Jelenleg 432 vendég és 8 tag online

Youtube-ra érett replayek

4 éve 2 hete #156854 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs

singes beküldte: Élhetnék egy javaslattal/kéréssel a wotinfo felé?

Ugye ha vki elég jónak ítél meg egy kört, az kirakja ide (esetleg privátban intézi az illetékesekkel), hogy alakítsák át neki a visszajátszását.

Na már most a javaslatom az lenne, hogy MINDEN, az oldalra kikerülő videoról a jobb játékosok (mondjuk a VIP-k pl.) kommentbe írják már le, ha van hozzá kedvük/idejük/affinitásuk, hogy az elkövető mit csinált jól, rosszul, miben volt mákja, mit kellett volna esetleg máshogy csinálni. Nagyon sokat lehetne ezekből tanulni, adott esetben sokkal többet, mint csak simán a csatából. Én is sokszor látom, mit csinált jól/rosszul az illető, de biztos, hogy a hibák nagy részét nem veszem észre.

És hogy sértődés ne legyen ebből, aki nem szeretné, hogy kivesézzék a csatáját (akár negatív kritikákkal), az ne rakassa ki a csatáját (így az átalakítóknak is kevesebb munkája lenne talán).

Mert ugye az oldal fő célja, hogy a játékosok segítség egymást. Ezért vannak tankelemzések, különböző cikkek, stb.

A mostani rendszer szerintem egyfajta f@szméregetls/dicsekvés, hogy "én ilyen csatát is tudok tolni!". Ennek sok értelme nincs, mert lehet, hogy csak éppen mákja volt, és 100-ból 1x jönne be, de mivel ezt senki nem írje le, ezért a kezdők is megpróbálkoznak azzal a manőverrel - általában sikertelenül.

Várom a véleményeket a felvetésemről.

Hát ez nagyon sok idő :cheer:

Meg azért szerintem aki megnézi az látja,hogy ez nem jött be vagy nem így kellet volna csinálni.
Mindenkinek van szeme.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hete #156855 Írta: singes
Megválaszolva: singes

KingofDogs beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Meg azért szerintem aki megnézi az látja,hogy ez nem jött be vagy nem így kellet volna csinálni.
Mindenkinek van szeme.

Szeme igen... De ezt te is tudod.

Azonkívül szerintem nem sok idő. Napi max. 2-3 replay szokott felkerülni, nem hiszem, hogy sok idő lenne. Ha a vip-k közül 2-3 leírja a véleményét, akkor máris sokat fejlődtünk.

Én is írnék véleményt, de annyira még nem tartom magam jónak, hogy úgy érezzem, jogomban áll mást kritizálni.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 2 hete #156858 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Pedig azt a legkönnyebb... :lol:

Aki tudja - csinálja,
aki nem tudja kritizálja.

:P :lol:

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes

4 éve 2 hete #156859 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs

singes beküldte:

KingofDogs beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mindenkinek van szeme.

Szeme igen... De ezt te is tudod.

Azonkívül szerintem nem sok idő. Napi max. 2-3 replay szokott felkerülni, nem hiszem, hogy sok idő lenne. Ha a vip-k közül 2-3 leírja a véleményét, akkor máris sokat fejlődtünk.

Én is írnék véleményt, de annyira még nem tartom magam jónak, hogy úgy érezzem, jogomban áll mást kritizálni.

Hát ezt valakinek átpaszolom.
Vegyek fel videót,rakjam fel a netre.Játszak is.Meg mások videóját kritizáljam ááá ez nekem sok.
bocsi.
na meg a meló :cheer:

4 éve 2 hete #156987 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Sziasztok!

Én személy szerint örülnék egy ilyen dolognak, ugyan is még mindig érzek hiányosságokat a saját játékomban, szívesen vennék építő jellegű kritikákat. Esetleg (bár nem tudom van-e ilyen), egy fórumtopickot létrehozni , ahová a replayeket feltölthetnénk, és ezeket kivesézik a profibbak, mi volt a hiba, stb. Ezzel nem csak a jó köröről lehetne véleményt alkotni, hanem ha valaki tölt fel kevésbé jót is, abból is lehet okulni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #157213 Írta: v4fid3
Megválaszolva: v4fid3
Sziasztok.

VK 4502 (P) Aufs. B 5 kill 6056 dmg

wotreplays.com/...6adc7f
Mellékletek:

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #157227 Írta: McFonTolt
Megválaszolva: McFonTolt
Sziasztok!

Ma a sok szar csata(csapat?) után a WG istene megkönyörült rajtam, és futottam egy ilyen kört.
T54E1 6,6k dmg, 7 kill.

There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't.

4 éve 1 hete #158613 Írta: Mueve

4 éve 1 hete #158615 Írta: Mueve

4 éve 6 napja #158735 Írta: Mueve

4 éve 6 napja #158899 Írta: Gergii
Megválaszolva: Gergii
Habár jópár hibát vétettem csata közben, és többször is belaggoltam (e3nál, t34nél majd a végén a jagdtigernél) mégis eddigi legjobb köröm a szappantartóval. Bár ha végre egyszer majd sikerül kifejleszteni a bc-t, megkönnyebbüléssel vállnak el útjaink :D

Replay: Lorraine replay
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: junior444444

4 éve 5 napja - 4 éve 5 napja #159107 Írta: junior444444
Megválaszolva: junior444444
egy brutális csata tier10 ben, 10 kill és minden vonzalommal együtt
wotreplays.com/...y_tank
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Hunyadi_Loveszdandar, bodzy, Morphelo, blslas

4 éve 5 napja #159108 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

junior444444 beküldte: egy brutális csata tier10 ben, 10 kill és minden vonzalommal együtt
wotreplays.com/...y_tank

Ok megcsinálom ! ;)

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

4 éve 5 napja #159123 Írta: junior444444
Megválaszolva: junior444444
köszike :P

4 éve 5 napja - 4 éve 5 napja #159146 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

junior444444 beküldte: egy brutális csata tier10 ben, 10 kill és minden vonzalommal együtt
wotreplays.com/...y_tank

Az RNG nagyon veled volt.2 lepattanó wt-től,is7 felülről criticalt lőtt,t32 idő közben afk lett,leo se hiszem hogy a végén a láncot célozta.Szóval szükség volt a szerencsére is,de azért grat:)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.