normal jatekmod is 120+ fps-el megy... A BF1 is a sok jatekos modban is siman megvan vagy 80-100 fps maxon full HD-ban ez meg... Na hagyjuk mar... :applause:
Gepemmel sincs semmi baj mert mas gameknel nincs gond sot ennel sincs gond randomban csak ez az FL buzul..

Tudom hatalmas problema( van ennel nagyobb gondom is azert) , de azert bosszanto...

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Ha már árakkal dobálózunk, akkor nekem egy 150ezres laptopom van. Egész jó grafikán fut rajta az FL, és még jobban a random.

Nekem az a véleményem, hogy ez az egyik legjobban optimalizált játék. Ez az, ami az arányait elnézve leginkább várja el a rendszer erősségét.

Ha kipróbálnád egy kicsit is lejjebb vett grafikával talán jó lenne, és nem is volna annyira eltérő a látvány. Szerintem sokkal jobban bejönne, mint az hogy idegeskedsz rajta, és szidod az optimalizálást.

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

3 hónapja 3 hete #276418 Írta: Mortein
Az árat nem menőzésből írtam amúgy csak viszonyítás képp, hogy egy elég jó gépről van szó. Az ember meg nem azért vesz ennyiért gépet, hogy le kelljen venni a grafikát, ha ennyit kifizettem a gépért akkor az menjen maxon ahogy illik. Amúgy kipróbáltam természetesen, levettem mediumra, de ugyan úgy megy... :side:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92

3 hónapja 3 hete #276420 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Mortein,

szerintem az FPS drop FL módban a saját hibád.

Mondom miért.

Van ugye egy jó géped, megnézted hogy ha számodra kellemes mondjuk 100-as fps-t akarsz, akkor mit bír grafikában, és ehhez állítottad be a minél szebb grafikát.

És ez így remekül is megy - normál csatában.

Bejött viszont a Frontline, ami erőforrás-igényesebb mint a normál. ( 9x akkora map ... ) És ezt nem bírja azzal a sebességgel kezelni a géped, amivel a normált tudná kezelni.

A megoldás egyszerű: visszább kell vennni a grafikából, vagy SD klienst futtatni egyből... és úgy megnézni az FPS-t.

3 hónapja 3 hete #276422 Írta: Mortein
Megnézem holnap sd kliensel bár elég kiábrándító hogy úgy kell játszanom annak ellenére hogy szerintem bőven elvárható lenne a hd is ultrán... Amúgy nem kell nekem 100 fps a monitorom úgy is csak 60hz így annál többet nem is látnék belőle ezért be is van kapcsolva a vsync és beton stabil 60fps van normálban azért annyit FL-ben is kéne vinnie szerintem mert hiába 9x akkora map azért nem egy über grafikáról van szó, mondom BF1 is simán 60+fps megvan bármilyen jatekmodban ultrán és azért grafikában van a 2 játék között némi különbség az meg ráadásul fps játék több effekt van pörgősebb stb.... Talán még megpróbálom modok nélkül lehet az a ludas. Na majd kiderül.

Garazsban:

3 hónapja 3 hete #276427 Írta: Gero987
Megválaszolva: Gero987

Mortein beküldte: Amúgy nem kell nekem 100 fps a monitorom úgy is csak 60hz így annál többet nem is látnék belőle ezért be is van kapcsolva a vsync

Na ez gond lehet, ha FL módban 60 alá esik az fps, akkor a vsync leveszi 30-ra.
Próbáld meg kikapcsolni.

3 hónapja 3 hete #276437 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Egy ideje úgy vettem észre, FL-ben is beállt a random csaták gyakori "stílusa", mármint, hogy az egyik csapat lehengerli a másikat.

Más:
Tudom, rengetegen utálják (gyűlölik) az artikat (azt irányító játékosokat), de egy 11 csatás folyamatos vereség-szopi után, kínomban bementem GW Tiger P-vel. OMFG!!! Ez a játékmód új távlatokat nyit meg az artik és a velük való játékmód(stílus) részére. Mármint aki nem csak trollkodik velük, hanem próbál csapatjátékot színlelni a random emberek tömegében . Igazi masszív és csatadöntő support szerepet lehet vele alakítani, főleg ha az ember középen kezd és belátja a két szomszédos térképet is. 3 csatát mentem vele, 2 őrnagy és 1 tábornok, nem volt pofám többet menni :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Sics, SchmityHUN

3 hónapja 3 hete #276438 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

HUNterRichie beküldte: Egy ideje úgy vettem észre, FL-ben is beállt a random csaták gyakori "stílusa", mármint, hogy az egyik csapat lehengerli a másikat.

Más:
Tudom, rengetegen utálják (gyűlölik) az artikat (azt irányító játékosokat), de egy 11 csatás folyamatos vereség-szopi után, kínomban bementem GW Tiger P-vel. OMFG!!! Ez a játékmód új távlatokat nyit meg az artik és a velük való játékmód(stílus) részére. Mármint aki nem csak trollkodik velük, hanem próbál csapatjátékot színlelni a random emberek tömegében . Igazi masszív és csatadöntő support szerepet lehet vele alakítani, főleg ha az ember középen kezd és belátja a két szomszédos térképet is. 3 csatát mentem vele, 2 őrnagy és 1 tábornok, nem volt pofám többet menni :troll:

A hozzászólásodból ennyit látok:

Egy ideje úgy vettem észre, FL-ben is beállt a random csaták gyakori "stílusa", mármint, hogy az egyik csapat lehengerli a másikat.

Más:
nemondjuk ki ezt a nevet, az agyam letiltotta a szememet ennek látásáról; nemondjuk ki ezt a nevet, az agyam letiltotta a szememet ennek látásáról; nemondjuk ki ezt a nevet, az agyam letiltotta a szememet ennek látásáról; nemondjuk ki ezt a nevet, az agyam letiltotta a szememet ennek látásáról; nemondjuk ki ezt a nevet, az agyam letiltotta a szememet ennek látásáról;:troll:

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #276439 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Igazából az artykat kihagyhatták volna van tüzérség légierő ( amíg volt már nincs artym addig támadóként arany élete van az artynak :D ). Az elején mikor elindult a játékmód még mindenki a szélrózsa 1000 irányába kolbászolt, 2 tábornok sok sok őrnagy után a játék eljutott arra a szintre hogy vannak csaták amikor a századost éppen elérem (nem baj még 4 szint és 4x is megvan a 30 aztán pihi). Volt olyan támadtunk foglalás közbe kilőttek és pont akkor droppolt be a menekülő ellenség elé mikor befoglaltuk kb 3mp ig éltem. A C támadó javítóbázis is fos helyen van szarra lövik szemből az embert ha menni akar javítani.

3 hónapja 3 hete #276440 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

FZRPUPU beküldte: Igazából az artykat kihagyhatták volna van tüzérség légierő ( amíg volt már nincs artym addig támadóként arany élete van az artynak :D ). Az elején mikor elindult a játékmód még mindenki a szélrózsa 1000 irányába kolbászolt, 2 tábornok sok sok őrnagy után a játék eljutott arra a szintre hogy vannak csaták amikor a századost éppen elérem (nem baj még 4 szint és 4x is megvan a 30 aztán pihi). Volt olyan támadtunk foglalás közbe kilőttek és pont akkor droppolt be a menekülő ellenség elé mikor befoglaltuk kb 3mp ig éltem. A C támadó javítóbázis is fos helyen van szarra lövik szemből az embert ha menni akar javítani.

Azért az az érzés megfizethetetlen, amikor téged "boldogít" egy, és annyira hogy megunod, de azért bemész a piros zónába hogy megkeresd, és tudod, hogy meghalsz,de azért magaddal viszed ezt a nyomorultat, aki mint valami kövér hernyó próbál menekülni....

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.