Jelenleg 189 vendég és nincs tag online

Rangsorolt csaták - Béta szezon (2017.06.05-)

2 éve 4 hónapja #242924 Írta: Triplaa
Megválaszolva: Triplaa
Tényleg nem igazán éri meg elrontani 5. szint után a statokat főleg hétvégén. még pénteken pont meglett az 5. szint, majd tegnap próbálkoztam, én buta, hogy legyen 6 pontom liga 1-be, de kb 10-ből 1 győzelem, azt is persze elveszítettem utána, és a szombati 56%-os stattal, 5300. hely körül mára visszaestem 52%-ra és 8200. helyre. Remélem bent maradok még ebben a hátralévő kis időben mert kb 9000-től már liga 2. van. Pedig olyan jó helyen álltam :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242927 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Na ennyi épp elég volt.Az utolsó csíkért 7 csatát toltam.Nagyon hülyék vannak,még itt is.Hiába lilák,mintha az öreganyjuk ülne a gépnél.

Lakeville,a csata 3. perce.A fél csapat a térkép legtávolabbi sarkában lapult.Oltottam őket,TVP Magyar hülyegyerek rendesen szidta az anyámat.Top sebző lettem,neki meg volt 821 sebzése táras tankal....

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wotbarca

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242928 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Feri38_HUN beküldte: Na ennyi épp elég volt.Az utolsó csíkért 7 csatát toltam.Nagyon hülyék vannak,még itt is.Hiába lilák,mintha az öreganyjuk ülne a gépnél.[/attachment]

Feri, Te ezt hogy csinálod? Sokkal jobb statjaim vannak mint Neked és még a 4-dik csillagot sem tudtam elérni. Feladtam 3-nál, mert a f***sz kivolt ezzel a darálós játékmóddal, meg a sok buzi kemperrel.

2 éve 4 hónapja #242929 Írta: Lacika222
Megválaszolva: Lacika222
Ránéztem a 2300-as frissítésre és még kb 800 hellyel vagy beljebb. Kb 450 helyet esek óránként, de kb 100-al nő a liga1 létszáma, azaz óránként 350 helyet buktam és ez szinte lineáris. Érdekes minden esetre, hogy ennyire lineáris, remélem nem táltosodnak meg a játékosok az utolsó órában. Mindegy, l.szarom, ha mégis kiszorulok, de hogy ilyen hülyeség miatt, hogy próbálom a 6. pontot megszerezni és nem enged nyerni ez sz.r és 20% WR-el játszottam tegnap, bármit is csináltam. Duplán bosszantó azért.

Mindegy is, mert a liga2-t céloztam meg a végén. Nagy arányú lemorzsolódást várok és azzal együtt ahogy csökken a játékos szám, a liga1-ben csak nagyon jó WR lehet akkor majd megmaradni, mert mindenki 5. rangon lesz (már most is, csak a nagy létszám miatt sok a kifejezetten gyenge WR-es). Ezekhez meg nekem kéne az MM kegye is, amit nem kaptam meg ebben a szakaszban.

2 éve 4 hónapja #242930 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Snoke beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Na ennyi épp elég volt.Az utolsó csíkért 7 csatát toltam.Nagyon hülyék vannak,még itt is.Hiába lilák,mintha az öreganyjuk ülne a gépnél.[/attachment]

Feri, Te ezt hogy csinálod? Sokkal jobb statjaim vannak mint Neked és még a 4-dik csillagot sem tudtam elérni. Feladtam 3-nál, mert a f***sz kivolt ezzel a darálós játékmóddal, meg a sok buzi kemperrel.

Lehet miattam hagytad abba ;)
STRV,sunyi,op álca és sniperkedés.Próbálkoztam a skodával is,de az nagyon nem ment.De amugy tényleg hihetetlen népek tolják.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke

2 éve 4 hónapja #242935 Írta: Triplaa
Megválaszolva: Triplaa
Na csak mentem még egyet, hiába lettem egész jó helyen, sajna elbuktuk így 52%- lement 51,35%-ra és most már 8200-ról visszaestem 9300-ra liga 2-be :(. Bár ezt még vissza lehet hozni majd a kövi szakaszokban ugye? :)

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242936 Írta: wotbarca
Megválaszolva: wotbarca
azért érdekes,hogy vannak emberek,akik nem kerültek egyik ligába sem ,de mégis több átlag sebzéssel ,stb. rendelkeznek,mint páran a 2-es ligából.
elég nyilvánavaló ,hogy vannak egyesek ,akiket még nálam is jobban szopat a rendszer a 4.helyekkel és vesztes csapatokkal.
első helyen meg egy román áll 74,44 %-os értékkel közben meg az átlag xp-je meg egy ligával lejjebb sem lenne magas érték.
ő biztos egy csókos kiválasztott :trollol:
tököm sem érti ezt

egyébként meg legalább ennek az mm válogatási rendszerében megoldhatnák azt a nehéz feladatot,hogy azonos tipusú tankokat egy ide egy oda alapon osszanak el és ne generáljanak 3-4000 mínuszos induló hp-t se kezdésnek.

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242937 Írta: kopoltyuHUN
Megválaszolva: kopoltyuHUN
Ma bele se szabadott volna kezdenem . a vege 4 csillag 4 csik .Holnap ha minden igaz kezdodik elolrol?
Mai nap 1.3 milla kredit es enyhe ideggorcs .. semmi csapatjatek 1 lovesert az a....kat meg.... volt hogy keresztbe allt elottem a 100hp-s bc hogy o tolt(15-20mp) es en nehogy kilojem az utolso jgpz-t.az nem zavarta hogy kozben egy masik medet kinyiratott es maradtunk harman o en meg az artynk... hat ment o is a garazsba ...strv-vel se mennyorszag mert 10/8 -szor magadnak kell spotolnod meg prohorovkan is .. ennel meg a random csatak is kiszamithatobbak..pedig volt hogy rajtam kivul nem volt sarga csak zold, lila meg hupikek es 15/4-es buko volt a vege ...szerintem ezeket a kotvenyeket be fogjak rakni hamarosan a boltba is ......eppenhogy liga 2 ben maradtam ..18:00-kor meg a liga 1 sem tunt tavolinak .

2 éve 4 hónapja #242939 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

wotbarca beküldte: azért érdekes,hogy vannak emberek,akik nem kerültek egyik ligába sem ,de mégis több átlag sebzéssel ,stb. rendelkeznek,mint páran a 2-es ligából.
elég nyilvánavaló ,hogy vannak egyesek ,akiket még nálam is jobban szopat a rendszer a 4.helyekkel és vesztes csapatokkal.
első helyen meg egy román áll 74,44 %-os értékkel közben meg az átlag xp-je meg egy ligával lejjebb sem lenne magas érték.
tököm sem érti ezt

egyébként meg legalább ennek az mm válogatási rendszerében megoldhatnák azt a nehéz feladatot,hogy azonos tipusú tankokat egy ide egy oda alapon osszanak el és ne generáljanak 3-4000 mínuszos induló hp-t se kezdésnek.

MihaiDestroyernek megvan az Obj260-ra a 3 gm bizonyára neked is kedves wotbarca. Alapból rengeteget játszik és jól. Véletlen lenne, hogy ott van a csúcson?? Jó tudom jobban esne a kis lelketeknek ha Magyartankharcos_1944_HUN_xD lenne ott a csúcson 70k csatával és 770 wn8-al, de sajnos a győzelemhez és a top 3 xp-hez jól kell játszani és konzisztensnek kell lenni.
Ezért a módért ment a rinya kb 6 éven át, most itt van minden előnyével (jutalmak) és hátrányával (elo hell) együtt. Való igaz más stílust igényel, mint a random, de a jobb játékos jobban akklimatizálódik.
Nem egészen 3 óra gameplay kellett a Rank 5-höz, szerda este óta rá se néztem a játékra akkor voltam a 250. helyen, ma este kb az 5000. lehetek, de nem túlzottan érdekel, hiszen így is meglesz ez a Stage League I-ben.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, straubbazsi

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242940 Írta: wotbarca

Serious_Threat beküldte:

wotbarca beküldte: azért érdekes,hogy vannak emberek,akik nem kerültek egyik ligába sem ,de mégis több átlag sebzéssel ,stb. rendelkeznek,mint páran a 2-es ligából.
tököm sem érti ezt

MihaiDestroyernek megvan az Obj260-ra a 3 gm bizonyára neked is kedves wotbarca. Alapból rengeteget játszik és jól. Véletlen lenne, hogy ott van a csúcson?? Jó tudom jobban esne a kis lelketeknek ha Magyartankharcos_1944_HUN_xD lenne ott a csúcson 70k csatával és 770 wn8-al, de sajnos a győzelemhez és a top 3 xp-hez jól kell játszani és konzisztensnek kell lenni.
Ezért a módért ment a rinya kb 6 éven át, most itt van minden előnyével (jutalmak) és hátrányával (elo hell) együtt. Való igaz más stílust igényel, mint a random, de a jobb játékos jobban akklimatizálódik.
Nem egészen 3 óra gameplay kellett a Rank 5-höz, szerda este óta rá se néztem a játékra akkor voltam a 250. helyen, ma este kb az 5000. lehetek, de nem túlzottan érdekel, hiszen így is meglesz ez a Stage League I-ben.

oh igen errre vágytam,hogy le ugasson végre valaki.
csakis igy lehet hozzászólni.
de a lényeget nem magyaráztad meg miért alacsonyabb az átlag xp-je ,mint a többi játékosnak az első két ligából és hogy ezzel hogy lehet 74,4x százalékon.
viszont számodra a lényeg az volt ,hogy románoztam :)
közben meg csak lusta voltam a nevét hosszan leírni.
egyébként ezt bírom ebben a játékban,hogy ha valaki az átlagnál jobb eredményt ér el benne onnantól übermenschnek hiszi magát. :applause:

2 éve 4 hónapja #242941 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A legjobb meccsem a héten:
wot-record.com/...ic15_0

Egy csomót bénáztam (13 lövés/6 találat), de így is 15:0 lett a vége és a hp-m sem fogyott. (Felgyorsítva még TŐGY-gyanús is lehet) Mindez 3-as szinten volt, ahol azért az ember másra számít...

2 éve 4 hónapja #242942 Írta: wotbarca

matyiabagoly beküldte: A legjobb meccsem a héten:
wot-record.com/...ic15_0

Egy csomót bénáztam (13 lövés/6 találat), de így is 15:0 lett a vége és a hp-m sem fogyott. (Felgyorsítva még TŐGY-gyanús is lehet) Mindez 3-as szinten volt, ahol azért az ember másra számít...

ja csak hétvégére gondolom a 3-as szint is felhigult.
hétközben egy kettőre benéztem és az akkori alacsonyabb szintü meccsekben jobb játékosok és játék volt ,mint magasabb szinten vasárnap.

2 éve 4 hónapja #242944 Írta: DeadShadow93
Megválaszolva: DeadShadow93
Tök mind1 milyen stattal tolod valószínűleg ha minden héten elérsz az 5.szintig már meglesz az első liga :)
Én összeszedtem 11 pontot, péntekig elég játszható volt a ranked szombat vasárnap már csak stat rontásra volt jó teljesen legajaltam és plusz pontot nem tudtam szerezni sajnos előjöttek az agybeteg játékosok és random feelingje lett az egésznek.
Innentől megpróbálok a következő 3 szakaszba visszajutni 5.szintre aztán tovább nem erőltetem, max amíg élvezetes de hogy még egy hétvégén le nem ülök rankedezni az biztos :D
Mostmár arra vagyok kíváncsi ha lejár a ranked szezon mi lesz utánna :D
Ez így eléggé ölné a klán életet a cw/előrenyomulás/sh egy időpontban érdekes lesz :D

Ja meg még az érdekelne ha vége a szezonnak és megkapja mindenki a kötvényeket az mondjuk elég kb egy fejlesztett töltésgyorsítóra, azt lehet-e majd átpakolgatni egyik tankról a másikra vagy csak azon a tankon maradhat amire ráteszik a játékosok? Erről nem nagyon olvastam sehol átrakható lesz-e vagy csak átsiklottam felette

2 éve 4 hónapja #242948 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ugyanúgy 10 aranyért tudod leszedegetni.

2 éve 4 hónapja #242950 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc

bandras32 beküldte: Ugyanúgy 10 aranyért tudod leszedegetni.

Jó üzlet, nem?
Minden csata 10 arany :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, wotbarca

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.