Jelenleg 378 vendég és 5 tag online

Frontline

1 éve 3 hónapja #275820 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Játszol egy játékmóddal és el se olvasod a szabályait...

Le van írva, hogy elölről és felülről sebezhetetlen ... közvetlen találat sebzi az oldalát és a hátulját.

Az mondjuk durva h 35 sec alatt kihal az egyik csapat valamelyik kockában... nem tudom hogy lehet megcsinálni... sok spagettoba és más táras gonoszba kell belefutni, mert másképp nem tudnak annyi idő alatt kilőne annyi lőszert hogy mindenkiről leszedhessék az összes hp-t .. no de a tárasok se oké, mert azok meg be se töltenek ennyi idő alatt ... eh, nem értem!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #275822 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Sics beküldte: Játszol egy játékmóddal és el se olvasod a szabályait...

Le van írva, hogy elölről és felülről sebezhetetlen ... közvetlen találat sebzi az oldalát és a hátulját.

Az mondjuk durva h 35 sec alatt kihal az egyik csapat valamelyik kockában... nem tudom hogy lehet megcsinálni... sok spagettoba és más táras gonoszba kell belefutni, mert másképp nem tudnak annyi idő alatt kilőne annyi lőszert hogy mindenkiről leszedhessék az összes hp-t .. no de a tárasok se oké, mert azok meg be se töltenek ennyi idő alatt ... eh, nem értem!

A nagy többség átment egy másik zónába, az ottmaradottakat meg megették kb. ezt tudom elképzelni.

Én is tapasztalok olyanokat....
Foglalásra beállt egy t44 ott voltak körülötte vagy tizen, senki sem bírta eltalálni. Rámentem WZ Td-vel, addig noszogattam amíg meghaltam, mert neki is volt supportja. De a t44-et csak nem lőtték ki, fontosabb volt a HP spórolás mint a win. Be is foglaltak villámgyorsan.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 3 hónapja #275823 Írta: szaboz80
Megválaszolva: szaboz80
Huh, látom sok embert zavar a kempelgetős társ, hát engem is... Azonban - véleményem szerint - a mod legnagyobb hibája, hogy az elejétől fogva át lehet rongyolni egyik oszlopból a másikba. Tegnap B-ből indulva nem tudtunk foglalni, mert a sok gyökér átrajzott az A-ba. Maradtunk 5-en, akik nem igazán tudtunk a foglalással eredményesek lenni... Ha rajtam múlna, az első foglalási kísérletig nem engedném a vízszintes oszloplépést. Így biztosítva, hogy a csapat legalább 1× próbálkozik a befoglalással.

Tankoknál nekem a Skorpio G, kínai prém TD, FV4202, T26E5P a bevált kombó. Ha védőként a tornyoknál vagyunk, akkor a Protot szoktam még behozni a (kissé lebutított) frontja miatt és mert még 15e XP kell a T30-ra :)

Apróbb hibáktól eltekintve a mod határozottan tetszik :) Kár, hogy a játék folyamán ritkán találni társakat, akikkel összefogva jobb eredményt lehet elérni.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #275824 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
Tegnap voltam olyan Frontline csatába ahol másodmagammal 2 Progrettoval tartottuk a C bázist, pedig kaptunk mindent. Légicsapás, tüzérségi csapás, stb.....Tök véletlen mindkettőnknek füst volt a támogatásunk!:)
Mókás kis harc volt a füst tengerben. Ott élnek a táras rusnyaságok igazán a szuronyharcban! Mindenki csak az orra hegyéig lát! :trollol:

Másik csatában meg a foglalást kezdték nagy tömegben támadni a védők! UDES-el közelebb mentem a foglalásunkhoz, füstgránát ki, majd tipli vissza a dombtetőre és csapkodtam tovább a füst két szélén kikukucskáló védőket! Közben a füst alatt meg befoglaltak a medek meg heavyk.... :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

1 éve 3 hónapja #275825 Írta: Fosmester
Megválaszolva: Fosmester
Ezzel a szerver laggal csinálhatnának valamit:
Mellékletek:

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #275826 Írta: Fosmester

én sem tudom sebezni, pedig minden oldalról próbáltam. beálltam olyan mellé is, aki épp lőtte. Egyszerűen nem lőtt a tankom.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #275834 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Fosmester beküldte:

én sem tudom sebezni, pedig minden oldalról próbáltam. beálltam olyan mellé is, aki épp lőtte. Egyszerűen nem lőtt a tankom.

Játszál modok nélkül, az segít.

1 éve 3 hónapja #275835 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

Robb_HUN beküldte:

A nagy többség átment egy másik zónába, az ottmaradottakat meg megették kb. ezt tudom elképzelni.

Én is tapasztalok olyanokat....
Foglalásra beállt egy t44 ott voltak körülötte vagy tizen, senki sem bírta eltalálni. Rámentem WZ Td-vel, addig noszogattam amíg meghaltam, mert neki is volt supportja. De a t44-et csak nem lőtték ki, fontosabb volt a HP spórolás mint a win. Be is foglaltak villámgyorsan.

Artyval voltam.Bal szélsö sávba.Akik elörerohantak,20-25mp mulva melletem voltak más tankokal.Most ha 3 light van,szerinted az meddig él???Med secperc alatt kimegy.Skorpioval voltam,egy lövéstöl döglödtem,pedig szemböl találtak el.A leirtát tényleg nem olvastam el,úgy is mentem be az elsö csatába is.Este már volt olyan is hogy nagyon lassan töltött be a játék,pedig nem szokot ilyen lenni.Célkereszt párszor széteset,de szó szerint.B ecéloztam az ellent,egyszer csak jó 5m-re fölé huzta a célkeresztet,hiába probaltam lefelé huzni,nem engedte.Arrébmentem,ujta becéloztam,megint ezt csinálta.RHM-el repeszel volt 3 lövés 3tankpukk.Mind 1 lövéssel :) Azért tudod más haverokal,klánnal játszani,meg más tök ismeretlen iidotákal akik megállnak egy kö mögött és onnan ki se mozdulnak.Szombat,vasárnap kora délutánig okés volt,akkor tényleg jó csapat volt,utána viszont full vadbarmok.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

1 éve 3 hónapja #275840 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nem bántásdiból, de ezt fájdalmas olvasni.

Szabadna kérni, hogy többet és a megfelelő helyen használd:

Enélkül gyakorlatilag a betűleveshez tudnám hasonlítani a hozzászólásaid.

Köszi!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, Matt__Kirby

1 éve 3 hónapja #275845 Írta: Matt__Kirby
Igen, nekem is szokott olyan lenni, hogy ráviszem a célpontra a célkeresztet, és "felugrik".
Érdekes.
Az artyknak van annyi eszük hogy a tilos elfoglalt sávból lövöldöznek. Azért ha nagyon basztatnak megkeresem őket mindig.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 3 hónapja #275847 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

dikkmánvas beküldte: Artyval voltam.B

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, Ferrari-fan

1 éve 3 hónapja #275848 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

straubbazsi beküldte:

dikkmánvas beküldte: Artyval voltam.B

De tudjuk, hogy csak azert artyzott, mert a tobbi nyolcasban nem volt legenyseg vagy cooldown-on volt :trollol:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #275850 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A "nem lehet lőni a tornyot" meg az elmászó célkereszt ismert hibák - "játsszál modok nélkül" a megoldás.

( Vagy olyan moddal, ami működik... )

Én egyedül szoktam menni, klántársakkal szinte soha, haverral nagyon ritkán ... a síkhülye csapattársak zavarnak, de ... randomban gyakoribb állatfajták, a FL nem jön be nekik annyira. ( Sajnos kipróbálják.)

Még egy dolog a célkereszthez: olyan viszont tényleg van, hogy meredély szélén, dombtetőn álló tanknál érdekesen viselkedik a JIMBO ... hm, lehet kipróbálom anélkül, hogy akkor is van-e ilyen.

De ez tartok tőle a WOT egy ismert hibája... hova fókuszál, ezzel van valami bug randomban is, bármiféle célkereszt nélkül is.

Első pályán 35 sec alatt meghaló lightok, meg ilyesmi: hát, ezt továbbra is nehezen hiszem.

Ok, van olyan hogy valakit kiegylövéseznek elsőre. De ez kibaszott ritka ...

Az hogy minden light előrerohan meg átkavar a szomszéd pályára... hát, ha csak 10 db marad, és mindnek csak 1100 sebpontja van, akkor lehet számolgatni ... 11 ezer sebpontot kell lelőni. Az hány lövés is? Hány másodperc alatt töltenek be az ellenfelek? Meg ugye oda is kell érni egymáshoz...

A leggyorsabb győzelem/vereség az első sorban cap rush szokott lenni ... néha (ritkán) előfordul.

Ha mindenkin van foglalás gyorsító okosság, meg egyvalakinél füst... hm, ki kéne próbálni.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #275851 Írta: Matt__Kirby

Lord_Loga beküldte: Nem bántásdiból, de ezt fájdalmas olvasni.

Szabadna kérni, hogy többet és a megfelelő helyen használd:

Enélkül gyakorlatilag a betűleveshez tudnám hasonlítani a hozzászólásaid.

Köszi!

Laci barátunkhoz képest még mindig olvasmányos és érthető:)

Szerk: Sic:
Nincs fent mod, a 2. patch óta nem teszem fel, mégis elmászik, de szigorúan csak felfelé, és csak akkor ha a tankra célok.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #275853 Írta: Fosmester

matyiabagoly beküldte:

Fosmester beküldte:

Játszál modok nélkül, az segít.

nem játszom modok nélkül. modok nélkül szar ez a játék, és hamar megunható. modokkal nem zavar annyira ha szívat az mm, kilő az arty, ha laggol a szerver, ha összeviszza módosítják a meglévő tankjaim. te mit vezetnél inkább kocka ladát, vagy vfts ladát? mert nekem nem mindegy

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.